מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

טיפים לעיצוב לוגו,טיפים למיתוג עסקי

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי- טיפים >> טיפים לעיצוב לוגו,טיפים למיתוג עסקי

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

טיפים למיתוג עיסקי , הערך העליון בעיצוב לוגו

- כשמעצבים מחדש לוגו זה לפעמים מורכב מאוד, מכיוון שהלוגו צריך להיות מחובר גם לחברה שאותה אנחנו מייצגים וגם לכלל הציבור, להלן מספר כללים שיעזרו לכם בעיצוב לוגו על ידי תוכנות וקטוריות כגון תוכנת אילוסטרייטור.

-לא לברוח מן המראה של החברה , כאשר מעצבים מחדש את הלוגו יש לשמור על הצבעים שבה החברה מייצגת את עצמה.

-לא להעתיק סמלים אחרים ממקומות שונים, אפילו אם הלוגו הישן בעל עיצוב מיושן יש לחשוב על רעננות למיתוג גרפי מחדש ולשמור על שימוש בצבעים גראפיים מלאים.

-כשמעצבים לוגו צריך לדעת שהוא צריך להשתלב עם מספר עיצובים גרפים שונים כגון אתרי אינטרנט, כרזות,כרטיסי ביקור, המדיה הדיגיטלית , טלויזיה ועוד.

-לא לעצב לוגו מורכב מידי, לפעמים תוספות קטנות ללוגו יכולים לגרום ללוגו להראות פשוט ולא מקצועי. תשמרו על חוק הפשטות והסדר הויזואלי בעיצוב הגרפי.

-תשתדלו בעת עיצוב לוגו לדבר עם הלקוח שלכם , לערוך מחקרים לפני שמעצבים לקרוא קצת על החברה, לראות מה באמת המוצרים שלה משקפים, כל זאת כדי לעזור לכם לעצב מחדש את עיצוב הלוגו .
עיצוב הלוגו יעשה בתוכנה גרפית וקטורית בשם אילוסטרייטור.

-תשמרו על חוק המקוריות תבדקו מה אנשים מרגישים כשהם מסתכלים על הלוגו, שאלו את עצמכם שאלות לגבי עיצוב הלוגו ותנו לקהל להעביר ביקורת בונה על עיצובכם.

-בעת עיצוב הלוגו תשמרו על אלמנטים מוכרים , אלמנטים שיעזרו לחברה למכור יותר, בעת עיצוב והחידוש של הלוגו תחשבו גם אם התוכן של העיצוב כולו שונה. האם גם התוכן של החברה משתנה? זאת כדי מתן דגש על שמירה של הלוגו הקודם מבחינת ערך.

-לא לנסות לעשות עיצובים רחוקים מהלוגו המקורי שהיה, תשתדלו תמיד להשאר מחוברים וקרובים גם ללוגו המקורי שהיה הרי בכל זאת הלוגו הזה עבד שנים.

עיצוב לוגו תמונות דוגמאות

-תוכנות גרפיות לעיצוב לוגו יהיו אך ורק תוכנה וקטורית כגון אילוסטרייטור תוכנה וקטורית בקצרה היא סוג של צביעה על פי שטח מלא ולא מבוסס פיקסלים ונקודות מאפשר להגדיל ולהקטין את הלוגו מבלי לפגוע באיכות שלו. תוכנת אילוסטרייטור תאפשר לכם גם לבצע חיבורים בין קווים ואלמנטים גרפיים .
עיצוב הלוגו יצבע אך ורק בצבעים על פי קטלוג של חברת פנטון PANTON מה שמאפשר צביעה אחידה בכל מהדורות ההדפסה שיהיו בעתיד, תאימות מוחלטת בכל מדיה אפשרית שבה הלוגו יהיה נוכח.
לחצו על תמונת העמוד :

 


 
תיק עבודות עיצוב גרפי
בחלק זה של האתר ניתן לראות תיקי עבודות גרפי ברמה הכי גבוהה בארץ , שהם בעצם הפנים שלנו והצלחת התלמידים


 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811