מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

הורדת תוכנת פוטושופ

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> מדריכים לעיצוב תמונות חינם בפוטושופ >> הורדת תוכנת פוטושופ

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

הורדת תוכנת פוטושופ

פוטושופ נחשבת בין התוכנות המתקדמות לעריכת תמונות מבית אדובי, ישנם הרבה גירסאות וכל אחת משופרת יותר מקודמתה. כיום חברת אדובי מציעה הרבה שיפורים לעריכת התמונה במהירות כשתוך כדי מתבצעת שמירה על הקבצים המקוריים של התמונה אותה ייבאנו לפוטושופ.

מכיוון שתוכנה זו וגרסאותיה זכו להצלחה גדולה בתחום העיצוב הגרפי הורדת תוכנת פוטושופ היא בין התוכנות הפופולריות ביותר וכמעט כל המעוניינים להתחיל להתעסק, בין באופן פרטי ובין באופן מקצועי, בתחום העיצוב הגרפי והאתרים נמשכים לכיוונה.

איך מורידים אותה

כאשר אתם גולשים לכם באינטרנט תנו גיחה לאתר של אדובי ובצעו הורדת תוכנת פוטושופ ניסיונית אשר תעניק לכם את הצעד הראשון בכיוון אליו אתם שואפים וכך גם תדעו באם בחרתם נכונה. גירסה נסיונית זו תחזיק כמו כל שאר גרסאות הנסיון באינטרנט לתקופה של חודש שבסיומה תיאלצו להחליט באם לקנות את התוכנה או לא.

הורדת תוכנת פוטושופ היא לגמרי פשוטה ואינה מצריכה את מבחן סבלנותכם, למתחילים מביניכם בהחלט מומלץ לברר אודות ההדרכות של התוכנה ולהוריד אף אותם או פשוט להכנס לאתרים אשר יכולים לתת לכם הדרכות שכאלו, חלקם אף מציעים סרטונים אשר בם ההדרכה אף יותר קלה למשתמש.

ההכנה לקראת ההורדה

אין שום סיבה להמנע לפני הורדת תוכנת פוטושופ מבירור מהיר על תכניה ויתרונותיה. כנסו לסיבוב אונליין ועשו בדיקה של מה שהתוכנה נותנת לכם. הרי ברור שידוע מה תפקידה אך לא לכולנו ברור באמת מה היא עושה עד לפרטי פרטים ויכול להיות שכאשר נדע נגלה שהיא כבדה מדי בשבילנו.

העניין הוא פשוט. פוטושופ היא תוכנה המשמשת לרוב לשימוש מקצועי לחלוטין. לכן, מי שמחפש את החלק הפשוט שבה אשר לא מצריך עבודה אינטנסיבית של עיצובים למיניהם יוכל לנסות למצוא זאת בדרך אחרת. הורדת תוכנת פוטושופ מתאימה לכולם אך לא כולם בהכרח מתאימים לה.

התייעצות עם מביני עניין

אחד הדברים שהאינטרנט נותן הם הפורומים ואם נהיה כנים אז נדע שבלעדיהם היינו מעט אבודים. תמיד טובה עצה של מישהו שיודע קצת יותר ממך על הנושא.

 

כניסה לעמוד הורדת תוכנת פוטושופ

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811