מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

שיקוף על תמונה יצירת אפקטים בפוטושופ חינם PHOTOSHOP

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> שיקוף על תמונה יצירת אפקטים בפוטושופ חינם PHOTOSHOP

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :
שיקוף על תמונה יצירת אפקטים בפוטושופ חינם
תוכנת פוטושופ מציעה לנו ליהנות ממגוון רחב מאד של אפשרויות לעיצוב ועריכה של תמונות קיימות. באמצעות התוכנה ניתן לבצע אפקטים מגוונים על כל תמונה וביניהם גם ליצור שיקוף על תמונות. במדריך שלהלן הסבר מפורט אודות תהליך היצירה של שיקוף על תמונה, שבסופו תוכלו גם אתם להיות אשפים באפקט המרשים הזה. תוכנת פוטושופ מוכרת כמעט לכל אדם בהקשר של תמונות בעיתונים ומגזינים. התמונות בדרך כלל כוללות בתוכן דמויות של אנשים מפורסמים שחייבים להיראות במיטבם ללא צלקות, פצעים, קמטים וכן הלאה.

רקע כללי על פוטושופ

תוכנת פוטושופ היא תוכנה לעריכה של תמונות וניתן באמצעותה לשלוט בצורה מלאה בכל השכבות בנפרד. זאת כולל גם את הצבעים של התמונה, בהירות וניגודיות, אמת שקיפות, ועוד שורה ארוכה של פילטרים נוספים לטשטוש פשוט וכלה ביצירה של עננים. לאחרונה אנו עדים לשימוש הולך וגובר בתוכנת פוטושופ שניכר בעיקר בעיתונים, סרטונים וסרטים וכל אלמנט ויזואלי שאיננו נראה בשיאו. המדריכים שלהלן נועדו לאפשר לכם להכיר מקרוב את יכולותיה של תוכנת פוטושופ והם מרוכזים בצורה יעילה ונוחה.

מגוון אפשרויות- לימודי תוכנת פוטושופ

באתר ניתן לצפות בכמות בלתי מוגבלת של סרטונים ורצוי להיכנס ולצפות בסרטונים אשר מתמקדים באפקטים הדרושים לתמונה הנידונה על הפרק. המדריכים פשוטים ונוחים להבנה וניתן ללמוד את תוכנת פוטושופ באמצעותם בחינם לגמרי ומהמורים המקצועיים והמומחים ביותר בתחום. כיום הצורך בתוכנות גרפיות הינו גדול מתמיד. לימודי תוכנת פוטושופ יכולים לפתוח עבורכם עולם שלם של אפשרויות אשר בהן ייעשה שימוש נרחב עם תום הלימודים כחלק מתנאי קבלה למשרה מבוקשת או תפקיד אטרקטיבי בשוק.

מגוון יתרונות

ישנם כמה יתרונות מרכזיים ללימודי תוכנת פוטושופ על פני לימוד של מקצועות אחרים. הלימודים מעניקים לכם בסופו של יום מקצוע מבוקש מאד בתחום השיווק והפרסום לא רק בארץ אלא ברחבי העולם כולו. האטרקטיביות של לימודי התוכנה ניכר הן מבחינת היוקרה של המקצוע והן מבחינת השכר שמוצע עבורו. עם סיום הלימודים תוכלו להחזיק בידכם תיק עבודות איכותי שיכלול את מיטב העבודות שביצעתם באמצעות פוטושופ ויעיד על יכולותיכם הגרפיות בתוכנה. 
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811