מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

איך עובדים עם פוטושופ

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> מדריכים לעיצוב תמונות חינם בפוטושופ >> איך עובדים עם פוטושופ

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

איך עובדים עם פוטושופ PHOTOSHOP    

 

כמו כל תוכנה אחרת חשוב לדעת את הא"ב של לימודיה ותכונותיה של תוכנת פוטושופ. שאלה ראשונה שנשאל את עצמנו על מנת לבחור את הדרך הנכונה לענות עליה היא איך עובדים עם פוטושופ PHOTOSHOP וכיצד עושים זאת נכון?

כדי לדעת איך עובדים עם פוטושופ PHOTOSHOP הצעד הראשון הינו להגדיר את המטרות שלנו מהתוכנה ולאן אנו רוצים להתקדם איתה. באם אנו מדברים על לימודים מקצועיים של תוכנה זו אשר יובילו אותנו לקריירה בתחום או באם המטרה היא לשם שעשוע ופנאי בלבד.

איפה ללמוד את התוכנה

כדי ללמוד לעבוד עם התוכנה בצורה מקצועית כדאי תמיד לגשת ללימודים במקום מקצועי, קורס אשר בו תופסת למידת התוכנה על בוריה חלק חשוב ואשר יעניק לנו את הכלים המתאימים בכדי להבין איך עובדים עם פוטושופ PHOTOSHOP.    

אך, לעבודה עם התוכנה באופן יותר חובבני ניתן בהחלט להכנס לאינטרנט ולעשות מה שרבים אחרים עושים, להוריד אותה מהרשת ולגשת לפורומים הרבים אשר יכולים לכוון את המעצב החובבן להדרכות המתאימות שם יוכל להתחיל מהבסיס.

מענה על הצרכים שלנו - איך עובדים עם פוטושופ

סיימנו קורס מקצועי שם הבנו איך עובדים עם פוטושופ PHOTOSHOP וכעת לאחר שעשינו תיק עבודות מקצועי ואיכותי אנו ניצבים בחוץ בפני שוק העבודה הפתוח ואנו נרגשים. מודעות רבות שובות את עינינו ומרגע זה ואילך אנו חלק ממשהו גדול הרבה יותר.

פוטושופ נחשבת התוכנה היחידה אשר פותחת דלתות מעצם ידיעתה ואשר נדרשת כמעט בכל תחום אשר קשור לעיצוב או בנייה של אתרים. גם לאלו היושבים בבית ובודקים ללא סוף איך עובדים עם פוטושופ PHOTOSHOP כיוון שבוער להם לעצב בעצמם יש סיכוי במידה ויידעו אותה בצורה מעולה. 

מתנה של יופי

ברגע שיודעים את הדרך לעבוד עם התוכנה ניתן בהחלט לומר שהשמיים הם הגבול. כל המעצבים הצעירים והנמרצים שם בחוץ בהחלט מראים את יכולותיהם עם כל אתר ייחודי חדש שנפתח ובו לוקחת התוכנה חלק חשוב בייצור ובמקוריות.

לזרום עם היופי ולעצב זהו דבר שכל אחד יכול לעשות רק צריך קצת סבלנות.


 

איך עובדים עם פוטושופ PHOTOSHOP   ADOBE CS6 טיפים למתחילים
 

 

שינוי צבע רקע עבודה לאפור: בחירת צבע אפור editpreferencesinterface

פתיחת מסמך חדש: Ctrl + N

איכות עיצוב הדפסה : BIT 8 – רזולוציה 300 – במילימטרים

איכות עיצוב ל WEB: BIT 8 – רזולוציה 72 – בפיקסלים

פורמט צבעים:

RGB – RED, GREEN, BLUE – אדום, ירוק, כחול. שיטה לייצוג צבע במרקעי טלוויזיה ובמסכי מחשב. (מתאים לעיצוב לרשת).

CMYK – Cyan, Magenta, Yellow, Key. תכלת, בורדו, צהוב ושחור.
ארבעת צבעי יסוד, שנמצאים בשימוש נפוץ בדפוס תעשייתי. צבעי פרוצס (process) מתאים לעיצוב שהולך לדפוס.

התנהגות פוטושופ בפורמט צבעים:

פוטושופ ב RGB עובדת במצב של 100%

פוטושופ במצב CMYK עובדת ב70% בלבד! כלומר, 30% מהאופציות לא זמינות במצב CMYK.

על מנת שנוכל לראות את הפרויקט שלנו במצב CMYK עלינו "לפוצץ את הצבע". לרסק אותו מ RGB ל CMYK. ImageModeCMYK colorDon't flatte. כדי להפוך חזרה ל RGB עושים את אותו התהליך רק בוחרים RGB color.

מידות כרטיס ביקור: 90*50 מ"מ אורכי. 50*90 מ"מ רוחבי.

על מנת שבעת ההדפסה הסכין בבית דפוס לא תחרוג מגבולות העיצוב אנו עושים בליד (BLEED). מוסיפים 3 מ"מ לאורך ו 3 מ"מ לרוחב. לדוגמה כרטיס ביקור אורכי 93*53 מ"מ.

סביבת עבודה:

את סביבת העבודה ניתן לסדר לפי הצרכים האישים של כל מעצב גרפי או להשתמש בסביבת עבודה המוגדרת מראש של התוכנה ((default. לחזרה לסביבת עבודה default יש ללחוץ windowworkspaceessentials (default). במידה ושינינו את הסביבה ה default ניתן להחזיר אותה למצב המקורי שלה על ידי לחיצה על windowworkspacereset essentials

סביבת עבודה פרטית:

במצב של ריבוי משתמשים על תוכנה אחת (בית דפוס לדוגמה). כל מעצב יוצר לעצמו סביבת עבודה משלו בפוטושופ לפי הנוחות שלו. ניתן ליצור אין סוף סביבות עבודה לאין סוף משתמשים.

ליצירת סביבת עבודה חדשה יש לסדר את הכלים לפי רצוננו ואז ללחוץ windowworkspacenew work space לבחור את השם החדש של סביבת העבודה וללחוץ SAVE

למחיקת סביבת עבודה קיימת יש לחזור למצב default על ידי לחיצה על windowworkspaceessentials (default) יש להיזהר לא למחוק את ה default כי אז יהיה צורך להתקין מחדש את התוכנה.

לאחר שחזרנו ל default יש ללחוץ windowworkspacedelete work space ולבחור את סביבת העבודה שברצוננו למחוק וללחוץ DELETE

בשביל לעדכן סביבת עבודה יש להיכנס לסביבת העבודה שברצוננו לעדכן ולאחר העדכון לשמור אותה מחדש על אותו השם בדיוק לדוגמה: סביבת עבודה ששמה "עמית" תעודכן על ידי לחיצה על windowworkspacenew work space ובחירת השם "עמית". כשפוטושופ תקפיץ הודעה שקיימת סביבת עבודה בשם עמית והאם ברצוננו לשמור בכל זאת? נלחץ YES

תרגול

ליצור 8 סביבות עבודה שונות

להגיש סיכום על RGB CMYK וצבעי פרוצס

להכניס פריסטים עם מידות עם בליד:

כרטיס ביקור (אורך, רוחב)

A4 (אורך, רוחב)

עיצוב של CD(אורך, רוחב)

3 ספרים בגדלים שונים ( כריכה קדמית, כריכה אחורית ופס חיבור אמצעי)

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811