מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

גרפיקה ממוחשבת - עיצוב

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> כל הסודות של עיצוב גרפי >> גרפיקה ממוחשבת - עיצוב


דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

גרפיקה ממוחשבת - עיצוב

גרפיקה ממוחשבת לימודים והדרכות אונליין

עיצוב וגרפיקה הינם תחומים מאוד שופעים והביקוש ללמוד אותם ולעסוק בהם הינו גדול מאוד.
אז מהי בעצם גרפיקה ממוחשבת? גרפיקה ממוחשבת זהו סוד של עיצוב שנעשה על המחשב ובאמצעותן של תוכנות שונות – תוכנות גרפיקה מיוחדות .
אם בעבר כולם היו חולמים להיות עורכי דין / רופאים, היום יותר ויותר אנשים מתעניינים ושאופים להיות מעצבי גרפיקה ממוחשבת בשל תנאי העבודה הטובים, השכר הגבוה והעבודה המעניינת.

היכן ניתן ללמוד גרפיקה ממוחשבת
אם בעבר, לא היו תנאי קבלה מחמירים למקומות עבודה והיה צריך רק ידיים טובות לעיצוב, כיום המצב שונה לחלוטין, וכל מקום עבודה שמכבד את עצמו יבחר להעסיק מעצב גרפי ממוחשב שעבר הכשרה בדרך כזו או אחרת . בישראל ניתן ללמוד גרפיקה ממוחשבת בדרך הקצרה – קורס, או בדרך הארוכה – לימודים לתואר.
גרפיקה ממוחשבת , קורסים - ישנם קורסים רבים ומגוונים ביותר ללימודי גרפיקה ממוחשבת. תוכלו למצוא בכל אזורי הארץ מוסדות חינוך שמספקות קורסים הנפרשים בכמה חודשים וניתנים בגמישות (שעות ערב/בוקר), כך שניתן לשלבם יחד עם עבודה. אז אם אנכם עומדים בתנאי הקבלה לקבלה לתואר או שהנכם מעוניינים ללמוד מקצוע זה כמקצוע אמיתי לחיים , הקורסים ישמשו לכם פיתרון מטיב לקבלה לעבודה במשרדי פרסום או חברות שיווק .

גרפיקה ממוחשבת תואר - תואר בגרפיקה ממוחשבת הוא אחד מהתארים המבוקשים ביותר שיש כיום במדינת ישראל. אורך הלימודים נמשך כ-4 שנים ותנאי הקבלה משתנים ממוסד כזה למשנהו, אך בכולם הדרישה הבסיסית הינה תעודת בגרות מלאה+ראיון קבלה אישי.
לאחר לימודי התואר או בוגרי קורסי לימודי תעודה בעיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת , הבוגרים יוכלו להשתלב בעבודות המוצעות כיום בשוק בתנאים טובים , בוגרי קורסים או לימודי עיצוב גרפי יכולים להשתלב במקומות עבודה עם תיק עבודות רחב בעיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת .


האבולוציה של גרפיקה ממוחשבת
תחום הגרפיקה הממוחשבת התפתח פלאים בעשור האחרון. אם בעבר (לפני המצאתו של המחשב) היו המעצבים הגרפים יושבים מול משטחים גדולים של עיצוב ומבצעים את כל עבודת העיצוב בידיהם בלבד, כיום התמונה השתנתה לחלוטין ולמעשה מאז שנכנס המחשב לחיינו הפך במהרה לכלי חשוב לכל גרפיקאי.
כיום ישנן תוכנות גרפיקה ממוחשבות רבות ומגוונות, וחשוב שהמעצב הגרפי יידע לשלוט בהן לצורך עבודתו ולהתעדכן בחידושים ובהתפתחויות בשוק.
 
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811