מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

כיצד משלבים אלמנטים בעיצוב גרפי?

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> כל הסודות של עיצוב גרפי >> כיצד משלבים אלמנטים בעיצוב גרפי?


דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

צורתית עם קומפוזיציה נכונה:

 

 כיצד נשלב נכון אלמנטים גרפיים עיצוביים?
אלמנטים גרפים עיצוביים הם הטון הויזואלי לביסוס עקרונות
עיצוב הגראפי הממוחשב , כדי לתת טון בעיצוב גרפי למתבונן יש לחדד את עקרונות התעתוע והאשלייה .
האלמנטים הגרפיים פועלים לפי חוקי עיצוב גרפיים ברורים כדי לעזור ולהשלים את כל העיצוב הגרפי הרעיוני 
בגרפיקה הממוחשבת.

-צבעים , מרקם ויזואלי, גרדיאנט במעברי צבע, צורות , קווים:
אלמנטים אלה הם המרכיבים העיקריים ביותר של
עיצוב גרפי , לדוגמא הקו יכול לעזור ולהוביל את העין כדי ליצור תנועה בעיצוב הגרפי, עם קו קריא ושימושי נוכל לשפר את הצורה והעיצוב כולו.
אלמנטים גרפיים שונים יקבעו את היחס הגרפי הויזואלי בין הצורות אל הדף כדי לעזור בארגון הקומפוזיציה לתוך הויזואליות ולמשמעות בעיצוב ולתת דמיון מורחב מאחורי מה שאנחנו רואים בעיצוב הגרפי.

-אלמנטים של מרקם גרפי ומעברי צבעים משתלבים:
אלמנטים של מרקם  גרפי ומעברי צבעים יספקו
לגרפיקה הממוחשבת את התחושה החזותית והרגש כולו, זה יכול להיות על ידי קווים אלמנטים צורתיים וקטורים כדי ליצור את האוירה והרעיון מאחורי העיצוב . צבעים בהירים ומשתלבים יתנו את התחושה הנעימה את תחושת אפקט השקט והרוגע.

-צילומים מסוימים בשילוב
גרפיקה וקטורית יספקו ניצוץ של תחושת החיות שהינו רוצים להעביר למתבונן וליצור את התחושה החזותית ברעיון הקונספטואלי כולו, מילוי של שטח בצבע יתן את סיפוק היציבות בגרפיקה הממוחשבת דינמיות וסדר אלגנטי.

-רצוי לפני שמתחילים בתהליך העיצוב הגרפי יש לחשוב על המטרות הגרפיות שעומדים בפנינו ולאן הינו רוצים להביא את הרעיון הויזואלי שלנו כדי ליצור מצב לקומפוזיציה גרפית ו
גרפיקה נכונה ליעילות בהעברת המסר של הרעיון כולו.

כמה מילים על גרפיקה 

גרפיקה זהו תחום נרחב מאוד של לימודים שיכול להתאים לאנשים רבים, יתכן שזה יתאים גם לכם. גרפיקה הינה תחום המקיף את כל הלימודים החזותיים, גרפיקה ממוחשבת, עבודה בפוטושופ, ציור ווירטואלי על כל סוגיו. מבחינות רבות, גרפיקה זה מקצוע חלומי לכל אחד שאוהב ציור, ושלא מאמין בעתיד של צייר מצליח. מהרבה בחינות, תחומי האומנות בימינו הולכים ונסוגים לאחור, בעוד גרפיקה צוברת תאוצה ושימושים רבים שבעבר מילאו תחומי אומנות. אם כך, גרפיקה למעשה זוהי האומנות של המאה העשרים ואחת, ומשהו שכדאי מאוד ללמוד לאנשים בעלי יכולות חזותיות גבוהות.

 

גרפיקה משמשת אותנו בכל תחומי החיים, החל מפרסומות, ועד לספרי הילדים. היא קשורה גם לתחום הטלוויזיה, הקולנוע, והאינטרנט. בימינו – הכול סובב סביב גרפיקה וזו לא הגזמה. לכן, ניתן לומר שתחום זה הינו הכרטיס הבטוח שלכם לפרנסה נאותה. אך כמו כל מקצוע מסוג זה, אדם שזה מתאים לו, שיש לו את הכישורים הדרושים לשם כך ושבאמת אוהב את העבודה הזאת – הוא יצליח. אם אין נכונות מלאה לתרום את הנשמה לעיסוק, אין טעם להתחיל.

 

למעשה, זה מה שמבדיל לימודים שיש בעיקרם יצירתיות, כמו גרפיקה, מלימודים אחרים. הצורך לבחור בעבודה יצירתית מופיע הרבה פעמים בקרב אנשים בעלי חשיבה הומנית, וחשוב מאוד לבדוק עם עצמכם לאיזה סוג של אנשים אתם משתייכים, ולא לעשות את הטעות של ללכת ללמוד בתחום שכלל לא מתאים לכם.

 

לאחר שעשיתם את המסקנות הדרושות בעניין זה, יש לחשוב על הכיוונים שאתם רוצים לעסוק בהם באופן יותר ממוקד, היות ותחום גרפיקה הינו רחב ביותר, ולכן גם כאן מומלץ לקבוע מטרות מראש ולשאוף להשיג אותם עם סיום הלימודים. ישנם אנשים שאליהם גרפיקה ממוחשבת בתלת מימד מדברת יותר, בעוד אחרים יעדיפו גרפיקה ציורית רגילה. יש שירצו לעסוק בפרסום, ויש שמחפשים תחומים יותר רוחניים. היתרון של גרפיקה הינו שניתן למצוא בעזרת כל תחום שרק תרצו ולעסוק בו ללא כל בעיה או הגבלה


לחצו על תמונת העמוד :

 

תיק עבודות עיצוב גרפי - אופנה ממוחשבת תיק עבודות אופנה ממוחשבת
במדור זה של האתר אנחנו גאים בתיקי העבודות ברמה הכי גבוהה בארץ ,שהם בעצם הפנים שלנו והצלחת התלמידים

 
תיק עבודות עיצוב גרפי
בחלק זה של האתר ניתן לראות תיקי עבודות גרפי ברמה הכי גבוהה בארץ , שהם בעצם הפנים שלנו והצלחת התלמידים
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811