מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

תוכנת עריכת תמונות מקצועית

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> תוכנת עריכת תמונות מקצועית

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

תוכנת עריכת תמונות מקצועית

מי שזוכר את תקופת הפילם מבין את ההבדל בין מה שאנחנו יכולים לעשות היום לבין מה שיכולנו לעשות בעבר. בתקופת הפילם היה צורך לפתח כל תמונה מה שהיה עולה לא מעט וגם היה משאיר אותנו עם מה שצילמנו בלי הרבה יכולת לעבוד על התמונה. נכון, היה אז את חדר החושך בו היה ניתן לבצע מספר פעולות לשדרוג התמונה ובעיקר להבהיר אותה או להכהות אותה, אך מעבר לזה אי אפשר היה לעשות יותר מידי. היום עם תוכנות הגרפיקה הרבות שקיימות ועם האפליקציות שמיועדות לעריכת תמונות, ובעיקר כשהכול דיגיטלי וניתן לבחור את התמונה הרצויה לעבוד עליה מבין כל השאר, הכול כבר אחרת. היום צילום של תמונה הוא לא סוף פסוק ועם תוכנה איכותית ניתן לשדרג את התמונה הרבה מעבר לאיך שהיא יצאה במקור. אך עם כל התוכנות שפותחו ועם כל האפליקציות שקיימות הן לאנדרואיד והן לאייפון, יש תוכנה אחת מנצחת. תוכנת עריכת תמונות מקצועית שאין שנייה לה לא ביכולות שלה ולא בכלים שהיא מציעה. התוכנה הזו היא כמובן פוטושופ ולא לחינם היא הבחירה הראשונה של אנשי המקצוע בתחום.

למה לא לעבוד עם תוכנות אחרות?

אפשר בהחלט לעבוד עם תוכנות ואפליקציות אחרות אם רוצים לעשות שינויים קלים כמו הבהרה של התמונה, הפיכה שלה לשחור – לבן, ושינויים קטנים אחרים. אך אם רוצים לעבוד עם תמונה בצורה מקצועית, אם רוצים לקחת תמונה פשוטה ולהפוך אותה ליצירת אומנות של ממש רק פוטושופ תספק את הסחורה. פוטושופ היא תוכנה שקיימת כבר שנים רבות והיא תוכנה מבית חברת אדובי שפיתחה עוד כמה תוכנות עיצוב, תוכנה שמציעה אין ספור כלים שימושיים ואפקטים מרהיבים. עם פוטושופ ניתן לעשות כל מה שרוצים ואין הגבלות, והתוכנה כל הזמן עוברת שינויים ושדרוגים על ידי חברת אדובי בשביל להפוך אותה ליותר ויותר אטרקטיבית עבור המשתמשים בה.

פוטושופ גם למכשיר הנייד

פוטושופ קיימת היום גם עבור מכשירים ניידים, ואלו המכשירים שאנו מצלמים איתם בעיקר. כשמצלמים תמונה מהמכשיר הנייד בין אם זהו האייפון ובין אם זהו מכשיר אנדרואיד ניתן להעלות את התמונה למחשב ולעבוד עליה עם גרסת הדסקטופ שלה, ניתן לעבוד עם האפליקציה של פוטושופ שמיועדת למכשירים ניידים וניתן לעבוד עם פוטושופ און ליין שמאפשרת לעבוד מכל מכשיר על כל תמונה שהיא מכל מקום בעולם.

פוטושופ – הבחירה של המקצוענים

אם תציצו לעבודות של מעצבים גרפיים, לא תראו אותם כמעט עובדים עם תוכנות עריכה אחרות שחלק גדול מהן חינמיות. תיראו אותם עובדים עם פוטושופ מכיוון שאין לה תחליף. מי שרוצה להוציא תחת ידיו עבודה ייחודית ולא שגרתית, מי שרוצה לעשות עבודה מקצועית ולא חצי עבודה, מי שמצלם או עוסק בגרפיקה יבחר אך ורק בתוכנת פוטושופ.

 

 

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811