מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

אטרקציות ליום חברה

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי- טיפים >> אטרקציות ליום חברה

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

אטרקציות ליום חברה בשטח

אירועים ופעילויות בשטח לעובדים מיועדים בראש ובראשונה לגיבוש העובדים וחיזוק תחושת השייכות של העובד לחברה. החברות מכירות בעובדה כי בכדי לשמור על העובדים ולמנוע שחיקה מהירה יש להעניק להם ערך מוסף. בהתאם לכך, מקיימות החברות את הפעילויות אחת למספר חודשים. בכל אירועי יש לשלב אטרקציות, אוכל ושתייה, צילומים ופעילויות בעלות ערך מקצועי. הנהלת בחברה בוחרת אטרקציות ליום חברה בהתאם לאופי של המשתתפים, מיקום ויכולות מקצועיות שזקוקים לחיזוק.

סדנאות הכשרה מקצועית כמו קורס פוטושופ למנהלים וכישורי עבודת צוות ושיתוף פעולה אפשר להעביר באמצעות פעילות שטח. במהלך יום הפעילות מגלים העובדים תכונות חדשות זה בזה ונהנים לבלות יחד ולצבור חוויות. בכדי להפיק מהאירוע גם תועלת מקצועית אפשר לשלב בפעילות בשטח חידונים שעוסקים בידע מקצועי, פעילויות לחיזוק ערכי שירות לקוחות והרצאות לחיזוק כישורי המכירה. אטרקציות ליום חברה ושאר הפעלות מספקות חברות מיוחדות שעוסקות בתחום, החברות מתאימות לכל לקוח את ההפעלה המתאימה ביותר.

פעילויות שטח לעובדים

היציאה אל השטח שוברת את שגרת העבודה המשרדית בצורה הטובה ביותר. העובדים מחליפים את הכיסא המשרדי בג'יפים או אופני שטח ומבלים תחת כיפת השמיים. במהלך האירוע מבלים יחד המנהלים הבכירים והעובדים הזוטרים ונהנים להכיר זה את זה ולהבין את הקשיים של כל אחד מהצדדים. היציאה מהמשרד מעודדת את ההיכרות בין המחלקות בחברה ומעניקה אווירה משפחתית ואחידה יותר. מחקרים מראים כי חיבור רגשי חזק בין העובד והחברה משפר את שביעות הרצון מתנאי העבודה ומונע שחיקה.

אטרקציות ליום חברה שמתאימות לבילוי בשטח יש לבחור בהתאם לתנאי מזג האוויר ושעות האירוע. בשעות החשכה לא כדאי יהיה לקיים טיולי אופניים, פעילויות סנפלינג או משחקים של חפש את המטמון והישרדות. לקראת אירועי שטח שמתקיימים בשעות הערב אפשר יהיה להתאים פעילויות צפייה בכוכבים, רחצה לילית בבריכה, מדורות, הרצאות, מפגש על מספרי סיפורים ופעילויות מיוחדות כמו קזינו בלב היער או מסיבת ריקודים עד לשעות הקטנות של הלילה.

את האטרקציות יש לבחור גם בהתאם להעדפה אישית של העובדים. קבוצה של נשים מעדיפות לרוב אטרקציות שסובבות סביב בישול, טיפוח והרצאות מעשירות. לעומת זאת, הגברים מעדיפים דווקא פעילות שמערבת אדרנלין, יציאה אל השטח, ארוחות בשריות ופעילויות כמו פיינטבול, קיר טיפוס, קליעה למטרה או תחרויות ספורט.


 


 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811