מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

לימודי פוטושופ באינטרנט

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי - מאמרים >> לימודי פוטושופ באינטרנט

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

לימוד פוטושופ באינטרנט


 

כיום אפשר לעשות כל דבר ללא לצאת מהבית. דוגמא מצוינת לכך: לימוד פוטושופ באינטרנט. וזה הגיוני ביותר, הרי לימוד פוטושופ באינטרנט עוסק ראשית כל בתכנים שנמצאים בכל רחבי המרחב הווירטואלי. אין אף תמונה בשום אתר אליו אתם גולשים, שלא עברה "טיפול" מסויים בעזרת מישהו שלמד פוטושופ, וייתכן מאוד כי הבחירה שלו הייתה לימוד פוטושופ באינטרנט.

אנשים המבלים המון זמן באינטרנט, מפתחים חשיבה שונה מאלה שלא. יש להם יחס מאוד מיוחד לזמן שלהם. האינטרנט חוסך זמן של נסיעות, עמידות בפקקים, דיבורים על הא-ודא (זאת, כמובן, אם אתם לא מבלים את כל זמנם בפייסבוק). לימוד פוטושופ באינטרנט זהו פיתרון מושלם למי שצריך להרחיב את השכלתו בתחום הגרפיקה, מעוניין לבנות אתר או אתרים, או מנסה לשמר את אלבום התמונות המשפחתי שלו ולתת לו מראה יותר זוהר ומלוטש. לימוד פוטושופ באינטרנט זהו עיסוק חופשי, אך בו זמנית מסודר, כך שמכל הבחינות לימוד פוטושופ באינטרנט אינו פחות בשום דרך מלימודים קונבנציונאליים במוסד לימוד רגיל.


 

לימוד פוטושופ באינטרנט, אם זאת, דורש משמעת עצמית, כמו כל דבר הנעשה במסגרת חופשית. האם אתם מסוגל ללמוד בלי לשבת בכיתה רגילה עם מורה קשוח שצועק שיהיה שקט, נותן לצאת להפסקה מתי שהוא עצמו רוצה ומשליט את הסדר שלו? אם התיאור הזה נראה לכם כעונש משמים - לימוד פוטושופ באינטרנט זה האופציה בשבילכם.


 אז מה נותן לימוד פוטושופ באינטרנט? ראשית יש להבין מה כוללת עבודה בפוטושופ, מה הדברים החשובים שיש לדעת לכל אחד שמתיימר להשתמש בתוכנה הפופולארית ביותר בעולם לעיבוד תמונות? לימוד בפוטושופ יענה על שאלות אלו. הדבר המרכזי ביותר בעבודה בפוטושופ – זה יצירת השכבות (. (LAYERS על זה מבוססת התוכנה כולה, ושיטה פשוטה זו, היא המאפשרת לייצור קולאז'ים ואשליות אופטיות. וכל זה בכך, ששכבה אחת של התמונה עוברת שינויים, בעוד באופן כללי הכול נשאר אותו הדבר. כבר אמרנו שכל הגאוני הוא פשוט בעיקרו?


 בנוסף, לחדי העין שבנינו, לימוד פוטושופ באינטרנט יעזור לראות את הפרטים הקטנים בצבעים של התמונה, שינוי קטן בכמות האור או הצבע האדם בתמונה שלכם יכול לעשות פלאים, ולהפוך תמונה בנאלית של שקיעה בחוף הבונים לתמונה מדהימה שתשמש רקע לדסקטופ. איפה היו מיקרוסופט כשבחרו את התמונות הקבועות שלהם לרקעים?

הבנתם שלימוד באינטרנט זה הדבר, ומה שאתם הכי צריכים בחייכם כרגע זה לימוד פוטושופ באינטרנט? אז זהו יום המזל שלכם! סולו הקולג' ללימודי גרפיקה ועיצוב אונליין מציעים את הקורסים שלהם לכל המעוניין. הקורסים מלמדים את הפוטושופ על בוריו. החל מאפקטים וכלה בציורי גרפיקה מרשימים. הירשמו עוד היום!

לימודי פוטושופ באינטרנט אונליין
 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811