מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

עוד באתר:
חיפוש:  


קורס גרפיקה ממוחשבת

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת

לימודי גרפיקה ממוחשבת

ללמוד עם המורה הפרטי שלך! מסלול לימודי תעודה
ברוכים הבאים לאתר מכללת סולו לימודים אונליין אחד על אחד עם מורים פרטיים שמחוברים אליכם למחשב, הלימודים מתבצעים אונליין אחד על אחד עם מורים פרטיים אשר מלמדים אתכם בצורה אישית את העולם המדהים של "גרפיקה ממוחשבת". תוכלו לקרוא בהרחבה בעמוד איך לומדים מהבית עם מורים פרטיים.  לכל סטודנט יוצמד מורה אישי לכל אורך הקורס. במסגרת לימודי גרפיקה ישולבו לימודי התוכנות הגרפיות הפופולריות בתחום: פוטושופ, אינדיזיין, אילוסטרייטור. למסלול תיק עבודות בגרפיקה, תוכלו להתרשם ממגוון עבודות סטודנטים בסוף העמוד. במסגרת הלימודים תלמדו לעצב בתוכנות הגרפיות, בפוטושופ תעסקו בעיבוד תמונה ואפקטים על תמונות. באילוסטרייטור תעצבו עריכות גרפיות וקטורית ליצירת לוגואים, ציור גרפי כגון צורות וקטוריות בזרימה. באינדיזיין תעצבו ספרים, עימוד להכנת חוברות קטלוגים עלונים ועוד. הלימודים יכולים להתקיים ראשון עד שישי, בוקר, ערב, צהריים, ערב מאוחר והכל בשיטת אחד על אחד עם מורים פרטיים. תוכלו לקרוא בהרחבה מה כל תוכנה עושה בהמשך העמוד וליהנות מסרטונים מדהימים שהכנו במיוחד עבורכם כדי שתוכלו להבין לאיזה עולם נפלא אתם נכנסים. בהמשך העמוד תוכלו לראות בצורה מפורטת מה כל תוכנה עושה, למה היא חשובה לכם למקצוע כמעצבים גרפיים, איך להשיג עבודה במהירות לאחר הלימודים, למה המקצוע הזה כיום הוא משתלם מאוד ועוד אין ספור טיפים חשובים מאוד לכל אחד ואחת מכם שרוצה להיות חלק מהעולם הזה.
דוגמאות מדהימות!! לתוכנות העיצוב גרפי מקבץ שיעורים "גרפיקה" לדוגמה מהחומר שתלמדו בלימודים 40 דקות של הנאה מדהימה!

 

הבנת העקרונות בגרפיקה ועיצוב

במסגרת הלימודים תלמדו בצורה יסודית את הבנת עקרונות התאוריה של העיצוב הגרפי בלימודי גרפיקה ממוחשבת, עקרונות אלו הם התורה של כל מעצב גרפי מתחיל בקורס גרפיקה. נעבוד יחד על צורה ורווח מקצבים בין אלמנטים עקרונות של תכנון זורם בבסיס עבודה נכון, הרגשה ועברת תחושות בטכניקות עיצוב גרפי כלליות, קשר בין מיקום האלמנט לרגש המועבר מבחינה גראפית.

תרגיל גרפיקה ממוחשבת ציור חדר של תלמיד

תרגיל משיעורי בית בגרפיקה ממוחשבת ציור גרפי של חדר של סטודנט - העתקת אלמנטים מצילום והפיכתם לוקטורים


סרטוני דוגמה של מסלול לימודי עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! והטיפ השבועי בגרפיקה מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

לימודי גרפיקה ממוחשבת צבעים מרקמים ואשליות

השיעורים כוללים בתוכם את הכרת היסודות של תורת הצבע המתבטאת בשלושת התוכנות הגרפיות, פוטושופ, אינדיזיין ואילוסטרייטור. בניית אלמנטים גרפים יצירת גרפיקות שונות על פי תאוריות תורת הצבעים, העבודות כוללות גם יצירת אלמנטים אשלייתים הנותנת ומאפשרת לנו לכבוש את המתבונן, צבעים יכולים לתת הרגשה שמקנה את הכניסה לעולם הרגש והתוכן של המתבונן, במודעה פרסומית או לוגו, מיזוג והדמייה בין מרקם למרקם שיטען בצבעי גרפיקה ממוחשבת צורתיים. שיעורי הבית הם חובה להצלחה בקורס ומאפשרים לנו להכשיר אתכם ולהטמיע בכם את העבודה המהירה בתוכנות בליווי דגש של עיצוב גרפי מהו, במסגרת הלימודים תקבלו אין ספור מטלות עיצוביות לתרגול כדי להכשיר אתכם להיות מעצבים גרפיים לכניסה מהירה לתעשייה.

