מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

ללמוד עיצוב אתרים –הכל על עולם התוכן של האינטרנט

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי-קריירה >> ללמוד עיצוב אתרים –הכל על עולם התוכן של האינטרנט


דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

עיצוב אתרים –עולם התוכן של האינטרנט

תחום עיצוב גרפי בכלל ותחום עיצוב אתרים בפרט הפך בשנים האחרונות לאחד מתחומי התעסוקה הנדרשים והמבוקשים ביותר בשוק התעסוקה. לימודי עיצוב אתרים יאפשרו לכם לעסוק באחד מתחומי התעסוקה המאתגרים, היצירתיים, הדינמיים ואף המתגמלים ביותר בתחום האינטרנט.

עיצוב אתרים הינו אחד מעולמות התוכן המרכזיים של תעשיית האינטרנט, וברוב המקרים, עיצוב האתר הינו המרכיב המרכזי והדומיננטי בהצלחת האתר. לימודי עיצוב אתרים נועדו להכשיר אתכם לפתוח וליצור עיצובים שרוב גולשי האינטרנט לא יוכלו להתעלם מהם.

עולם התוכן הוא המלך באינטרנט

הצלחת אתר אינטרנט כוללת מספר פרמטרים שונים, כאשר המרכזי ביניהם הוא תחום עיצוב האתר. כיום, גולש ממוצע מעניק זמן קצוב וקצר ביותר (בין 7 ל-10 שניות בלבד) לצפייה בכל אתר אליו הוא גולש בפעם הראשונה, במידה ועיצוב האתר ומבנהו הבסיסי מושך ומאתגר את הגולש, זמן השהייה בו מתרחב ובאופן אוטומאטי נוצרת התקשרות אינטראקטיבית בין הגולש לבין מטרות האתר.

מעצבי אינטרנט חייבים להיות מודעים לכוח המרכזי של העיצוב אותו הם מעניקים לאתר על מנת להביא להצלחתו. לימודי עיצוב אתרים, מעבר ללימוד הטכני של תוכנות העיצוב השונות,שם דגש רב על תכנון ועיצוב יצירתי ופיתוח היצירתיות בקרב הסטודנטים.

לימודי עיצוב ובניית אתרים לאינטרנט

לימודי עיצוב אתרים מעניקים כלים מקצועיים נרחבים שמטרתם להעניק לסטודנט יכולת חשיבה ויצירה אופטימאלית. בין יתר הנושאים הנלמדים בתחום זה לצרכי יצירת שפה עיצובית ועולם תוכן מעניין ואטרקטיבי, תלמדו כיצד להיעזר בתוכנות גרפיות משלימות לצורך עיצוב אתרים, תלמדו כיצד ליצור אנימציה למטרות עיצוב, תלמדו כיצד לשלב סאונד ואפקטים שונים בתבניות העיצוב ועוד.

כמו כן, לימודי עיצוב אתרים מעניקים לכם כלים נרחבים בהכרות הצרכים השיווקים והפרסומיים של עולם האינטרנט והכול למטרת יצירת עיצוב קונספטואלי התואם את צרכי השיווק והפרסום של החברה אשר למענה את מעצבים את אתר האינטרנט.

לימודי עיצוב אתרים עוסקים באופן נקודתי ותכליתי בהכרות מעמיקה עם עולמות התוכן השונים באינטרנט ולמעשה מכשירים אתכם לביצוע כל עיצוב לכל אתר ולכל מטרה שרק תדרשו. לימודי עיצוב אתרים נערכים בסביבה ממוחשבת ובמהלכם מוטלים עליכם מטלות עבודה המדמות סביבת עבודה אמיתית בתחום.

 

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811