מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

לימודים תוכנות גרפיקה ממוחשבת

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מאמרים על גרפיקה ועיצוב >> לימודים תוכנות גרפיקה ממוחשבת

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

 

לימודים תוכנות גרפיקה ממוחשבת

 

הנה אתם מוצאים את עצמכם מעוניינים להתחיל בלימודים מסוג לימודי גרפיקה ממוחשבת, אך אינכם בדיוק יודעים במה מדובר. אז מזה בדיוק גרפיקה ממוחשבת ? ובכן, הגרפיקה הממוחשבת היא בעצם גרפיקה מתחום של מדעי המחשב והיא עוסקת במחקר של שיטות לעיבוד ויצירה דיגיטאלית של תוכן חזותי אשר נוצר במחשב.

 

אם בעבר גרפיקאי היה צריך לשבת ולשרטט במו ידיו שלט חוצות הרי שכיום הכול נעשה באמצעות המחשב. ההתפתחות הדיגיטלית הביאה לכך שישנן תוכנות גרפיות רבות אשר עוזרות לגרפיקאים ליצור אינסוף מוצרים החל מכרזות, כרטיסי ביקור, שלטים, פליירים וכדומה.

 

סקירת התוכנות 

 

  • פוטושופ – תוכנת הפוטושופ נחשבת כתוכנה מוכרת ומצליחה בתחום גרפיקה ממוחשבת והיא יצאה לראשונה בשנת 1987. כיום ניתן למצוא לתוכנה זו כ- 12 גרסאות. כמו כן, התוכנה נחשבת כתוכנה הטובה ביותר לכל תחומי עיבוד ובניית תמונה ורבים משתמשים בה גם לעיצוב אתרי אינטרנט.

  • פריהנד היא תוכנה גרפית מפורסמת אשר פרצה לעולם הגרפיקה לראשונה בשנת – 1988 וכיום ניתן למצוא כ- 11 גרסאות שלה. תוכנה זו מותאמת לעריכה מסוג עריכה וקטורית כשהיא בעיקר עובדת על שיטת התלת-מימד. התוכנה משמשת גם לעימוד של עריכה ויצירה של דפים לאינטרנט ולדפוס.

  • תוכנת האילוסטרייטור פותחה לראשונה בשנת 1986 וכיום יש לה כ-15 גרסאות. מטרתה העיקרית של התוכנה היא לעצב תלת-מימד, גרפים וסמלילים. כמו כן, ניתן לעצב בעזרת התוכנה כמעט כל דבר מבלי להצטרך לשלב תוכנות אחרות בעבודה. יתרון משמעותי שיש לתוכנת האילוסטרייטור הוא בכך שניתן ליצור כל אובייקט ולהגדילו באופן משמעותי מבלי שאיכות התמונה תפגע, זה בשל שהתוכנה איננו מורכבת מפיקסלים.

  • מאיה (MAYA) – תוכנת MAYA היא תוכנה גרפית מקצועית יוצאת מן הכלל אשר משמשת ליצירת תלת-מימד, גרפיקה ואנימציה. התוכנה נמצאת בשימוש בעיקר בתעשיית משחקי המחשב, הקולנוע והטלוויזיה וגם הדמיות אדריכליות.

  • תוכנת האינדיזיין יצאה לראשונה בשנת 2000 והיא משמשת בעיקר לעימוד של מסמכים קצרים, כמו למשל: כתבי עת, פוסטרים, עלונים וכולי. מעבר לכך, לתוכנה זו יש יכולות אינטרנט, מולטימדיה וPDF.

  • דרימוויבר – על ידי קורס עיצוב גרפי מקצועי תוכלו להכיר את אחת התוכנות המוכרות בעולם גרפיקה ממוחשבת. תוכנה זו יצאה בשנת 1998 וכיום יש ברשותה כ- 11 גרסאות. תוכנה זו משמשת ליצירה ועריכה של דפי אינטרנט.

 

על ידי קורס עיצוב גרפי ניתן ללמוד את התוכנות הללו ועוד תוכנות גרפיות נוספות. כמו כן, קורס עיצוב גרפי מקצועי ילמד אתכם עקרונות העיצוב הגרפי ובעצם יהפוך אתכם למעצבים גרפיים ברמה גבוה. חשוב לזכור לערוך סקר שוק על מנת להגיע אל מוסד אקדמאי ברמה גבוה.

 

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811