מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

העולם המופלא של פוטושופ

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי- טיפים >> העולם המופלא של פוטושופ

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

פוטושופ

העולם המופלא של פוטושופ

פוטושופ היא תוכנת פלא של ממש. מי שמחזיק בתוכנות פוטושופ ויש לו עין אומנותית, יכול להפוך את המחשב הפרטי שלו לסטודיו של ממש לעיצוב. בעזרת פוטושופ ניתן לבנות עולמות שלמים, למלא אותם בתוכן, ולבנות אותם באופן שנראה המקצועי ביותר, וכל זה מפרטיות המחשב האישי שלך.

פוטושופ היא תוכנת גרפיקה ממוחשבת מתקדמת, מהטובות ביותר שיש בעולם, שנמצאת בשימוש כמעט אצל כל המעצבים הגרפיים של היום. בעזרת פוטושופ ניתן, כמו שהשם מרמז, לערוך תמונות ולעשות בהם אפקטים מרשימים ומיוחדים, שיגרמו לכם לרצות לשבת על המחשב ולהתנסות ללא הפסקה – וגם להדפיס מלא גרסאות אל אותה תמונה. אפשר להפוך את התמונה שצילמתם לציור שצויר על ידי ואן-גוך, או לגרום לה להראות כמו שער של מגזין יוקרתי. בעזרת פוטושופ תוכלו לשלב בתמונות שלכם אלמנטים מתמונות אחרות, אולי כאלה שאספת מהאינטרנט, וליצור קולאז'ים מצחיקים ומשעשעים.

אבל פוטושופ היא לא רק תוכנה לעריכת תמונות. היא גם תוכנה כללית לגרפיקה ממוחשבת שניתן לשלב בה טקסט, ליצור ציורים ודמויות, ולשלב את כל זה עם תמונות שלכם או כאלה שאספתם מחברים או מהאינטרנט. מגון המוצרים שתוכלו לייצר בעזרת התוכנה הוא כמעט בלתי מוגבל. תוכלו להפיק לוחות שנה, מדבקות, כרטיסי ביקור, מעטפות, פוסטרים, מגנטים, חולצות ועוד. אם יש לכם מדפסת איכותית בבית, את חלק מהמוצרים שהפקתם בתוכנת פוטושופ תוכלו אף להדפיס בביתכם, מבלי שיהיה לכם צורך להשתמש בשירותיו של דפוס דיגיטלי, ובמחיר זול יותר. אבל במקרה שאין בביתכם מדפסת, או שמדובר בדבר מה בסדר גודל גדול יותר, תוכלו לקחת את הקובץ המוגמר של מה שהפקתם ולהביא לאחד מבתי הדפוס הדיגיטליים המתרבים, ולקבל את המוצר המוגמר בתוך זמן מועט.

פוטושופ מנגיש את עולם המוצרים הדיגיטליים אליכם באופן שקשה להאמין. כל מוצר שתוציאו תחת ידיכם בפוטושופ יוכל לקבל את הטאצ' הנקי של מוצר שעוצב בהקפדה ובמיומנות רבה. אמנם צריך ללמוד את רזי התוכנה והסודות של פוטושופ. לאחר מכן, זה פשוט לתת ליצירתיות שלכם לפרוח ולהתחיל לבנות על פוטושופ את העולם המופלא שלכם.
 

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811