מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

כיצד מעצבים נכון לוגו עיסקי?

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> כל הסודות של עיצוב גרפי >> כיצד מעצבים נכון לוגו עיסקי?

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

עקרונות בעיצוב גרפי לעיצוב לוגו

 ישנם מספר עקרונות חשובים לעיצוב לוגו נכון , ובחירת הצבעים , תחילה נשמור על פשטות שיאפשר זיהו קל נשמור על תכליתיות ועל תכונות יחודיות שיזכירו את המקום שאליו אנחנו מעונינים להפנות לקוחות.
נדאג שהלוגו שאנחנו מעצבים גראפית יהיה מעוצב בתוכנה וקטורית כגון אילוסטרייטור נשמור על מינמום צבעים ובחירת הצבעים תהייה נכונה ובלתי נשכחת. נעקוב מקרוב על עקרון הפשטות ועל הזכרון.
עיצוב הגרפי של הלוגו צריך להיות יעיל ואפקטיבי בלתי נשכח ועל ידי כך נשמור על חוק הפשטות בעיצוב גרפי שהוא בעצם החוק הכי חשוב בעיצוב לוגו עיסקי.

הנושא של הלוגו
למרות שזה יפתיע רבים אך הנושא של הלוגו צריך להיות בעל חשיבות קטנה יחסית ואפילו התוכן לא צריך להיות משמעותי או לעורר התנגדות בדבר הצופה כל זאת כדי לגרום לצופה שהלוגו ישאר במוחו לעד.
הלוגו צריך להיות לעד מבחן הזמן של הלוגו הוא עד 10 שנים לפחות עד לעיצוב חדש שלו, אריכות הימים היא המפתח להצלחה , ההבלטה ועקרון שמירת הלוגו בזכרון של הצופה.
לוגו יעיל אמור להיות מעוצב עם זרימה של תנועה , לכן זו הסיבה שעיצוב לוגו חייב להיות מעוצב בתוכנה וקטורית לחלוטין כגון אילוסטרייטור כדי להבטיח שנוכל לשנות אותו לכל גודל שנרצה , הלוגו צריך להיות מעוצב בפורמט אופקי ואנכי.

הדרך הכי נכונה לעבוד בהתחלה עם לוגו הוא לעצב בצבע שחור בלבד זה יאפשר לנו להתמקד בצורה שאליה אנחנו רוצים להגיע , כל זמן שאנו מעצבים אנחנו צריכים לזכור את נושא העלויות ההדפסה של הצבעים , ושהצבעים האלה גם יהיו בשימוש ולא יקרים ללקוח שלנו לטווח הארוך.
חשוב למעצב הגראפי לדעת את ההבדלים בין צבעי cmyk שהם צבעי פרוצס לבין צבעי פנטון שהם הצבעים שרק איתם אנחנו נעצב לוגואים ללקוחות שלנו כדי לשמור על אחידות הצבעים לכל אורך ההדפסה.
צבעי פנטון הם צבעים ממוספרים לפי מניפת צבעים בו נוכל להבטיח ללקוח את אותה רמת צבעים לפי מהדורות שונות .
צבעי פרוצס הם צבעים על פי אחוזי רשת שונים שלא מאפשרים אחידות בגוונים לכל אורך ההדפסה.
אחד הדברים החשובים ביותר בעיצוב לוגו היא להגיע לעמדה התואמת את היעוד, לדוגמא אם נעצב לוגו לחברת אופנה לא נראה שם מכוניות וכולי, לא נשים שם פונט ילדותי בעיצוב לחברת אופנה כי נרצה לשמור על יוקרה, או לדוגמא לוגו לחברת רכבים לא צריכה להראות בלוגו שלה רכב .

 

עיצוב

בהליכה ממוצעת ברחוב, נניח 10 דקות, אתם נחשפים, בלי שממש הבחנתם, לעשרות, אם לא מאות, פרויקטים, קמפיינים, פרסומות, בגדים, חלונות ראווה ומה לא?, שהמשותף לכולם – נוצרו בידי מעצב. לא בכדי עיצוב נחשב כוח חזק ויציב בשוק הלימודים והעבודה. כי פשוט אין לו סוף.

הקונוטציה הראשונה שעולה לאנשים כשאומרים עיצוב, מתייחסת לבגדים, אולי לעיצוב הבית. אבל יש כל כך הרבה מעבר. למעשה, כמעט כל דבר שאפשר לראות בעיניים (להלן: חזותי), הוא תוצר של עיצוב, בין אם זה עיצוב מוצר, עיצוב תעשייתי וכו'.

אז אם אתם מתלבטים מה ללמוד וחשוב לכם ללכת על משהו שיש בו עבודה, והרבה, עיצוב בהחלט יכול להיות אופציה טובה לעניין. אבל לומר עיצוב זה בערך כמו לומר רפואה. יש כל כך הרבה סוגים! מה מעניין אתכם?

רוצים להיות המוחות מאחורי הויזו'אל במסעות פרסום? לכו על עיצוב גרפי. מתאים לכם להיות אלו שימציאו את מכונת הקפה הראשונה שעושה גם נעים בגב? עיצוב תעשייתי בשבילכם. נעצרים לרבע שעה מול כל חלון ראווה בהתפעלות מהולה בביקורת? עיצוב חלונות ראווה תפור עליכם. נכנסים לחנות בגדים בזריחה ויוצאים כשהירח במרכז השמיים? איך נשמע לכם עיצוב אופנה? לא יכולים שלא להחמיא/להאיר/להעיר בכל פעם שנכנסים לבית של מישהו? לכו בכל הכוח על עיצוב פנים. בקיצור – ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות.

לדבר על זמני לימוד, שכר הלימוד ותוכן הלימוד כשמדברים על עיצוב זה טיפה אמורפי, שוב, בגלל הגיוון הרב. ישנם קורסים שמקנים לכם תעודה, יש תארים שמקנים לכם תואר, זה יכול לקחת לכם חצי שנה, ואולי בכלל 3 שנים? מסקנה – תבדקו טוב טוב לפני שאתם מחליטים.

אבל אם השורות האחרונות עשו לכם משהו, כנראה שמה שלא יהיה, מקומכם בנבחרת העיצוב של מדינת ישראל. אז אם אכן כוחכם בידיכם, והיצירתיות שלכם משפריצה בציורים וצבעים, ולא באותיות ומלל, צאו למסע מהנה אל מקצוע נחשק ומשפיע, ואולי אתם תהיו הדבר החם הבא.... בהצלחה!

לחצו על תמונת העמוד :


 

תיק עבודות עיצוב גרפי - אופנה ממוחשבת תיק עבודות אופנה ממוחשבת
במדור זה של האתר אנחנו גאים בתיקי העבודות ברמה הכי גבוהה בארץ ,שהם בעצם הפנים שלנו והצלחת התלמידים

 
תיק עבודות עיצוב גרפי
בחלק זה של האתר ניתן לראות תיקי עבודות גרפי ברמה הכי גבוהה בארץ , שהם בעצם הפנים שלנו והצלחת התלמידים
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811