מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

תוכנה לעריכת תמונות למצגת

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> תוכנה לעריכת תמונות למצגת

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

תוכנה לעריכת תמונות למצגת

מצגת נצרכת לעיתים למטרות שונות אך כשמה כן היא – מציגה משהו. היא קיימת בשביל העברה של חומרים מסוימים אותם רוצים ללמד, היא קיימת בשביל הצגה של מוצר או שירות מסוים, והיא בשימוש למטרות רבות אחרות. מצגת כוללת מלל ותמונות וכמה שהיא תהיה יותר עשירה כך היא תמשוך יותר את העין ותיראה מקצועית יותר. במקרים רבים מצגת יכולה להיות מכריעה בעסקאות מסוימות כך לדוגמא כשמכינים מצגת למשקיעים פוטנציאליים בחברת סטארט אפ, אם היא לא תהיה מספיק מקצועית ואיכותית זה יכול להיות ההבדל בין גיוס כסף או אי הצלחה בגיוס. המילה אם כן היא – מקצועיות, וכשמדובר על עריכת התמונות במצגת ברמה גבוהה מדובר על שימוש בתוכנת פוטושופ.

קצת על פוטושופ...

פוטושופ היא תוכנת עריכת ועיבוד תמונות, תוכנה שקיימת בשוק כבר לא מעט שנים. התוכנה מבית חברת אדובי והיא אחות לתוכנות נוספות שפותחו על ידי החברה כמו אילוסטרייטור, אינדיזיין, פלאש, דרימוויבר ואחרות. פוטושופ היא תוכנת הבחירה של מעצבים גרפיים, של צלמים וכל מי שעוסק בצילום ובעיצוב בכל ווריאציה אחרת ועל אף שבשנים האחרונות פותחו עוד ועוד תוכנות ואפליקציות לעריכת ועיבוד תמונות וכמובן עיצוב אלבום דיגיטלי, היא לא איבדה את מקומה החשוב. פוטושופ מציעה כלים שונים לעיצוב ועריכה, כלים מתקדמים שהופכים כל מצגת למצגת איכותית ומרשימה ואם אתם צריכים לערוך מצגת זו צריכה להיות תוכנת הבחירה שלכם.

עבודה בשכבות

תוכנה לעריכת תמונות למצגת חשובה, צריכה להיות אם כן פוטושופ. יש לפוטושופ תכונות שונות שהופכות אותה לטובה ביותר ואחת מהתכונות הללו היא עבודה בשכבות. מהי עבודה בשכבות? תארו לעצמכם שאתם עובדים על תמונה כמה שעות, עורכים שינויים, מוסיפים תוספות ועושים עוד פעולות רבות, אך טעות אחת שלכם לא מאפשרת לכם להתקדם ופוסלת לכם את כל העבודה. זה מייאש וזה בלתי אפשרי ועבודה בשכבות פותרת את זה. עבודה בשכבות כשמה כן היא, עבודה בה בכל שלב ניתן לפתוח שכבה חדשה ועליה לעבוד, וכל שכבה כזו משתלבת עם שאר השכבות ומאפשרת ליצור את מה שרוצים. אם במהלך העבודה עושים איזו טעות קריטית מקסימום מוחקים את השכבה הנוכחית וממשיכים לעבוד ולא מאבדים את כל העבודה. עבודה בשכבות היא כמו הנחת כמה שקפים האחד על השני וציור על כל אחד מהם, ואם באחד השקפים עושים טעות מחליפים שקף ועובדים רק עליו מחדש. כמובן שכשמניחים את השקפים האחד על השני מתקבלת התמונה המלאה וכך זה גם בפוטושופ – בסיום העבודה מאחדים את כל השכבות.

לפוטושופ אין תחליף בעיקר אם מדובר על מצגת חשובה ובעיקר אם רוצים להכניס לתמונות במצגת אפקטים לא שגרתיים. פוטושופ מציעה את כל הכלים הדרושים ליצירת מצגת מרשימה, משכנעת, איכותית וכזו שתעשה את העבודה שלשמה היא קיימת.

 

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811