מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

תוכנה לציור

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> תוכנה לציור

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :


תוכנה לציור


אם אתם חושבים שיש לכם כישרון לצייר או אם סתם בא לכם להתחיל ולנסות את סוג האומנות הזה, אתם יכולים כמובן לקחת דף ונייר ולצייר אך יכולים לעשות את זה בצורה מקצועית יותר וכמובן כזו שמתאימה יותר להיום. ציור של היום הוא לא ציור של פעם בעיקר אם מתכננים לעשות עם הציור הזה שימוש כלשהוא. יש תוכנות ציור שונות שמאפשרות לעשות כמעט כל מה שרוצים, אך התוכנה המתקדמת והטובה ביותר היא תוכנת אילוסטרייטור. עם אילוסטרייטור תוכלו להפוך כל ציור ליצירת אומנות של ממש ותוכלו לעשות שימוש בכלים מתקדמים. אילוסטרייטור מאפשרת שימוש בכלים הללו וחייבים להכיר אותם.


תוכנה לציור
הפיכת תמונה לציור...


יש עוד אפשרות מדהימה בעת העבודה עם תוכנת אילוסטרייטור והיא להפוך תמונה לציור. אם פעם היה אפשר לעשות רק ההיפך הרי שהיום ניתן גם לקחת תמונה ולהפוך אותה לציור, וכמובן לאחר מכן לעבוד עליה כפי שרוצים. מי עושה בזה שימוש? כל אחד יכול כמובן, אך אלו שעושים בזה הכי הרבה שימוש אלו קריקטוריסטים. הרבה יותר קל לעשות קריקטורה לאחר שיש כבר את הדמות מצילום והרבה יותר קל לעשות עליה מניפולציות שונות, בעיקר אל מול האופציה הישנה והיא לצייר מהראש את דמות שרווצים לעבוד עליה. 

העבודה עם תוכנת אילוסטרייטור והיא להפוך תמונה לציו
תוכנה לציור לא רק לילדים

תוכנה לציור מקצועית
מי שיש לו ילדים יודע עד כמה קשה לעיתים להעסיק אותם. הם דורשים תשומת לב וכל שהם קטנים הם יותר תלותיים. אין הורה שלא עובר לו בראש המשפט הבא: "אם רק הייתי יכול לתת להם משהו שיעסיק אותם אך שהדבר הזה יהיה לפחות קצת חינוכי או יצירתי, אם רק היו ממציאים דבר כזה הייתי מזמן קונה" ואכן, מסתבר שיש דבר כזה, יש אפשרות להעסיק את הילדים ולתת להם לצייר ולהעשיר את הכישרון שלהם ולא רק זו בלבד אלא גם להעשיר את הידע שלהם. עם תוכנה לציור – אילוסטרייטור, הם יהיו מרותקים וירצו ללמוד עוד ועוד. 
ילדים אוהבים לצייר ואם רק ננגיש להם את זה בצורה שיותר מתאימה לדור שלנו, אם רק זה ילווה בצבעים ובכלים שונים שיכולים להעשיר את העיסוק, הם יתעניינו הרבה יותר. עם אילוסטרייטור הם יוכלו אכן להעשיר את הידע שלה וייהנו מכל רגע.


עוד על אילוסטרייטור


אילוסטרייטור היא לא רק תוכנת ציור אלא תוכנה בה כל אחד יכול לעשות שימוש. היא תוכנה מבית חברת אדובי, חברת שפיתחה גם את פוטושופ, אינדיזיין ואחרים. היא תוכנה ווקטורית שניתן באמצעותה לעבוד על קבצים שהולכים להיות מודפסים בגודל ענק והיא תוכנה שמשתלבת מצוין עם פוטושופ ותוכנות גרפיקה אחרות  אם אתם מחפשים מה ללמוד ומה יכול להיות עבורכם שימושי,  מה לתת לילדים ללמוד, אילוסטרייטור היא תוכנה שתעשה אותם יותר חכמים ותעביר להם את הזמן בנעימים. 
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811