מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

מאייר גרפי כקריירה מבטיחה

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> כל הסודות של עיצוב גרפי >> מאייר גרפי כקריירה מבטיחה

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

מאייר גרפי כמקצוע מבטיח לאור המחסור שיש בשוק למאיירים:

מאיירים גרפיים יוצרים איורים בתוכנות וקטוריות כגון תוכנת האילוסטרייטור המפורסמת ופוטו שופ, מאיירים גראפיים לוקחים רעיון או חלק מסיפור בצורה תלת מימדית ודו מימד ומאיירים אותו בתוכנה הגראפית.
מאיירים יכולים ליצור איורים וציורים ממוחשבים עבור ספרים , עיתונים ,קריקטורות ,פרסומות , איורים עבור חברות טקסטיל ואופנה, אריזות ,וכרטיסי ברכה.
מאיירים גרפיים יכולים לבטא את יכולות האיור שלהם ולהוציא אותם לפועל בתוכנה וקטורית ממוחשבת כגון אילוסטרייטור ולבטא את כשרונם.
מאיירים בדרך כלל עוברים הכשרה בתחום האיור הידני ומשלבים תוך כדי לימודיהם או לאחר מכן קורסי איור ממוחשבים , כדי לקבל את כל הידע ביכולות של התוכנה לביטוי אישי .
באמצעות הכשרה גרפית תוכלו ללמוד את יסודות האיור הממוחשב המתקדם , טכניקות איור מהירות , פרספקטיבה באיור , הנפשה ,תעתוע , אשליות ועוד.
באמצעות הכשרה מתאימה תוכלו לבנות לכם תיק עבודות באיור ממוחשב , אשר יעזור לכם למצוא עבודה בקלות בתחום האומנות הממוחשבת עיצוב גרפי ואנימציה.
דוגמאות תלמידים
ציור דיגיטלי דוגמאות

משרות פנויות למאיירים גראפיים הם בתחום: העיתונות , מגזינים, ספרים, מפתחי אתרי אינטרנט, חברות לאנימציה וסרטים, מולטימדיה בתנועה, תעשיית הוידיאו, משחקי מחשב,  גרפיקה סלולרית ובכל תעשיית העיצוב המתקדמת.
היום בתעשיית העיצוב מאפשרים לקחת איורים וקטורים שעובדו בתוכנת האילוסטרייטור ולעבד אותם בהמשך בתוכנות אחרות .
בדרך כלל מאיירים גראפיים הם פרילנסרים שמספקים את שירותם לחברות שונות, המחסור במאיירים גראפיים יש לאורך כל תקופת התפתחות עידן האינטרנט מכיוון שמאייר גרפי בונה מוניטין בתקופה מאוד קצרה ליחס שהוא נמצא בשוק העבודה עקב ביקוש למאיירים גם מחו"ל לחברות אנימציה ומולטימדיה.

גרפיקה מממוחשבת

יותר ויותר תחומי לימוד מוצעים עם השנים ועם התפתחותם של תחומים רבים לסטודנטים הפוטנציאלים שמחפשים אחר הקריירה שלהם ואחר הדברים שבהם רוצים לעסוק הם המשך חייהם.
אחד מאותם תחומים אילו הוא תחום הגרפיקה הממוחשבת, גרפיקה ממוחשבת הוא תחום במדעי המחשב העוסק בחקר שיטות ליצירה ולעיבוד נתונים דיגיטאליים של תוכן חזותי בעזרת המחשב.

גרפיקה ממוחשבת, למי זה מתאים ?

לימודי גרפיקה ממוחשבת מתאימים לאנשים שלאורך רוב חייהם התעניינו ורצו לעסוק בעיצוב ולתקשורת חזותית, אנשים רבים שלאורך השנים לא ידעו איך לקרוא לאותו הדבר שכה מעניין אותם, מבינים עם השנים, ההתבגרות ואודות לבירורים אותם הם עורכים מהו אותו מקצוע שכל כך מתאים ומושך אותם.
גרפיקה ממוחשבת היא למעשה פיתוח של הטכנולוגיה בשנים האחרונות, הרי ידוע לכולנו שעם השנים התפתחה הטכנולוגיה בצורה חסרת תקדים, התפתחות זו הביאה תוכנות רבות שבזכותן נוצר תחום הגרפיקה הממוחשבת וחדר בכזו עוצמה לחיינו.
דוגמאות תלמידים
ציור גרפי עט ואקום

הקשר בין גרפיקה ממוחשבת לעיצוב גראפי

גרפיקה ממוחשבת נע בצמידות מרבית בכל הקשור להכנת וליצירת פליירים, כרטיסי ביקור ועוד אלמנטים רבים שדורשים עיצוב, לתחום העיצוב הגראפי.
קורס גרפיקה ממוחשבת הוא למעשה קורס מקיף בעיצוב גראפי, גרפיקה ממוחשבת טומן בחובו ידע נרחב בתוכנות מתקדמות ביותר והוא מבוסס על הסתכלות דו מימדית, כלומר תחום הגרפיקה הממוחשבת מבוסס על עיצוב דו מימדי והפן הממוחשב בתחום זה הינו מרכזי ביותר, ללא ידיעת והבנת תוכנות אילו בצורה הטובה ביותר, דרכו של בוגר לימודי הגרפיקה הממוחשבת תהיה קשה ביותר.

איפה אפשר ללמוד גרפיקה ממוחשבת ?

בימינו אנו אדם שרוצה ללמוד גרפיקה ממוחשבת יכול לעשות כן בכמה מוסדות לימוד שונים שהתפתחו בצורה דרמטית בשנים האחרונות ביחד עם התחום, בין מוסדות לימוד אילו ניתן למצוא את הבאים: מכללת מנטור, מכללת רמת גן ועוד מכללות רבות שמציעות את אותם לימודי גרפיקה ממוחשבת ברמה גבוהה ביותר.
 
במדור זה של האתר אנחנו גאים בתיקי העבודות ברמה הכי גבוהה בארץ ,שהם בעצם הפנים שלנו והצלחת התלמידים

 
תיק עבודות עיצוב גרפי
בחלק זה של האתר ניתן לראות תיקי עבודות גרפי ברמה הכי גבוהה בארץ , שהם בעצם הפנים שלנו והצלחת התלמידים
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811