עיצוב לוגו בתוכנת אילוסטרייטור

עיצוב לוגו בתוכנת אילוסטרייטור
 

לימודי גרפיקה נושאי טיפוגרפיה

טיפוגרפיה הוא נושא שכאשר חושבים על מודעות מועצבות, הוא החלק הגדול והחשוב. ההבנה העמוקה בנושא טיפוגרפיה תורת האות בפיתוח טכניקות לעיצוב נכון תוך שמירת החוקים בגרפיקה כגון: בחירת סוגי הפונטים, יצירת פונטים, שילוב נכון ושמירה על טונים בעיצוב, סוד ההצלחה של מעצב גרפי מקצועי הוא טיפוגרפיה נכונה. לימוד מתמיד לאורך כל הלימודים ובניית הקריירה הגרפית שלכם, המטרה בקורס להרכיב תיק דיגיטלי מקצועי.

 

ציור לוגו עם דגש גרפי של פרספקטיבה

ציור לוגו עם דגש גרפי של פרספקטיבה וטיפוגרפיה נכונה

 

לימודי גרפיקה ממוחשבת הפנמת תהליך העיצוב

תלמדו את חוקי ההפנמה של תהליך עיצוב גרפי לדוגמה זויות ותלת מימד ליצירת תחושת עומק לישום מעמיק בתוכנות עיצוב גרפי. במהלך לימודי גרפיקה ממוחשבת תקבלו עבודות שכל  מעצב גרפי מקבל במקומות עבודה. תלמדו לתת תחושת ראות שונה, יצירת ראיה זוויתית אחרת שהיא המפתח להצלחת מעצב גרפי בקריירה, יצירת פתרון לבעיה ויזואלית. משמעות הרעיון היא להנות מההתמודדות בעיצוב נקי חלק ותקצירי, בשיעורים נלמד להטמיע מיומנות עבודה מהירות ועבודה מהירה עם לקוחות ועמידה בלוחות זמנים.
 

עבודה עם גרפיקה ממוחשבת ותמונות


במסגרת הלימודים תחשפו לכל נושא העיצוב והעברת מסרים דרך עבודה עם תמונות כגון יצירת אשליות על עיבוד תמונה מקורי, עיבוד תמונה ועומק ליצירת פתרון זויתי ויזואלי מתמשך. הרעיון בעבודה עם תמונות הוא ליצור מסר עם שילוב של צבעים נכונים כדי שהמודעה הפרסומית שלכם תתרום ללקוח בכל נושא של קידום מכירות, לדוגמה באנרים פרסומיים בפייסבוק לקידום מכירות. באוסף הסרטונים הנוכחי תוכלו לראות מספר דוגמאות משיעורי  העיצוב בתוכנות גרפיקה ממוחשבת שתקבלו, השיעורים יוכלו לתת לכם תחושה קצרה ודוגמאות למה שתלמדו במסגרת הלימודים, המטרה בלימודים היא לפתח לכם את היכולות לחשוב בצורה אחרת, כמו שאומרים בשפה המקצועית בעולם הפרסום "לחשוב גדול" כדי להעביר את הרעיון בצורה הכי טובה שיכולה להיות.

שרטוט וציור גרפי

שרטוט וציור גרפי - המטרה לפתח אצל התלמיד את החשיבה המרחבית במיתוג

 

