מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

לימודי גרפיקה רב תחומי

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי-קריירה >> לימודי גרפיקה רב תחומי


דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

לימודי גרפיקה

  

ההחלטה על להיות מעצבים גרפים היא החלטה בהחלט לא קלה, גם עבור חלקינו אשר בעלי ניסיון עשיר.  צריכים להיות מקיפים , רציניים, על ידי מרצים נחשבים מהתחום ולהתבצע במקום המיועד לכך. השוק מוצף בכל מיני לימודי גרפיקה במכללות שונות , אך למעשה מקום ללא רקע מתאים והמלצות איננו מומלץ וסביר להניח כי המרצים במקום כזו לא יהיו מומחים בתחומם.

אם חשבתם על החוויה הבאה שלכם , קיימים מספר גורמים עליהם יש לחשוב. גורם ראשון הוא איזה תחום בדיוק. לימודי גרפיקאים  מכילים תחומים שונים – עיצוב גרפי, עיצוב אמנותי, גרפיקה ממוחשבת, תלת מימד,עיצוב אופנה, איור וכו'. כדאי לבחור במקום לימודים בו ניתן להתמקצע באחד התחומים ולהגיע לרמה גבוהה.   במקום שכזה יכולים להיות מקפצה לעבר המקצוע אותו רציתם

 

מצד שני , כדאי לוודא כי קיימת האפשרות במסגרת להתמקצע בתחום ספציפי מאוד. כך למעשה הסטודנט הופך למומחה. לדוגמה, מומלץ לוודא טרם ההרשמה כי   במוסד מסוים מכילים קורסים אשר מיועדים להתמקצעות בתוכנה מסוימת או מקצוע מסוים. לדוגמה קורסים בפוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין. גם בכל תוכנה קיימות התמקצעויות שונות – פוטושופ לצלמים, פוטושופ למעצבים. כך שלא כל מוסד המעביר לימודי גרפיקה הוא מתאים הוא אפילו ראוי לשם.

גורם נוסף הוא לימודי גרפיקה עצמם. לא כל מכללה מתאימה.  צריכים להיעשות על ידי מרצים מנוסים המסוגלים לספק תמיכה של אחד על אחד לכל תלמיד ותלמיד לאורך כל הדרך עד שמגיעים למצב האופטימאלי בו התלמיד נהיה מקצוען אמיתי . לכן חשוב שהמרצים יהיו בעל ידע בתחום, הבנה בתחומים המקבילים וניסיון מעשי.
 

חלקנו מוצאים את עצמנו עסוקים

למרות כל הגורמים שציינו , היום חלקנו מוצאים את עצמנו עסוקים מאוד במהלך היום, ולמי באמת יש זמן לזה ? לכן חשוב למצוא מקום אשר יודע להתאים עצמו במיוחד ללוח הזמנים של כל תלמיד ובונה תכנית לימודים אשר מותאמת לאמהות, סטודנטים וכו'. לכל הסטודנט הדרישות שלו מבחינת זמן ומקום, ולהתחיל לחפש אוטובוסים או לעמוד בפקקים זה כבר ממש לא לעניין, אז אנחנו מחפשים מקום מאוד ספציפי.

המקום הזה הוא מכללת סולו –  אונליין. במכללת סולו כל תלמיד עובר שיעור בנוחות של הבית שלו מול המחשב שלו ע"י הורדה פשוטה של תוכנה חינמית . המרצה מעביר את השיעור בשידור חי ונותן לתלמיד את היחס האישי לא הוא זקוק. במכללת סולו מאפשרים לימודים אחד על אחד על מנת להביא לתוצאות הכי גבוהות שאפשר.

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811