מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

תוכנה לעיצוב קעקועים

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> תוכנה לעיצוב קעקועים

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

תוכנה לעיצוב קעקועים

קעקועים נעשים כבר שנים רבות ונעשו עד לא מזמן בטכניקה המסורתית של ציור על עורו של האדם עם המכשור המתאים. ציור כזה יכול להיות מרהיב ויכול להיות בדיוק מה שזה שעושה את הקעקוע חלם עליו, אך ציור בדרך המסורתית יכול להיות גם מתכון לתקלות. מספיקה סטייה אחת קטנה בשביל להרוס את כל הקעקוע ואי אפשר לחזור אחורה אחרי שעושים טעות כזו מה שיכול להיות נזק בלתי הפיך. אך היום בעידן המודרני זה לא אמור לקרות והיום ניתן לעשות שימוש בתוכנת אילוסטרייטור בשביל לצייר קודם את הציור ורק לאחר מכן לבצע את הקעקוע עצמו. היום ניתן בקלות לייצר איזה ציור שרוצים ולעשות אותו באופן מדויק בשביל למנוע תקלות כאלו.
תוכנה לעיצוב קעקועים

איך זה עובד עם תוכנה להכנת ציור קעקוע?

תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנת צייר, תוכנה שמיועדת בין השאר גם לציור של קעקועים. זו תוכנה שמאפשרת לצייר קוים מדויקים ומאפשרת לצייר אלמנטים שונים באופן כזה שלא יהיו סטיות. כל מה שצריך לעשות הוא לצייר בתוכנה את מה שרוצים ולאחר מכן להעתיק אותה אחד לאחד מהקובץ לעור עצמו. מקעקעים היום יודעים איך לעשות את זה וזה גם להם מאפשר עבודה נוחה יותר ויעילה יותר ומאפשר להם לתת שירות טוב ונרחב יותר. תוכנה לעיצוב קעקועים כמו אילוסטרייטור היא תוכנה שרבים כבר עושים בה שימוש וניתן לתת למישהו לעצב את הקעקוע או לעשות את זה באופן עצמאי.
תוכנה להכנת ציור קעקוע

מגוון רחב יותר של אפשרויות

אילוסטרייטור גם מאפשרת לבחור קעקוע ממגוון רחב הרבה יותר ממה שהיה בעבר. פעם, מקעקעים היו יודעים לעשות קעקועים ספציפיים ומי שהיה רוצה משהו מיוחד שהם לא ידעו לעשות היה בבעיה. היום אין את הבעיה הזו וכל אחד יכול לבחור את מה שמתאים לו, לתת את הקובץ למקעקע ולאפשר לו לבצע את עבודתו. יותר מזה, היום אפשר לקחת תמונה כלשהיא ולהפוך אותה לציור עם תוכנת אילוסטרייטור, מה שאומר שאם אתם רוצים לקעקע דמות של אדם אהוב או כל דמות שהיא אין בעיה לעשות את זה.
לקחת תמונה כלשהיא ולהפוך אותה לציור עם תוכנת אילוס

תוכנת אילוסטרייטור – תוכנת הצייר הטובה ביותר בעולם.

תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנת הצייר הטובה ביותר בעולם. היא תוכנה עם אין סוף כלים שימושיים, תוכנה שניתן באמצעותה צייר כל דבר כמו קריקטורות, תלת ממד, לוגואים ומה לא... זו תוכנה שנמצאת בשימוש אצל כל גרפיקאי שמכבד את עצמו, תוכנה ייחודית שמאפשרת גם לשלב עבודה עם תוכנות נוספות מבית חברת אדובי, תוכנות כמו פוטושופ, אינדיזיין, פלאש ואחרות. אילוסטרייטור היא תוכנה שכל מה שצריך הוא ללמוד אותה וניתן להכין את הקעקוע המעוצב לבד, מה שיחסוך גם לא מעט כסף לעומת גרפיקאי שיעשה את העבודה. אז אם אתם מחפשים תוכנה לעיצוב קעקועים, אילוסטרייטור היא התוכנה אותה אתם מחפשים בשבילכם.
תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנת הצייר הטובה ביותר

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811