כמה מילים על עולם העיצוב בתוכנות הגרפיות ועל העולם שאחרי הלימודים


אז אחרי שצפיתם בסרטונים ניתן לכם הסבר רחב מה זה העולם הזה "גרפיקה ממוחשבת", עולם זה מורכב משני נושאים מאוד חשובים, הידע בעיצוב והשלכתו בתוכנות לגרפיקה ממוחשבת, אם תדעו את כל חוקי העיצוב שנכונים היום ל2016 ותדעו להשתמש בתוכנות הגרפיות בצורה מקצועית תוכלו להצליח בתחום הזה בצורה מדהימה. במסגרת לימודי גרפיקה המורים שלכם ילמדו אתכם איך לחשוב כמעצבים גרפיים, איך לפתח את האהבה שלכם לעולם הזה ולהצליח בתחום. במסגרת תקופת הלימודים תקבלו שיעורי בית ומטלות, כל שיעור בגרפיקה יכיל נושאים שונים, חלקם לימודי תוכנה וחלקם לימודי עיצוב בתוכנה, גם אם אתם באים לעולם הזה ללא ידע בכלל, תוכלו לצאת ברמה גבוהה מאוד בגלל ההתמדה והכנת שיעורי בית, מקצועי גרפיקאי צריך השקעה, הלימודים הם לימודים עיוניים וגם לימודים מעשיים, כדי להתקבל למקצוע הזה וללמוד אצלנו תצטרכו להגיע עם ידע בהפעלת המחשב ואנגלית בסיסית, וכמובן רצון להכין שיעורי בית, הממשק של התוכנות הגרפיות הוא באנגלית והמורה שלכם יסביר לכם כל פקודה ופקודה מה היא עושה, בגלל שחוזרים אין ספור פעמים על אותם פקודות אז כבר זוכרים את זה בעל פה, לא צריכים להגיע עם רמה באנגלית של כיתה י"ב גם אנגלית בסיסית מאוד היא מספיקה כדי לעבוד בתחום הזה. הלימודים אצלנו הם לימודי תעודה מטעמנו בליווי של תיק עבודות שתעצבו במהלך הלימודים.

גרפיקה ממוחשבת נעשה בתוכנת פוטושופ, העיצוב נעשה בא

עיצוב לוגו ויצירת תחושה של עומק ותלת מימד - השקף שהוספנו נעשה בתוכנת פוטושופ, העיצוב נעשה באילוסטרייטור

 

כמה מילים על התוכנות הגרפיות:


התוכנות הגרפיות הם כלי של המעצב הגרפי או הגרפיקאית, בעזרת התוכנות תוכלו לבצע כל עיצוב ממוחשב של מודעה או לוגו, חלק מהתוכנות הגרפיות מבצעות עיצובים מסוימים וחלקם לא מבצעות, במילים יותר פשוטות כל תוכנה יש לה את היעוד שלה, חברת אדובי יצרנית התוכנות בגרפיקה ממוחשבת חילקה את הנושאים הללו כדי שמעצבי גרפיקה יוכלו לבצע את העיצובים בהפרדה מלאה על פי נושאים שונים.

 

מה זה גרפיקה ממוחשבת?

 
עולם זה מורכב מידע בעיצוב וההשלכה לתוכנות הגרפיות, תוכלו בקצרה לקרוא מה כל תוכנה עושה, כמובן יש לכם לכל תוכנה גרפת הסבר רחב יותר בקישורים המצורפים בפסקאות.

מה זה פוטושופ?

במסגרת לימודי גרפיקה ממוחשבת תלמדו את פוטושופ, על פוטושופ אפשר לכתוב אין ספור מילים, אבל אנחנו נקצר, התוכנה מיועדת לעיצוב של תמונות, כל דבר שתעשו בתוכנה הזאת יהיה על בסיס תמונה בהתחלה, גם בסרטוני פוטושופ שראיתם כאן תמיד התחלנו עם תמונה בהתחלה, עדיין התוכנה נחשבת לתוכנה הפופולרית ביותר בעולם הגרפיקה ממוחשבת. באמצעות התוכנה תוכלו להכין רקעים מדהימים שבעתיד יהיו הבסיס של העיצוב שתלבישו מעל הגרפיקה שתעשו. תוכלו לעצב אלבומים דיגיטליים או מודעות שיווקיות, תוכלו לראות את מסלול הלימודים של תוכנת הפוטושופ בעמוד הזה. הרעיון הוא לא רק לדעת את התוכנה, אלה לשלב את כל הידע שלכם בעיצוב על התוכנה, תלמדו כיצד לשלב פקודות משיעור אחד עם שיעור עשר, תלמדו לחשוב בצורה רחבה ולהבליט את המסר שאתם רוצים להעביר, במסגרת הלימודים תקבלו אין ספור עבודות עיצוביות, כשתגישו למורה שלכם את העבודות הוא יעבור עליהם וייתן לכם ביקורת בונה שאמורה להסביר לכם מה הטעיות שלכם בעיצוב במידה ועשיתם. הלימודים הם חווייתיים ומאפשרים לכל אחד להכין תיק עבודות משלו. בפוטושופ משתמשים כל תעשיית העיצוב החל מאופנה ועד לאדריכלות ועיצוב פנים. התוכנה נחשבת בעולם כתוכנת  ההדמיה הדיגיטלית מספר אחת.

