מכללת סולו לימודי קורס עיצוב גרפי | לימודים מהבית אונליין אחד על אחד
סולו עיצוב גרפי
לימודי אונליין גרפיקה ממוחשבת  -  עיצוב גרפי לימודי תעודה הדרכה אישית אונליין 03-6202111 אחד על אחד מהבית לומדים יותר זאת עובדה! אנחנו והסטודנטים בפייסבוק

עוד באתר:




חיפוש:  


לימודי תעודה עיצוב גרפי מעצבים גרפיים!

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי מעצבים גרפיים!
לימודי עיצוב גרפי
לימודי קורס עיצוב גרפי
קורס בניית אתרים
קורס בניית אתרים
לימודי גרפיקה
לימודי גרפיקה ועיצוב
קורס פוטושופ
קורס לימודי פוטושופ PHOTOSHOP
קורס אילוסטרייטור
ILLUSTRATOR קורס אילוסטרייטור לימודים
קורס דרימוויבר
קורס דרימוויבר dreamweaver
קורס עיצוב
אלבומים דיגיטלים
עיצוב אלבומים דיגיטליים
תקשורת חזותית לימודי תעודה
לימודי תקשורת חזותית
קורס אילוסטרייטור לעיצוב אופנה
אילוסטרייטור למעצבי אופנה
קורס פוטושופ לצלמים
לימודי קורס פוטושופ לצלמים
קורס אינדיזיין
קורס לימודי אינדיזיין INDESIGN
קורס פלאש
קורס לימודי פלאש FLASH

מידע על מכללת סולו   איך ללמוד לימודים אונליין מהבית?  שאלות - תשובות פופולריות למתעניינים   בין לקוחותינו
כנסו המלצות של מאות סטודנטים וחברות שלמדו במכללת סולו עיצוב גרפי!
אוסף סרטונים ודוגמאות מיד שנגמר הסרט הראשון מתחיל השני וכך הלאה..

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

לימודי עיצוב גרפי

ללמוד להיות מעצבים גרפיים עם המורה הפרטי/ת שלך
אחד על אחד מהבית!!

 
 הדרך שלך לתעודה מקצועית "מעצבים גרפיים מקצועיים"

קורס גרפיקה ועיצוב למיתוג עם קשר לאיור וציור עסקי יוטמעו תהליכי התמקדות בתכונות הקו, צורות, מרחבים, תראו כיצד האלמנטים הגרפיים מודפסים לאחר עיבודם בתוכנות לגרפיקה לצורך המחשה ויזואלית להעברת רגשות ומסרים שונים. במהלך ההדרכה תחשפו לעיצוב מודעות, מגזינים, עיתונים, עיצוב גרפי לחברות שונות, ניירות מכתבים, ספרים, אריזות ועוד. הלימודים יכולים להתקיים יום שישי, בוקר, ערב, ערב מאוחר, צהריים.

 

 מספר נקודות שיביאו את הסטודנט להישגים טובים בתחום מסלול לימודי תעודה - מעצב גרפי - ממתג עסקי:

 • תרגול והכנת שיעורי בית, ביצוע מטלות ופרויקטים בעיצוב חלק בלתי נפרד להצלחת התלמיד בלימודים.
   
 • חשיבה יצירתית, איך לחשוב כמעצבים גרפיים, שאיבת יצירתיות.
   
 • הטמעת תהליכי עיצוב ותורת הצבעים והמשמעויות, תמונה, שילוב של תמונה וטקסט, איזון גרפי, תיאום בין תמונה לאלמנטים וקטורים, חלל לבן והחשיבות בעיצוב הגרפי.
   
 • איזון גרפי סימטריה בגרפיקה ממוחשבת, סידור של אלמנטים בדף, איזון ויזואלי בהתאם לאלמנטים נוספים כדי לתפוס את העין של הצופה.
   
 • קרבה לאלמנטים גרפיים אחרים, הקשר והתחושה שהמרחקים בין האלמנטים מעבירים, ולתת חשיבות לאלמנט שאליו אנחנו רוצים להעביר את המתבונן.
   
 • טקסטים וטיפוגרפיה, בחירת מיקום טוב לטקסט תאפשר לזרימה ויזואלית של טקסט וגרפיקה המפוזרת לאורך כל הדף שלנו, דינמיות בין הטקסט לתמונה והקשר בין הטקסט לתמונה.
   
