מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

אטרקציות לוועדי עובדים צעירים

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי- טיפים >> אטרקציות לוועדי עובדים צעירים

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

אטרקציות לוועדי עובדים – מגבשים את העובדים

מחקרים גילו כי קבוצות מגובשות של עובדים מעניקות תפוקת עבודה גבוה יותר ומתמידות בעבודה לתקופות ארוכות יותר. בהתאם לכך פועלים מנהלי החברות לגיבוש העובדים ומעודדים קשרים חברתיים בין עובדי המחלקות. על וועדי העובדים מוטלת המשימה לגבש את העובדים ולהעניק להם הטבות ותנאי עבודה טובים יותר. ההנהלה מקצה משאבים למחלקה ומעודדת הרכבת רשימה גדולה של אטרקציות לוועדי עובדים.

עובדי החברות הגדולות בישראל נהנים מהמון אטרקציות לוועדי עובדים כגון הענקת קורס פוטושופ לעובדים. בכל חודש מצטרפות עוד ועוד הטבות אל הסל. אחת למספר חודשים מפיקה החברה בעבור העובדים יום פעילות מיוחד למטרת גיבוש ושבירת שגרת העבודה. את ימי הגיבוש כדאי לקיים מחוץ לכותלי המשרד, במקרים בהם הדבר לא מתאפשר מקיימים את הפעילות בתוך משרדי החברה.

אטרקציות לוועדי עובדים צעירים

העובדים הצעירים קצת פחות זקוקים להטבות בקניית מוצרים לבית או יציאה לנופש. הם מעדיפים מסיבות תוססות בהן אפשר לחגוג עד אור הבוקר. קבוצות של צעירים שעובדות יחד מפתחות במהרה שקר חברתי קרוב ומבלות יחדיו גם מחוץ לשעות העבודה. המסיבות הן הזדמנות נהדרת לגיבוש העובדים וחיזוק הקשר בין העובדים המבוגרים, העובדים הצעירים והעובדים הצעירים ברוחם.

אטרקציות כמו מסיבות קצף like photoshop courses , מסיבות בריכה, סדנאות צחוק, מסיבות שירה בציבור ופעילויות לא שגרתיות כמו ריקודי בטן או מעגל מתופפים מתקבלות בברכה בכל גיל. מנהלים רבים חוששים מבחירה באטרקציות מקוריות ולא שגרתיות. ברגעים המעטים בהם הם מסכימים לחשוב מחוץ לקופסה ולהעז הם מגלים עד כמה העובדים נהנים. וועדי עובדים שמצליחים להפתיע את המשתתפים באירוע בפעילות מקורית ומיוחדת יהפכו לשיחת היום. את האירועים המיוחדים יזכרו העובדים למשך תקופה ארוכה.

פעילויות ספורט אתגרי בשטח

היציאה אל מרכזי הספורט האתגרי פונה בעיקר לקהל יעד גברי, אך קיימות גם לא מעט נשים ששמחות להשתתף במרוצי קרטינג, טרקטורונים ורכיבת שטח. כל אחת מהפעילויות הללו יעילה לגיבוש העובדים. במקרים בהם ההנהלה מבקשת לגבש צוותים או מחלקות אפשר יהיה לחלק את המשתתפים באירוע לקבוצות ולהפעיל אותם בהתאם. פעילויות שטח סולידיות יותר אפשר למצוא בחוות רכיבה על סוסים, חוות חקלאיות וכפרים שמציעים אירוח בסגנון דרוזי וסיורים באתרים היסטוריים.


 


 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811