שילוב הצבעים ויצירת עומק בגרפיקה ממוחשבת

בעבודה כאן אנו רואים את שילוב הצבעים ויצירת תחושת עומק בגרפיקה ממוחשבת 
 

מה זה אילוסטרייטור?

במסגרת לימודי הגרפיקה ממוחשבת שלכם תלמדו את אילוסטרייטור, אחת התוכנות המדהימות בעולם המיתוג הגרפי, תוכנה ידידותית מאוד שמאפשרת לכם לעצב כל מה שאתם רק מעלים בראש. החל מעיצובי לוגו ועד ציור ואיור דיגיטלי, במסגרת קורס הגרפיקה בתוכנת האילוסטרייטור תלמדו איך לעצב מהבטן, כל רעיון שתקבלו מהמורה שלכם תוכלו לפתח את זה לכל עיצוב, זה בדיוק אותו דבר כשאתם לומדים להכין מתכון מסוים מרשת האינטרנט ואז משדרגים אותו, אותו דבר האילוסטרייטור, תוכלו למשוך את הקווים לכל מקום ולהכין אין ספור עיצובים, באמצעות התוכנה תוכלו לבצע מרקמי גרפיקה מעוצבת על בסיס צורות בשפה המקצועית זה נקרא פטרן, לבצע עיצובים מדהימים בתלת מימד, לבנות לכם עיטורים גרפיים אישיים ועוד, תוכלו לראות סרטונים שיסבירו לכם בצורה יותר רחבה על אילוסטרייטור בקישור כאן. התוכנה היא נקראת תוכנת גרפיקה ממוחשבת למיתוג עסקים, לא תוכלו לעצב לוגואים בתוכנת הפוטושופ אבל באילוסטרייטור כן, בתוכנה תוכלו לצייר ולאייר גרפיקה למיתוג עסקי, ציור ושרטוט אריזות ועוד, אם תבקרו בעמוד תוכלו לראות את החשיבה שעומדת מאחורי התוכנה הזאת, בעיצובים ובדוגמאות שסטודנטים הכינו בתחתית העמוד תוכלו לראות חלק מהעבודות של התוכנה. כמובן שבתוכנה הזאת משתמשים עוד קהלי יעד כגון: מעצבי אופנה, שרטטים, אדריכלים, ציירי גרפיקה ועוד.

ציור ואיור יצירת הדמיה דיגיטלית באילוסטרייטור

ציור ואיור יצירת הדמיה דיגיטלית באילוסטרייטור
 

מה זה אינדיזיין?

במסגרת לימודי גרפיקה ממוחשבת תצטרכו ללמוד גם את התוכנה הזאת אינדיזיין, אינדיזיין לא נחשבת לתוכנת עיצוב, אבל הכרחית מאוד בעולם של המעצבים הגרפיים, באמצעותה תוכלו לעצב ספר או חוברת, התוכנה עובדת בצורה נהדרת עם מלל רב שתביאו מתוכנות וורד או תוכנות אחרות, התוכנה מקבלת עיצובים גרפיים מתוכנות אחרות כגון פוטושופ ואילוסטרייטור, אינדיזיין משלבת נהדר טקסט עם תמונות או כל עיצוב אחר שתכינו בתוכנות הגרפיות האחרות, בתי דפוס או חברות הוצאה לאור לא מקבלות עיצובים שלא נעשו באינדיזיין במידה ואתם רוצים להכין חוברת או קטלוג, באמצעות התוכנה תוכלו להכין את הקטלוג האישי שלכם בו יוצגו כל העבודות הגרפיות שאתם עיצבתם תוכלו לראות קצת סרטונים מה עושה אינדיזיין בקישור הזה.

עיצוב גרפיקה של לוגו באילוסטרייטור

עיצוב גרפי של לוגו באילוסטרייטור ניתן ללחוץ מקש ימני על התמונה ולשמור ולהגדיל אצלכם כדי לראות יותר ברור
 

תיק העבודות "גרפיקה ממוחשבת" איך אני מגיש את זה?


