מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

שיעור חינם עיצוב לוגו באילוסטרייטור מדריכים חינם בעברית

דף הבית >> בלוג עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת >> שיעור חינם עיצוב לוגו באילוסטרייטור מדריכים חינם בעברית

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

קורס אילוסטרייטור למתחילים 

ללמוד קורס מבוקש, זה לא תמיד הכי קל, במיוחד כשלאחר שמסיימים את הקורס, עבודה רבה מחכה במיוחד למי שטוב בתוכנת האילוסטרייטור הווקטורית, מדובר בתוכנה מיוחדת במינה, וקטורית שמאפשרת לבצע יצירות ועיצובים מרהיבים ונוחים לשינויים בכל רגע נתון וללא כל בעיה, לימוד של קורס אילוסטרייטור מקצועי ומקיף יאפשר לתלמיד להכיר את התוכנה ולדעת לעבוד איתה בצורה מקצועית ביותר.

איך אפשר ליצור לוגו באמצעות תוכנת האילוסטרייטור

בראש ובראשונה לפני שיוצרים לוגו עבור לקוח צריך לקחת בחשבון מספר פרמטרים, מיהו קהל היעד, אילו צבעים ניתן להשתמש כדי שיעבירו את המסר הכי טוב על השירות שהלקוח מעוניין להציע לצרכנים, המוצר וכו'. להכיר את המוצר כמה שיותר טוב, לתשאל את הלקוח על מוצרי דגל נוספים, האם הוא רוצה שהלוגו החדש ימשיך את הכיוון העיצובי או יפנה לכיוון עיצובי אחר לגמרי.

לאחר שקיבלתם את התשובות הרלוונטיות, מגיע שלב הסקיצות, מומלץ ביותר לשרבט כמה רעיונות על דף נייר בעזרת עיפרון פשוט, זה השלב שבו אתם יכולים להעלות על כתב ולשרבט כל רעיון שנראה לכם שיוכל להעביר את המסר הרצוי ללקוח.

אנו חיים היום בעידן של אינטרנט, ידע זה כוח, גוגל הוא חברינו הטוב ביותר ולכן מאוד מומלץ להתחיל ולחפש תמונות מתאימות שאתם חושבים שיכולים לעזור לכם לפתח את הרעיונות והכיוונים לעיצוב שעליהם חשבתם קודם לכן ביצירת הסקיצות על נייר. מומלץ ביותר לחפש ב google images ולהשתמש במילות חיפוש בעיקר באנגלית, שאתם חושבים שיכולים לעזור לכם להתחיל ולפתח את הרעיון, למשל נרצה אולי לעצב ללקוח לוגו של פנסיון לחתולים, תתחילו לחפש תמונות של חתולים, תמונות של פנסיונים, נכון שאסור להעתיק מיצירות של אחרים אבל תמיד אפשר להסתכל מה אחרים עשו ולנסות לשאוב מאותה יצירה רעיונות, תחילת כיוונים יצירתיים, אולי אהבתם את הצורה, הצבעים וכו'.

בבואכם לעבוד על תוכנת האילוסטרייטור ולאחר ששמרתם מספיק תמונות בתיקיה ייעודית, תוכלו לפתוח דף חדש באילוסטרייטור, ובעזרת place לשים איזו תמונה שתבחרו בדף העבודה שיצרתם, זאת תלמדו לעשות בשיעורים הראשונים של קורס אילוסטרייטור. לאחר שמיקמתם את התמונה שממנה אתם חושבים שתוכלו להפיק רעיון ולפתח לוגו, מומלץ מאוד לנעול את התמונה או את השכבה שעליה היא נמצאת ובשכבה מעליה עם כלי העט להתחיל לעבור על קווים של התמונה, אתם יכולים לסמן איזה חלק שתרצו בתמונה, התמונה נעולה ואין חשש שתזוז לכם. מומלץ ביותר לעבוד עם צורות סגורות כדי שצביעתן תהיה יותר נוחה.

לאחר שסיימתם ליצור עיצוב כלשהו, אתם יכולים לצבוע אותו, בחרו איזה צורה סגורה בעיצוב שתרצו ותבחרו צבע מתאים בספרית הצבעים שנקראת swatch המשיכו כך אם תרצו לצבוע את שאר הלוגו, לאחר שסיימתם מומלץ לחשוב על עוד כיוון עיצובי כי ברגע שזה יוגש ללקוח יהיה נחמד לתת לו לבחור בין 2 סקיצות שונות שמה שיבחר יהיה הכיוון לפיו הלוגו הסופי יעוצב.

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811