מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

סודות -מעצבים גרפיים גרפיקה ממוחשבת

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> סודות -מעצבים גרפיים גרפיקה ממוחשבת

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :
 

תוכנות לעיצוב גרפי מאפשרות למעצב הגראפי בלימודי עיצוב גרפי ותקשורת חזותית לעצב גרפיקות:


הכלים הם בעצם תוכנות הגרפיקה הממוחשבת לעיצוב גרפי ממוחשב להלן:

תוכנת אינדיזיין ADOBE INDESIGN: תוכנה לעריכת עלונים קטלוגים וספרים נוחה מאוד בזרימה של טקסטים ומיועדת לעבודה בגרפיקה ממוחשבת עם כמות גדולה של טקסטים , תוכנת אינדיזיין היא לא תוכנת עיצוב גרפי, תוכנת אינדיזיין מתחברת מאוד טוב עם תוכנות אדובי אחרות כגון : פוטושופ , אילוסטרייטור ושאר תוכנות אדובי ניתן ליצא ממנה דפי אינטרנט לקורס לימודי תוכנת אינדיזיין.


תוכנת קווארק QUARK XPRESS: תוכנת קווארק היא תוכנה גרפית לעימוד ולעריכת ספרים , חוברות וקטלוגים, נוחה לעבודה עם טקסטים, עריכת עמודים ולעבודה עם טקסטים בכמויות גדולות נוחה לעבודה .
תוכנת אינדיזיין מחליפה אותה היום בשוק הישראלי בעבר עבדו איתה ברוב חברות העיתונות הקיימות בשוק הישראלי ובעולם כולו לקורס לימודי תוכנת אינדיזיין.


תוכנת פריהנד FREEHAND: תוכנת פריהנד פותחה על ידי מקרומדיה לשעבר , תוכנת פריהנד מאפשרת ליצור את האומנות הוקטורית הממוחשבת , אומנות הקו , יצירת לוגו איור , הכנת מודעות .
אינה מתאימה לתמונות, כיום בשוק הישראלי ובעולם כולו תוכנת אילוסטרייטור מחליפה אותה מבית אדובי לקורס לימודי תוכנת אילוסטרייטור.

גרפיקה ממוחשבת ועיצוב אתרים

תוכנת אילוסטרייטור ILLUSTRATOR: תוכנת אילוסטרייטור מבית ADOBE מאוד נוחה לעבודה בגרפיקה ממוחשבת ובעיצוב גרפי ממוחשב מבחינת האומנות הממוחשבת ואומנות הוקטור בכלל ,מתחברת נפלא עם תוכנת פוטושופ , תוכנת אינדיזיין ,תוכנת פלאש ושאר תוכנות הגרפיקה של אדובי . מכילה בתוכה את האפשרות ליצור אלמנטים צורתיים ואלמנטים גרפיים בתלת מימד 3D לקורס לימודי תוכנת האילוסטרייטור.


תוכנת פוטושופ PHOTOSHOP: תוכנה גרפית לעריכת תמונות בתעשיית העיצוב הגרפי , שימושית ביותר למעצבים גראפיים לצלמים מקצועיים וחובבנים.
ניתן לייצר בה תמונה מרצף של תמונות, פוטושופ נותנת לנו את האפשרות לעריכת תמונות שצולמו , יש לתוכנת פוטושופ אפשרות עבודה עם שכבות , מברשות וכלים לעריכה וליטוש תמונות.
תוכנת פוטושופ מאפשרת לתקן צבעים ולשפר איכות של תמונה.ליצור מתמונה חזות אחרת מהמקור בו היתה קודם , תוכנת עיצוב גרפי שכל מעצב גרפי צריך לשלוט בה ברמה גבוהה מאוד לקורס לימודי תוכנת הפוטושופ.