גם אם אתם רוצים  ללמוד את הגרפיקה ממוחשבת בתוכנות הגרפיות ללימוד עצמי ולא מעוניינים לעבוד בזה אחרי הלימודים עדיין תכינו אצלנו עבודות לתיק העבודות שלכם, תיק העבודות הוא הכרטיס הכניסה היחידי שלכם לעולם הזה, ללא תיק דיגיטלי בו יהיו כל העבודות שלכם שעשיתם בתקופת הלימודים אף בעל עסק לא ידבר אתכם, כיום בעולם הזה התעודה אמנם חשובה אך תיק העבודות חשוב יותר, התעודה לא תפתח לכם דלתות בעולם הזה אלה העבודות המדהימות שתעשו, במסגרת ההכנה של תיק העבודות שלכם, המורים ישבו אתכם על כל עבודה ויחליטו מה יכנס לתיק העבודות שלכם ומה לא יכנס לתיק, לקוחות או מעסיקים שירצו לעבוד אתכם יבקשו ממכם חוברת או ספר דיגיטלי שבו יהיו כל העבודות בגרפיקה ממוחשבת שעשיתם, הם יבדקו כיצד אתם מעבירים מסרים גרפיים, מהם חוקי העיצוב ששמרתם עליהם, איך אתם משלבים צבעים כדי להעביר מסר, עיצובי לוגו ואיורים וציורים עסקיים שעשיתם לקידום מכירות של עסקים, על כל הנושאים שהוזכרו קודם המורים שלכם ידריכו אתכם איך להכין ולעצב כדי שתוכלו להתקבל למקומות עבודה במהירות. ההשקעה בלימודים אכן פותחת דלתות לאלה שמשקיעים. בסיום הלימודים תקבלו תעודה שמעידה שלמדתם במקום מסודר, התעודה של מעצבים גרפיים תהייה בצירוף כל העבודות שהכנתם במהלך קורס גרפיקה ממוחשבת, כמובן שלאחר סיום קורס גרפיקה זה תוכלו גם אחרי להתייעץ עם המורים שלכם לכל עיצוב גרפי שתעשו. במסגרת הלימודים נוצר קשר אישי והמורה שלכם יוכל לעזור לכם בכל מה שצריך בנושאי הכוונה מקצועית ותעסוקתית.

עיצוב ובנית לוגו שימוש במעברי צבעים עם טונים נמוכי

עיצוב ובנית לוגו שימוש במעברי צבעים עם טונים נמוכים בגרפיקה
 

על העבודה בתחום גרפיקה ממוחשבת ועיצוב


בתחום גרפיקה ממוחשבת ועיצוב לא חסר עבודה, ברשות מכללת סולו קבוצה בפייסבוק שנכון להיום מונה מעל 11000 מעסיקים ומעצבים גרפיים שמחליפים עבודות בגרפיקה מידי יום, יש כאלה שיבחרו לאחר הלימודים לעבוד כפרילנסרים מהבית ויש כאלה שירצו לעבוד בתחום הזה במקום מסודר, בשני האופציות תוכלו להתקדם בתחום. בקבוצה של גרפיקה ממוחשבת דרושים בפייסבוק בבעלות סולו אנחנו דוחפים קדימה את המעצבים החדשים כדי שיוכלו לקבל ניסיון לאחר סיום הלימודים, המטרה של הקבוצה לאפשר לכל אחד ואחת מכם שסיימו לימודים להתחיל לעבוד. תוכלו לפרסם שם את העבודות הגרפיות שלכם, או לענות להצעות עבודה שמפרסמים, מידי שבוע אנו מעלים עבודות בגרפיקה ממוחשבת מעל 50-70 הצעות עבודות בממוצע. בתחום הגרפיקה ממוחשבת ועיצוב לא חסר עבודה.

עיצוב לוגו - שימוש בצבעים חוזרים עם טונים שונים

עיצוב לוגו - שימוש בצבעים חוזרים עם טונים זהים בקפיצה להדגשה של עומק 
 

להלן דוגמאות שתוכלו לעבוד בתחום הזה לאחר סיום הלימודים:


מעצבי גרפיקה לאתרי אינטרנט-  מעצבים גרפיים עובדים בשיתוף פעולה עם מתכנתים ומעצבים את כל האתר כולו, העבודה מתבצעת על פי הדרישה של הלקוח ומתאפשרת גם כעבודה מהבית.
 

מעצבי גרפיקה לקידום דפי פייסבוק - אין ספור בעלי עסקים צריכים לעדכן את קהל הלקוחות שלהם מידי יום בעיצובים חדשים ששם מפורסמים כל הפרסומות למוצרים שלהם, לכל בעל עסק יש מעצב גרפי או גרפיקאית שאכן מבצעים את העבודות האלה.
 

