מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

תוכנה לתיקון תמונות סרטוני הדגמה

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי- טיפים >> תוכנה לתיקון תמונות סרטוני הדגמה

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

תוכנה לתיקון תמונות

בכל משפחה שנייה ישנו מאגר תמונות משפחתיות ישנות. התמונות הללו שצולמו בתקופות זמן שונות, ובמקומות רבים ברחבי העולם כולו, עבור רוב המשפחות מהוות את הדבק המשפחתי שמחבר יחדיו את שלל הסיפורים למקומות ולפרצופים. מדובר בתמונות שהן נתח מוחשי להיסטוריה האישית והמשפחתית והן משמשות בנוסף כחוט מקשר בין דורות המשפחה. לתמונות ישנות אלו ישנה איכות מסוג מאד מסוים שעל אף פגעי המן, לא ניתן כמעט למצוא איכות זו בכל תמונה דיגיטאלית חדשה שנלקחות כלאחר יד בעשרות ואף מאות עותקים.

רסטורציה ותיקון של תמונות ישנות

לא אחת, הנדירות של תמונות ישנות אלו הופכות אותן לבעלות ערך יקרא מאד עבורנו.  ייתכן כי בעתיד נרצה לשלב תמונות אלו באלבום משפחתי דיגיטאלי, במצגת תמונות, קולאז' תמונות מעוצב שמודפס על קנבס גדול וכן הלאה. וכדי לעשות זאת יהיה צורך לשקול בכובד ראש את הרסטורציה והתיקון של התמונות הישנות הללו. באמצעות תוכנה לתיקון תמונות דוגמת פוטושופ הכוללת טכנולוגיה מתקדמת לסריקה איכותית של תמונות, ניתן להעניק לכל תמונה נופח אומנותי חדש ולשמר את חיותה למשך שנים ארוכות.
תוכנה לתיקון תמונות  בפוטושופ הסברים

תוכנת פוטושופ לתיקון תמונות

בשוק של היום ישנו מגוון רחב של תוכנות שבאמצעותן ניתן לבצע תיקונים כאלה ואחרים עבור תמונות ישנות. בכל אופן אחת מהתוכנות המומלצות ביותר למטרות אלו היא תוכנת פוטושופ המפורסמת. פוטושופ היא תוכנה לתיקון תמונות ונחשבת לאחת מהייעודיות והמקצועיות ביותר עבור טיפול בתמונות. פירושו של דבר הוא שהיא כוללת אפשרויות תיקון רחבות המעניקות פתרונות מצוינים והרבה יותר טובים מכל תוכנה אחת שמוצעת בחינם. באמצעות התוכנה ניתן להעלים שריטות, קרעים וחתכים ולהחזיר את הקונטרסט המקורי של התמונה.
יתרונות התוכנה
כמו כן ניתן להעלים כתמים לא רצויים באמצעות פוטושופ ולא אחת גם להשיב את הצבעוניות המקורית אל התמונות הישנות עוד טרם הפיכתן לכתומות לגמרי. אנשים רבים, בעקבות היעדר מודעות לאפשרויות התיקון או מתוך רצון לחסוך בעלויות הפקת האלבום, המצגת או הקולאז', בוחרים להתפשר ולשלב את התמונות הישנות מבלי לערוך בהן תיקונים. אולם כיום ניתן ללמוד את רזי התוכנה ולעשות זאת בצורה פשוטה מבלי להתפשר על איכות המוצר הסופי.
 
 
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811