מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

איך ללמוד קורס לימוד ציור אופנה דרך המחשב?

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי - מאמרים >> איך ללמוד קורס לימוד ציור אופנה דרך המחשב?

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

איך ללמוד קורס לימוד ציור אופנה דרך המחשב?

לימודי תוכנות עיצוב

עיצוב גרפי הוא תחום רחב ביותר אותו אפשר למצוא היום כמעט בכל פן של החיים, דוגמאות של מקצועות אשר העיצוב הוא חלק משמעותי בעשייה שלהם: אדריכלות, הבאה לדפוס, בניית אתרים, פיתוח משחקים בכלל ומשחקי מחשב בפרט, קולנוע, ביגוד ועוד.

לימודי תוכנות עיצוב – לשם מה?

כל מי שרוצה לעסוק היום בעיצוב, אינו יכול להסתפק בכישרון מולד או ביכולת ציור טובה. כל העיצובים נעשים היום בעזרת מחשבים, ולכן, כל מעצב, בכל תחום של עיצוב, חייב להכיר את התוכנות המתאימות ולעשות בהן שימוש מושכל. מעסיקים רבים רואים בידע בתוכנות עיצוב תנאי משמעותי בעת קבלת מעצבים צעירים לעבודה.

בנוסף לכך, שימוש בתוכנות מחשב יכולות לקצר תהליכים באופן משמעותי ביותר. מה שלוקח לעיתים שעות ארוכות של עבודה ידני, יכול להסתדר בלחיצת מקש אחת תוך מספר שניות. התוכנות מאפשרות החלפת צבעים, גדלים, טקסטורות, מרקמים ועוד, כך שאין עוד צורך לצייר שוב ושוב, אלא לעשות העתקים רבים עם הבדלי ניואנסים במהירות ובקלות.

לימודי תוכנות עיצוב פופולריות

יש בשוק מספר תוכנות עיצוב פופולריות ביותר, שכדאי ללמוד את העבודה איתן, ואת האפשרויות שהן מעניקות למשתמשים בהן. התוכנות הן: אינדיזיין, פוטושופ, פלאש, דרימוובר ואילוסטרייטור. כל תוכנה מאפשרת היבטים אחרים של עיצוב, כך שמי שלומד את כולן, מחזיק בידו ארגז כלים משמעותי ועשיר ביותר. יחד עם זאת, אין חובה ללמוד כל תוכנה לעומק, תלוי בסוג המקצוע. מעצבי אופנה, לדוגמא יכולים להיעזר באילוסטרייטור יותר מאשר בתוכנות אחרות. מי שרוצה להיות גרפיקאי או מעצב גרפי, חשוב שילמד את כל התוכנות, כמובן.

חשוב לדעת כי יש ממשקים נוחים בין התוכנות, ואפשר לייבא קובץ מתוכנה לתוכנה, ולהטמיע אותם זה בזה בצורה מושלמת.

לימודי תוכנות עיצוב און ליין

מכיוון שרבים לומדים את תוכנות העיצוב ככלי עבודה ולא כמקצוע ראשי, הם ודאי בעלי לוח זמנים צפוף במקצועם. לכן, לאלה מומלץ ללמוד בזמן הנוח להם, ובקצב האישי המתאים להם. אל זה אפשר לעשות בעזרת מכללת סולו, אשר שיטת הלימוד שלה היא לימודי און ליין, אחד על אחד עם מנחה אישי צמוד.

 

 

   
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811