מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

ללמוד עיצוב ללמוד לפתוח עסק מהבית

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי-קריירה >> ללמוד עיצוב ללמוד לפתוח עסק מהבית


דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

לימודי עיצוב ללמוד להפוך את הכשרון לעסק עצמאי מהבית

זה הזמן לעצב לעצמכם את העתיד

מרגישים מתוסכלים ממקום העבודה הנוכחי שלכם? רוצים לעסוק בתחום המשלב את עולמות הטכנולוגיה עם עולם היצירתיות? מעוניינים להיות חלק מעולם הפרסום, השיווק והאינטרנט? זה הזמן להתחיל לעצב לעצמכם את העתיד באמצעות קורס עיצוב גרפי.

מקצועות העיצוב הגרפי הפכו בשנים האחרונות לתחום לימודים פופולארי בעיקר בשל ביקושים הולכים וגדלים לאנשי מקצוע מיומנים בתחומי העיצוב השונים. היצע העבודות המגוון לצד עבודה מאתגרת ויצירתית מהווים מקור משיכה עבור צעירים רבים הרוצים לעשות את צעדיהם הראשונים בתחומי העיצוב הגרפי.

קורס עיצוב גרפי לעיצוב העתיד!

קורס עיצוב גרפי הינו מסלול לימודים מעשי שנועד להכשיר אתכם לביצוע עבודות עיצוב גרפי שונות ומגוונות. במהלך הקורס תוכלו לרכוש את כל הכלים המקצועיים הדרושים לצרכי השתלבות בשוק התעסוקה בתחום וכן ליהנות ממקצוע איכותי, דינמי, מאתגר, יצירתי ומתגמל.

קורס עיצוב גרפי מקנה לסטודנטים יכולת עבודה מול מערכות גרפיות ממחושבות דוגמת הפוטושופ, האילוסטרייטור, האינדיזיין, הפלאש ועוד. כמו כן, במהלך הקורס רוכשים הסטודנטים ידע מקצועי בתחומי עיצוב שונים, כגון: טיפוגרפיה, קומפוזיציה, בחירת צבעים, שילובי תמונות, טקסט ועוד.

מספסל הלימודים לקריירה

קורס עיצוב גרפי מאפשר לכם להצטרף אל תעשיות רבות ומגוונות העושות שימוש בצרכי העיצוב ברמה השוטפת. תעשיות אלו כוללות בין היתר את עולם הפרסום והשיווק, עולם מערכות העיתונים ובתי הדפוס, עולם חברות המדיה ועולם חברות האינטרנט לבנייה ועיצוב אתרים.

עיצוב גרפי –למי זה באמת מתאים?

במידה וגם אתם בעלי חוש יצירתי מפותח ובמידה וגם אתם בעלי ידע בסיסי באנגלית, קורס עיצוב גרפי פתוח ונגיש עבורכם. כיום, בעקבות פיתוחים טכנולוגיים מרהיבים בעולם התוכנות הגרפיות, כמעט כל אחד ואחת מכם יכולים להפוך להיות מעצבים גרפיים באמצעות מסלול לימודים מכוון ומקצועי.

זה הזמן לעצב את העתיד

על פי תחזיות שונות, עולם האינטרנט והעיצוב האינטראקטיבי נמצאים רק בתחילת הדרך. זה הזמן להצטרף אל תעשייה שלמה של אנשי מקצוע איכותיים המרכיבים את עולם העיצוב הגרפי הן למטרות פרינט והן למטרות אינטרנט ואינטראקטיב. קורס עיצוב גרפי איכותי ומקצועי ייקח אתכם אל עבר מחוזות אלו, זה הזמן להתחיל לחשוב על העתיד, זה הזמן לעצב לעצמכם קריירה מאתגרת בתחום העיצוב הגרפי!

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811