מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

לימודי עיצוב גרפי אונליין,עיצוב גרפי

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :
 

לימודי עיצוב גרפי

 

 

הגעתם לשלב בחיים שאתם מתחילים לחשוב לאיזה כיוון תלכו, איזה מקצוע ? האם לחשוב כבר עכשיו על קריירה? איך מתחילים ?

לימודי עיצוב גרפי - רקע
 

חשוב לבחור מקצוע שיש לכם זיקה כלשהיא אליו – בהתאם לנטיות האישיות והלימודיות של כל אחד – נטייה ריאלית, אמנותית, ריאלית וכו'. אל תרגישו רע – כולם נמצאים בדיוק באותו המצב, והיום שמים לב שאנשים רבים, ממצבים שונים בחיים מגיעים מסקנה אחת – לימודי עיצוב גרפי .

אחרי המון שיקולים ותהיות עם עצמכם והגעתם לרעיון – לימודי עיצוב גרפי .  למה לימודי עיצוב גרפי ? דבר ראשון , זה בדיוק ההתגלמות של שתי הנקודות החשובות לרוב האנשים שמחפשים מקצוע היום – ביטוי עצמי והרבה כסף. לימודי עיצוב גרפי לוקחים נטייה אמנותית , יכולת ראייה וביצוע ומתרגמים אותה למקצוע שבו אפשר להשתלב ולהרוויח המון המון כסף. זה בעצם המשמעות של לימודי עיצוב גרפי – אמנות שימושית וכסף. כמעט בכל תחום היום יש צורך באיש עיצוב גרפי. חברות היי טק, סטודיו עיצוב גרפי פרטי, חברות פרסום, משרדי קריאייטיב – כולם רואים לימודי עיצוב גרפי כהכשרה ומחפשים מעצבים מוכשרים.
 

לימודי עיצוב גרפי – איך לבחור
 

הדילמה העיקרית שתחוו היא איך לבחור לימודי עיצוב גרפי. כל כך הרבה אופציות קיימות, וכדאי שתבחרו רק את הכי טוב, המרצים הכי מקצועיים שמגיעים ישר מהתחום עם המון ניסיון. מצד שני , לימודי עיצוב גרפי דורשים יחס אישי , מרצה שיודע לעמוד לידך ולתקן, להסביר ולבנות. מקום לימודים כזה צריך להיות מחובר כל הזמן לתעשייה .לימודי עיצוב גרפי , עם כל הדרישות שהצבנו , עדיין צריכים להתאים עצמם ללוח הזמנים העמוס של כל תלמיד - מהחייל שעומד להשתחרר , לאימא העסוקה, ולסטודנט שלומד למבחנים . לימודי עיצוב גרפי צריכים להיעשות בנוחות המרבית על מנת שהתלמיד יוכל לתת את מלוא תשומת הלב לשיעור .

אם נחליט שההתאמה ללוח הזמנים שלנו, היחס האישי , ונוחות הלמידה הם העקרונות החשובים לנו , אז המסקנה היא ברורה – מכללת סולו לימודי גרפיקה אונליין. במכללת סולו הלימודים נעשים לפי לוח הזמנים של כל תלמיד , ונעשים אונליין ממחשבו האישי בשיחת וידיאו בשידור חי עם מרצה שמוכן לתת לתלמיד את מלוא תשומת הלב הדרושה . תוך שניות התלמיד מוריד את התוכנה החינמית, והשיעור מתחיל. כך מקבל כל תלמיד את היחס אחד על אחד אותו חיפש, ומנקודה זו והלאה – הדרך לעיצוב גרפי הופכת למהנה הרבה יותר.

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811