חיפוש אחר קריירה בעיצוב גרפי


אם לפני 30-40 שנה, המטרה העיקרית של מרבית האנשים בישראל הייתה לפרנס בכבוד את עצמם ומשפחתם, "להביא אוכל לצלחת", הרי שכיום המצב מעט שונה. יותר ויותר אנשים מחפשים קריירה. כזאת שבה הם יוכלו להגשים את עצמם, לממש את הפוטנציאל הגלום בהם, את היכולות והכישרון שלהם. עבודה מאתגרת, שבה יוכלו להשפיע על הסביבה. השכר, אפוא, קיבל בעיני רבים, תפקיד משני בלבד.ועדיין, עם הגשמה עצמית לא ניתן לשלם משכנתא. ולכן, בכל זאת, חשוב לבדוק את השכר הצפויים לכם, לפני שאתם בוחרים לכם מסלול לחיים.בדיוק בשביל זה אנחנו פה. אם גם אתם בענייני עיצוב, החל מבדים ועד אתרים;. אם גם לכם גרפיקה עושה את זה, אם בעיתון ואם על מסך המחשב שלכם, אז תרשו לנו לספר לכם משהו על הצפוי לכם אם תתמידו בתחום.


ובכן, אנחנו לא אוהבים לדבר על מספרים, מה גם שעניין השכר תלוי בגורמים שונים ואישיים כמו איפה בדיוק אתם עובדים, מה הניסיון שלכם, מה הידע שלכם וכדומה, אבל בוא נאמר, שסביר מאוד להניח, שעניים, אתם לא תהיו. מעצבים מרוויחים יפה, מרוויחים טוב. מעל הממוצע הארצי, ולא במעט.הסיבות פשוטות. ראשית, אין מספיק אנשים מוכשרים בתחום בישראל. כך שהביקוש לעובדים גבוה מההיצע, מה שבאופן טבעי משפר את התנאים שלכם, ונותן לכם, המוכשרים באמת, אפשרויות רבות לבחור את המקום בו תעבדו.


שנית, תחומי הגרפיקה והעיצוב, הולכים יד ביד עם תחומים כגון פרסום, תקשורת, אינטרנט ועוד. בתחומים הללו זורם הרבה מאוד כסף, כך שזה רק מתבקש שנתח מכובד מתוכו, ילך לאלו שבלעדיהם אין יצירה, אין קמפיין, אין אתר, אין פרסומת. אין כלום.

עיצוב וגרפיקה ממוחשבת לימודים

שלישית, פוטנציאל ההשפעה של אנשי הגרפיקה והעיצוב הוא אדיר. עיצוב מקצועי לאתר אינטרנט עשוי להעלות את כמות הכניסות אליו במאות אחוזים, מה שיגדיל את שיעור המכירות באופן דומה; הבאז שיכול להיווצר מרעיון גרפי לפרסומות מדהים גם-כן, ואין כמו במבה בשביל להדגים זאת. בקיצור, רעיון אחד שלכם עשוי לעשות מהפכה של ממש בחברה או תאגיד ששווים מיליונים. אז מה הפלא שמשלמים לכם כמו שצריך?נכון, כסף זה לא הכל בחיים, ואם עיצוב או גרפיקה לא באמת יושבים עליכם כמו שצריך, אז אל תתעקשו עליהם בגלל השכר הגבוה. אבל אם כן, אז מה רע להרוויח טוב על מה שאתם בלאו הכי אוהבים לעשות?


לחצו על תמונת העמוד :
תיק עבודות עיצוב גרפי - אופנה ממוחשבת תיק עבודות אופנה ממוחשבת
במדור זה של האתר אנחנו גאים בתיקי העבודות ברמה הכי גבוהה בארץ ,שהם בעצם הפנים שלנו והצלחת התלמידים

 תיק עבודות עיצוב גרפי
בחלק זה של האתר ניתן לראות תיקי עבודות גרפי ברמה הכי גבוהה בארץ , שהם בעצם הפנים שלנו והצלחת התלמידים
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811