מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

לימודים קורס גרפיקה

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

קורס גרפיקה

אם נסרוק את המודעות שאנו רואים בעיתון, נשים לב כי כל אחת מציעה לבחור נתיב שונה בחיים. אחת שאומרת שהדרך אל המיליונים עוברת דרך זכיינות של מכונות שתייה וממתקים. מודעה אחרת אומרת שגבר אמיתי יודע לעבוד עם הידיים ולכן ממליצה לעשות קורס חשמלאים מתחילים. לא בטוח שזה מתאים לכל אחד. לכן רבים היום מחפשים דווקא משהו שימושי, כיפי, שתמיד אפשר למצוא בו עבודה מכניסה . לכן רבים מחליטים לעשות קורס גרפיקה.

למה קורס גרפיקה ?

האמת היא שרבים מאיתנו זוכרים איך כבר בגיל קטן גילו זיקה לאמנות, יצירה, בעיקר ציורים וכמעט כל אימא תולה יצירה של הילד המוכשר על המקרר. בכל אופן המשיכה לאמנות בנוסף לרצון ללמוד תוכנות שימושיות והרצון הברור לעבוד בתחום שמכניס כסף דוחפים רבים לכיוון קורס גרפיקה. די ידוע היום שכמעט בכל חברה יש גרפיקאי במשרה מלאה, וחברה שאין לה , עובדת מול גרפיקאי פרילנסר, ז"א שעבודה לא חסר, רק צריך לעשות קורס גרפיקה .

איך קורס גרפיקה בנוי ?

עשיתי קצת בדיקה על מה בנוי קורס גרפיקה. הבנתי שיש כמה דברים .דבר ראשון – היום כל הגרפיקה שאנו רואים במודעות, פרסומות, סרטים וכו' נעשית על מחשב, לכן חשוב שנהיה מעודכנים והלימודים יתבצעו על מחשב ולא כמו בעבר כאשר הייתה גרפיקה ידנית . קורס גרפיקה חייב להכיל עבודה על תוכנות גרפיות, כיוון שידוע שבשוק היום אין דרישה לגרפיקה ידנית. אם כן, קורס גרפיקה מכיל בתוכו תוכנה אחת או מספר תוכנות לפי תחום ההתמחות . קיימות תוכנות שונות לכל נישה שונה בתחום הגרפיקה, אך קורס גרפיקה צריך להיות מותאם לתוכנה שהתלמיד בחר או לחילופים, מורכב ממגוון התוכנות שהתלמיד יצטרך .

קורס גרפיקה הוא מעניין ודי כיפי, אבל הדבר הכי חשוב בקורס הוא המרצים. מרצה קורס גרפיקה צריך להיות מנוסה בתחומו, עם רקע עשיר מהשטח. מצד שני , מרצה קורס גרפיקה צריך להיות גם מורה מנוסה, שיודע להעביר את החומר בצורה ברורה כשהמצב האידיאלי הוא יחס של אחד על אחד. לא פחות חשוב – קורס גרפיקה חייב להתאים ללוח הזמנים של כל תלמיד ובאווירה הנוחה ביותר לכל תלמיד. כולנו עסוקים כיום, ולא תמיד נוכל להגיע בקלות ללימודים. אפשר למצוא מקום כזה? גם ללמוד בנוחות, גם אחד על אחד וגם בלו"ז הצפוף של היום?

הבחירה המושכלת ביותר תהיה קורס גרפיקה אונליין במכללת סולו לימודי גרפיקה אונליין. במכללת סולו הלימודים נעשים בשידור חי למחשב האישי של כל תלמיד בביתו, אחד על אחד , בנוחות המרבית, מול מרצה מנוסה הזמין לכל שאלה ומעביר את השיעור בצורה הנוחה ביותר.

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811