 • עקביות וסדר יאפשרו לסטודנט לעצב בתוכנות הגרפיקה עיצובים שיתנו מראה אחיד עם איזון גרפי ויזואלי כל זאת כדי לשמור על סדר בגרפיקה ואמינות חזותית.
   
 • צבע לבן ומרווחים ויזואלים המאפשרים להעביר בקלות את משמעות האלמנט הגרפי, כשאלמנט גרפי מוצג עם מרווחים לבנים נתפוס את עין המתבונן להתמקדות במוצר.
   
 • תעודת הלימודים מותנת בביצוע כל תהליכי הפרויקטים המתקבלים בלימודים ופרויקט סיום לתיק עבודות.
   
 • תנאי קבלה לבית הספר להכשרת מעצבים גרפים הינו התחייבות לביצוע מטלות ושיעורי בית, ידע בהכרת המחשב בצורה בסיסית.
   
 • סרטון קצרצר בתחתית העמוד המסביר כיצד ניתן ללמוד אונליין מהבית, תוכלו להרחיב ולראות כיצד ניתן ללמוד מהבית בקטגוריה שיטת הלימודים אונליין.

 

 להכיר את הטכנולוגיה בקלות


אלו המעוניינים ללמוד מקצוע חשוב בחייהם יכולים לעשות זאת דרך המחשב האישי שלהם מהבית מבלי להטריח את עצמם להגיע למוסד הלימודים. מדובר בשיטה קלה מאוד ליישום מאחר וכיום הטכנולוגיה מתקדמת מאוד ודואגת לא להקשות על מי שמעוניין ללמוד בעזרת המחשב "אחד על אחד" בצורה ממוקדת.


בתחום הגרפיקה אנו יכולים לראות כיצד בעזרת הטכנולוגיה של היום לימודי תעודה מעצבים גרפיים הם דבר שקל לבצע אותו. ללמוד מקצוע טכנולוגי מהבית מעולם לא היה קל יותר, כך שרבים מאלו שהבינו את היתרונות הגלומים במהלך שכזה לומדים דרך הבית ואינם מתעסקים בנושאים כמו תחבורה, אוכל, הוצאות מיותרות, וכד'.

 

 לזכות במעקב צמוד ואיכותי


על התלמידים לזכור שתמיד לימודי עיצוב גרפי המועברים בצורה רצינית ומתקדמת יכולים להעניק לתלמיד את היתרונות שלהם יזדקק כשיבקש להתקבל למקום עבודה מסוים. לכן מוסדות לימוד מובילים עושים הכול בכדי להעביר את חומרי הלימוד בצורה טובה, ובוודאי שלא פחות מזו המועברת בכיתות הלימוד השונות במסגרת מוסד הלימוד עצמו.


לימוד איכותי הוא כזה שבו זוכה התלמיד ליחס אישי ולמעקב צמוד אחר כל פעולה שלו. בית הספר סולו הוא מהמובילים בתחום של לימודי עיצוב גרפי בכלל ולימודים כאלו המועברים בצורה מקוונת אונליין מהבית בפרט. הדגש על בדיקת התלמיד ועל היותו של המדריך המקצועי זמין וערני לכל צרכיו, הם אלו המאפשרים לימוד איכותי.

 

 מדובר בשיטה עם ניסיון מוכח ומוצלח כשסטודנטים לומדים אחד על אחד הם מצליחים לבצע תיק עבודות מקצועי יותר


למרות שעולם האינטרנט אינו כזה שמהווה חלק מחיינו שנים רבות, הרי שהתקדמותו המהירה והעצומה כל כך הביאה לכך שנראה כאילו אנו משתמשים ברשת כבר עשרות שנים. רבים גם חושבים כיום כיצד הסתדרנו ללא רשת האינטרנט בעבר. מוסדות לימוד איכותיים שמשתמשים ברשת בחכמה מציגים גם ניסיון רב וחשוב.


לימודי תקשורת חזותית המאפשרים לרכוש מקצוע טכנולוגי מהבית הם אבן יסוד בבית הספר סולו, והניסיון שמוסד לימודים זה צבר בתחום הוא רב וחשוב. בעזרת הניסיון כל סוגי ההדרכות המועברים על ידי בית הספר סולו בצורה מקוונת הם כאלו שכבר נבחנו לא מעט ושופרו בכדי ליצור עבור התלמיד מערך מסודר ומתקדם.

