מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

גרפיקה ממוחשבת ורפואה מה הקשר ?

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> גרפיקה ממוחשבת ורפואה מה הקשר ?

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

גרפיקה ממוחשבת

גרפיקה ממוחשבת היא תחום במדעי המחשב העוסק בשיטות ייצור ועיבוד דיגיטאלי של תמונות דו מימדיות ותלת מימדיות, לצורך תצוגה ריאלסטית של סביבה תלת מימדית דינמית.

לתחום יישומים רבים, כמו תוכנות של הדגמה רפואית, משחקי מחשב, תכנון ועיצוב באמצעות מחשב, עיבוד שבבים, מציאות מדומה ועוד.

גרפיקה הממוחשבת הנה תחום המתפתח בצורה דרסטית בשנים האחרונות, וממשיך להתפתח כל הזמן, השאיפה היא כל הזמן ליצור תמונה שתתעדכן בתדירות גבוהה וחלקה, וברזולוציות גבוהות יותר ויותר.
גרפיקה ממוחשבת היא תחום במדעי המחשב העוסק בשיטות י

 - תמונות

ישנן שתי שיטות עיקריות לייצוג של תמונות באמצעות גרפיקה ממוחשבת - ייצוג דו מימדי על ידי תמונת מפת סיביות, וייצוג תלת מימדי בצורה ווקטורית גיאומטרית. הצורה השניה הינה הצורה היותר מתוחכמת של של גרפיקה הממוחשבת, והיא כוללת חישובים רבים וסבוכים. בצורת הייצוג הווקטורית גיאומטרית, המחשב בעצם מחשב את מיקומן של נקודות רבות שגם לא נראות בפועל בתמונה ברגע מסוים (מוסתרות ע"י נקודות אחרות), וכך נוצר אפקט התלת מימד- נוסף מימד "עומק" פיקטיבי למסך המחשב.
 תמונות באמצעות גרפיקה ממוחשבת

 - רפואה

אחד השימושים החשובים ביותר של עיצוב גרפי התלת מימדית הוא השימוש לצורך תוכנות דימות רפואית. כיום ישנן תוכנות רפואיות הלוקחות סריקות מסוגים שונים (CT, MRI ועוד), ועל סמך הנתונים יוצרים תמונה תלת מימדית של גוף האדם הנסרק. יכולות הגרפיקה הממוחשבת בתוכנות אלא הן מדהימות ונותנות לרופא המתפעל את התוכנה יכולת "להכנס" ממש לתוך גוף האדם, עד לרזולוציות של פחות ממילימטר, לזהות כלי דם, סידן , שומן וחסימות בכלי הדם, אבנים בכליות, ועוד. יכולות גרפיקה הממוחשבת בתוכנות אלו כוללות גם יכולת סיבוב, הפרדה לשכבות (עצמות, כלי דם ועוד), עריכה ועוד.
יכולות גרפיקה

 - תוכנות

על מנת להשתמש בתוכנות העושות שימוש בגרפיקה ממוחשבת מתקדמת, יש צורך במחשב בעל זיכרון רב, ומעבד גרפי חזק, מכיון שתוכנות גרפיקה ממוחשבת צורכות זיכרון רב לצורך החישובים של כל הנקודות, ועדכון התמונה בתדירות גבוהה במיוחד (כיום יש תוכנות המגיעה אף ל50 תמונות לשניה- איכות קולנועית ממש), על פי תנועות העכבר של המשתמש- דבר הדורש אינספור חישובים מתמטיים בכל שניה. גרפיקה ממוחשבת הינו תחום הנלמד במסגרת התמחות בלימודי מדעי המחשב או הנדסת תוכנה, ולו יישומים רבים .

גרפיקה ממוחשבת מיושמת בתוכנות גרפיות ממוחשבות כגון פוטושופ , אילוסטרייטור , אינדיזיין , ותוכנות לגרפיקה ממוחשבת לבניית אתרי אינטרנט יהיו תוכנת אדובי פלאש ותוכנת ליצירת דפי HTML דרימוויבר
לימודי תוכנות בניית  שימוש בגרפיקה ממוחשבת אתרים
 בתוכנות גרפיות ממוחשבות כגון פוטושופ , אילוסטרייט

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811