משרד החינוך ובתי ספר- חוברות וספרי לימוד 
 

צלמים - דרישה לעיצובי אלבום דיגיטלי לכל אורך השנה, בעבר תחום זה היה עונתי והיום הוא לאורך כל השנה.
 

עיצובי אריזות- העיצוב גרפי של אריזה נעשה על ידי מעצבים גרפיים
 

שרטוט והדמיות- בהדמיות דיגיטליות אכן משתמשים במעצבים גרפיים, בהדמיות הדיגיטליות תקבלו שרטוטים ותצטרכו להעביר אותם למחשב.
 

אופנה וטקסטיל - אחד התחומים ששואבים אין ספור מעצבים גרפיים, גרפיקאים אכן מבצעים את כל העיצוב סדינים, חולצות ובגדים, עובדים בשיתוף פעולה עם מעצבי אופנה באותו המשרד.
 

ציור ואיור עסקי- מכירת לוגואים למשרדי פרסום. מכירת ציורים באינטרנט.
 

משרדי פרסום וחברות מיתוג - בניית תדמית זהותית לעסקים חדשים או בניית תדמית חדשה לעסק. עבודה עם בתי דפוס, עיצוב מודעות בגרפיקה למטרות שיווק, עבודה עם פרילנסרים בעיצוב ועוד.

איור וציור בשילוב 2 תוכנות גרפיות פוטושופ ואילוסטרייטור - הדגש בשימוש צבעים חוזר
 

לימודים גרפיקה ממוחשבת במכללת סולו


כמובן שיש עוד אין ספור מקומות עבודה שעוסקים בעולם גרפיקה ממוחשבת ועיצוב, במסגרת לימודי גרפיקה המורים האישיים שלכם יתנו לכם הכוונה לאן לגשת לאחר הלימודים, יתנו לכם רעיונות וישלבו אתכם בקבוצה של מכללת סולו עיצוב גרפי בפייסבוק. במסגרת לימודי גרפיקה ממוחשבת המורים שלכם יעברו אתכם על הנושאים שהוזכרו כאן, ככל שתיק העבודות שלכם יהיה עשיר יותר כך יהיה לכם יותר קל להתקבל לתחום זה במהירות.

כותב העמוד: חנוך סולומוביץ רכז הקורסים של מכללת סולו - מרצה לעיצוב גרפי במכללת סולו אחד על אחד, בעבר 6 שנים מרצה בית ספר להנדסאים שלוחות של בר אילן, רכז קורסים במשרד העבודה, בוחן מועמדים לעבודה בתחום העיצוב, מרצה באורט לימודי הנדסה שנה א ושנה ב, ומעל 17 שנות ניסיון בתחום. צרו איתנו קשר עוד היום בטופס צור הקשר באתר לבדיקת תנאי הקבלה ללימודים אצלנו, בהצלחה!!

סרטון דוגמה איך מורה ותלמידה מחוברים אחד לשני למחשב ולומדים לימודי גרפיקה ממוחשבת מדהים מומלץ לצפייה
ועוד דוגמא משיעור "לימודי גרפיקה ממוחשבת" איך מורה ותלמידה מחוברים למחשב מומלץ לצפייה
תיקי עבודות של תלמידים בוגרי "לימודי גרפיקה"
 

תוכלו להתרשם מעבודות בוגרים במסגרת לימודים גרפיקה ממוחשבת, כמובן שתוכלו לראות עוד עבודות בעמוד תיק עבודות של בוגרים בגרפיקה ועיצוב


ציור גרפי דיגיטלי
ציור גרפי דיגיטלי באילוסטרייטור ילדה עם פרפרים יוצאים מהראש הבסיס לעבודה היה תמונה שציירנו על עיצובי לוגו
עיצובי לוגו
שרטוט והכנה לעיצוב אתר אינטרנט
שרטוט והכנה לעיצוב אתר אינטרנט - שימוש בצבעים חוזרים
איור וציור לקידום מכירות

איור וציור לקידום מכירות
עיצוב ממשק גרפי לאתר UX UI
עיצוב ממשק גרפי לאתר UX UI 
תרגיל ציור דיגיטלי באילוסטרייטור
תרגיל ציור דיגיטלי באילוסטרייטור
עיצוב לוגו עם שימוש בגווני זהב.
עיצוב לוגו עם שימוש בגווני זהב
דוגמאות לוגו לתיק עבודות בגרפיקה ממוחשבת
דוגמאות לוגו לתיק עבודות בגרפיקה ממוחשבת  
 
 


 
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811