 

 המחשב במקום ספסל הלימודים


נראה כי קשה יהיה לרבים לסרב ללמוד מהבית, כך שלא יצטרכו לקום מוקדם, להתלבש בצורה מיוחדת, לנסוע ברכבם או בתחבורה ציבורית, ולהגיע בשעה קבועה אל מוסד הלימודים. אפשרויות ללימוד מהבית זוכות להצלחה רבה בקרב תלמידים של מקצועות שונים ברחבי עולם כולו.
 

אין ספור תחומים בלימודים במדינת ישראל שניתן לבצעם על ידי למידה מהבית, ויש לא מעט תלמידים שממש ברגע זה נמצאים מול מדריך מיומן הנמצא מצדו השני של המחשב ומסביר כיצד לבצע פעולות שונות בכדי ליישם אלמנטים בתחום. נראה כי ספסל הלימודים הפך לכיסא המחשב בכל הקשור לצורת הלימוד.

 

 במהלך לימודי עיצוב גרפי חוסכים בהוצאות מיותרות


לא נפתיע אף אחד אם נצביע על כך שהאפשרות ללמוד לעצב מהבית היא אפשרות שיכולה גם לחסוך לכל אחד לא מעט כסף. אנו מכירים את עלויותיהן הגבוהות של אמצעי התחבורה השונים בישראל ולכן אם נצרף אותן להוצאות על אוכל, בגדים, וכיו', נראה כי ללמוד אונליין הם בעלי עוד יתרון נוסף.
 

לא משנה מה מצבנו הכלכלי בתקופה מסוימת, מאחר ואף אחד מאיתנו לא מעוניין לזרוק את כספו לחינם, כך שבכל מקום שבו ניתן לחסוך בצורה רצינית יש מקום לבדוק את האפשרות לכך ולבצע מהלך שגם יתרום לחיסכון הכספי אך גם יהיה מספיק איכותי בכדי שלא יפגע חלילה במטרות שאנו מציבים לעצמנו.


 

 זוכים לתוצאות מעולות


כל שיטת לימוד לדוגמה קורס פוטושופ חייבת להיות כזאת שתציג תוצאות רציניות אחרת לא משנה כמה כסף חסכנו כשהשתמשנו בה. לימודים והדרכות שיהיו זולים (בשל כל מיני סיבות) אך לא יהיו איכותיים, לא יתרמו לנו דבר. בית הספר סולו מאפשר ללמוד לעצב מהבית כשהוא מביא כל תלמיד לרמה גבוהה בדרך לרכישת מקצוע חדש.

 

לימודים כאלו המועברים בצורת אונליין עם מורה צמוד אונליין אחד על אחד כשהתלמיד נמצא בביתו, הם לימודים שלא משנה צורת העברתם אלא התוצאה הסופית המעולה שאליה הם מסייעים לכל תלמיד להגיע כמו תיק עבודות איכותי שיפתח דלתות. מבחן התוצאה הוא זה שמצדיק לימוד מהבית בשיטת בית ספר סולו.

מכללת סולו תכשיר אתכם לתיק עבודות איכותי לקבלה לעבודה במשרדי פרסום, גרפיקה רב תחומית, עיצוב לחברות אתרי אינטרנט או עבודת פרילנס מהבית. ברשותנו קבוצה הכי גדולה בפייסבוק של מעסיקים ששואבים מעצבים טריים ופותחים להם דלתות לעבודה מהבית או במשרדי פרסום, תוכלו להציץ בה בתפריט העליון של האתר ישנו חיבור לקבוצה.

 

 תנאי קבלה ללימודי עיצוב - יש לשוחח עם יועצי הלימודים בטלפון: 03-6202111 או השאירו פרטים בטופס צור הקשר על תנאי הקבלה למסגרת לימודי תעודה


 

סרטון דוגמא מורה ותלמידה מחוברים אחד לשני למחשב מדהים מומלץ לצפייה



ועוד דוגמא איך מורה ותלמידה מחוברים למחשב מומלץ לצפייה

 
מהם יכולות תוכנת הפוטושופ סרטון קצר

 מגוון תיק עבודות  של סטודנטים במכללה מוזמנים לצפות בעוד בקטגוריה של תיק העבודות באתר

תיק עבודות ביצוע עיצובי לוגו ומיתוג לעסק של מעצבים גרפיים כתנאי לקבלה לעבודה בתחום


עיצוב אלבום דיגיטל בפוטושופ 



 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
 מאמרים מומלצים לקריאה: