מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

ללמוד לצייר באינטרנט

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי - מאמרים >> ללמוד לצייר באינטרנט

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

ללמוד לצייר באינטרנט

עיצוב גרפי

תחומי הלימוד והעיסוק בגרפיקה, עיצוב גרפי וכל תחומי האומנות הם ההמשך הטבעי עבור מי שצייר ואייר כל חייו להנאתו. זה התחום המושלם עבור מי שמוזיאונים ותערוכות הם האהבות הגדולות שלו. יש לא מעט אנשים כאלה. אך בין אלה שמיד אחרי השירות הצבאי המשיכו ללימודים גבוהים בתחומים אלה, ישנם גם אנשים רבים שבמהלך שנות הקריירה והמשפחה שלהם מעוניינים לעשות הסבה מקצועית או לפתח תחביב חדש. מכללת סולו מציעה מגוון רחב של קורסים בתחום של עיצוב גרפי, בדרך לימוד מקוונת ונוחה במיוחד עם הנחייה אישית צמודה לכל סטודנט.

התפתחות הלימודים בתחום של עיצוב גרפי

בתקופה טכנולוגית וממוחשבת כמו זו שלנו, האינטרנט והתוכנות הלימודיות תופסים חלק חשוב מאד בכל תחום לימודים ותעסוקה. הרבה מן הפעולות שבעבר היה צורך לבצע באופן ידני ניתן לבצע כיום בעזרת תוכנות במחשב ובכך להקל מאד על מהלך העבודה ולחסוך באופן משמעותי בזמן העבודה. התוכנות יכולות לתת תוצאות מדויקות הרבה יותר וכמובן מהר הרבה יותר מאשר האדם שיבצע מדידות בעזרת עזרים כמו סרגל, מחוגה, נייר שרטוט ועוד.

אילו תוכנות קיימות עבור מי שלומד עיצוב גרפי וגרפיקה?

תחומי העיצוב הגרפי והגרפיקה נכנסים לכל תחום אליו אנו פונים: בנייה ועיצוב של אתרי אינטרנט לבתי עסק וחברות, הפקת שלטי פרסומות להצבה בצידי הדרכים, על גשרים או בתחנות אוטובוס, הכנה והדפסה של קטלוגים, חומר פרסומי ושיווקי ועוד. כל צורה וצבע נלקחים בחשבון ואין שום פיסת מידע שהודפסה כלאחר יד. הכל ביחד – מלאכת מחשבת. מסיבה זו – של שילוב מספר תחומים ביחד, יש צורך בתוכנות משמעותיות שניתן לעבוד בהן במקביל ותומכות זו בזו:

תוכנות העוסקות באנימציה והנפשה (כדוגמת פלאש), תוכנות של בניית אתרי אינטרנט ועיצוב העמודים בהם (תוכנת דרימוויבר ותוכנת אילוסטרייטור), תוכנות שונות של עיצוב פנים, תוכנות משלימות לשיפור ושיפוץ תמונות סטילס כגון פוטו שופ, הקיימות גם למקצוענים בתחום וגם לחובבנים יותר, ואמור תוכנות יעודיות להפקת קטלוגים, חוברות פרסום וחומר שיווקי (כמו תוכנת האינדיזיין). כל התוכנות האלה הינן חדשניות ומתקדמות עבור מי שעוסק בתחום גם באופן חובבני.

לימודי ציור

לימודי קורס ציור גרפי באינטרנט אונליין

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811