מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

האחריות של מעצבים גראפיים

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי-קריירה >> האחריות של מעצבים גראפיים


דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

האחריות של מעצבים גראפיים? מה קורה לאחר סיום בלימודים של עיצוב גרפי?
 

קורסים בעיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת מאפשרים לך לשלב טכנולוגיות מתקדמות ויצירתיות להעברת מידע ורעיונות עיצוביים לצרכנים ועסקים מתקדמים ,שדרך המעצב הגראפי הם יכולים לבטא את המסר שברצונם להעביר לעולם, מעצבים גראפיים בעלי השפעה בחיי היומיום של מליוני אנשים בעולם.
בכל פעם שאנו נקרא מגזין או נתקל בפרסומת עם תמונה נדע שזה עוצב על ידי מעצב גראפי ,קריאת מאמר או ביקור באתר כלשהוא נעשה על ידי מעצב גראפי עיצוב שלטי חוצות ,אריזות מוצר, לוגואים ,כרטיסי ביקור ,כרזות ,עיצוב מותג עסקי ועוד.

קורסים ולימודי גרפיקה ממוחשבת בעיצוב גרפי נועדו לתת מיומנויות ותאוריות מעשיות כדי לתת לתלמידים את מגוון אפשרויות תעסוקה אלו כדי שיוכלו לכנס אליהם לאחר תום הלימודים בעיצוב גרפי ובלימודי תוכנות הגרפיקה הממוחשבת.
אפשרויות התעסוקה לאחר לימודי הגרפיקה כוללים עיצוב והדפסה ,עבודה במגזינים ,עיתונות ,עיצוב אתרי אינטרנט, עיצוב מוצר פרסום ,הפקות דפוס ,מיתוג ,עיצוב ממשקי מחשב בתוכנת הפוטושופ לדוגמא ועוד.
לאחר סיום קורס ולימודי מגמת עיצוב הגרפי והגרפיקה הממוחשבת סטודנטים יוכלו לבחור באחד משני האפשרויות תעסוקה או תעסוקה בתור מעצב בית שהוא מעצב גרפי למקום כלשהוא או בתור מעצב גרפי פרילנס.
בתור מעצב בית או מעצב גראפי שכיר תעבוד תחת חברה או משרד פרסום ומעצב גרפי עצמאי יקבל כסף מלקוחותיו עבור שירותי העיצוב הגרפי שיספק.
היום עסק בתור מעצב גרפי עצמאי משתלם מאוד בגלל הרמה הגבוהה והשוק התחרותי שקיים וזאת לאור העובדה שלקוחות משנים כל הזמן את עבודות העיצוב שלהם מה שמספק למעצב הגראפי המון עבודה ועבודה ברצף.

תיק העבודות של מעצב גראפי הוא הפנים שלו להצגה ללקוחות עתידיים או למעסיקים פונטציאלים. תיק העבודות בעיצוב גרפי צריך להיות מושקע ורציני לאחר סיום קורס בלימודים של עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת למרות שכבר במהלך הלימודים בעיצוב גרפי מומלץ לעצב עיצובים עבור אנשים כדי לצבור נסיון ועבודות לתיק עבודות בעיצוב גראפי, על תיק העבודות לכלול את כל נושא המיתוג העסקי שיכלול ביצוע לוגואים, קטלוגים ,חוברות ,עבודות פרספקטיבה ,איור קל ,קולאזים, הדמיות ועוד.. בהצלחה.


בחלק זה של האתר ניתן לראות תיקי עבודות גרפי ברמה הכי גבוהה בארץ , שהם בעצם הפנים שלנו והצלחת התלמידים

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811