מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

מדריך סרטון פוטושופ הצרת היקפים

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> מדריך סרטון פוטושופ הצרת היקפים

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :
 מדריך וסרטון העוסק בהצרת היקפים בתוכנת פוטושופ


לימודי פוטושופ - כמה זמן?


הקורסים בתחום לימודי פוטושופ יכולים לארוך מספר ספור של מפגשים, או זמן ממושך כמו כמה חודשים. תלוי ברמה הקורס ובהיקף החומר הנלמד. כשהלימודים משולבים בתוך תחום אחר, כמו עיצוב גרפי, לעיתים הלימודים יארכו גם יותר משנה. תחום עיצוב תקשורת חזותית למשל, יכול לארוך גם ארבע שנים, כשמתוך כל התחום, לימודי פוטושופ מהווים חטיבה ספציפית.


מבין האופציות הרבות לבחירה בקורס של לימודי פוטושופ, ישנה אופציה נוחה במיוחד, שהיא לימוד מרחוק. סולו, הקולג'' ללימודי גרפיקה לימודי עיצוב גרפי אונליין מציע קורסים מגוונים של לימודי פוטושופ. בין היתר קורס המיועד לאדריכלים, לצלמים, לרפואה, קורס שמתמחה בהפיכת תמונה אלמנות, קורס שמתמקד באפקטים, קורס פוטושופ ליצירת קולאזים, קורס לשינוי תמונות באמצעות התוכנה, ועוד.


פוטושופ


תחום הפוטושופ הינו תחום מאוד פופולארי בימינו, ויש לכך מספר סיבות. ראשית, פוטושופ זוהי תוכנה מאוד נפוצה ופופולארית בימינו, בין אם מדובר בגרפיקאים מקצועיים, ובין אם אלה חובבנים הרוצים לעבד את התמונות שצילמו במצלמה הביתית. כיום, הסטנדרטים של מה שנקרא תמונה יפה ומושקעת הולכים ועולים. לכן הידע בתוכנת פוטושופ נעשה יותר ויותר קריטי, בעיקר כאשר מדובר באנשים העוסקים בתחומים משיקים לכל מה שכולל בתוכו אמצעיים חזותיים, כולל עיתונאות (פוטושופ בתור כלי עריכה לצד החזותי של כתבות), מתכנתים שתחום עבודתם כולל עיסוק עם המראה החזותי של אתרי האינטרנט.


אם כן, פוטושופ זוהי תוכנה שכל אדם שעובד בתחום חזותי חייב לדעת. עם זאת, כדאי לדעת שקורסים של פוטושופ יכולים להיות מועילים ומפרים לכל אדם. תחום המחשבים חדר בזמננו לכל מקום, וכלה התמצאות בתחום הקשור לאפקטים חזותיים.


פוטושופ זוהי תוכנה של חברת אדובי (Adobe) שאם הזמן הפכה למובילה בשוק, זאת בזכות הפשטות של השימוש בה יחד עם הפונקציונאליות והיעילות הגבוהות שלה. החברה מייצרת תוכנות רבות לעבודה בתחומים שונים, אך אין ספק – פוטושופ זה הלהיט הכי גדול של אדובי!

פוטושופ יכול להועיל מאוד לאנשים "רגילים" לכאורה, המחפשים דרכים יפות ומקוריות לשימור זיכרונות מחייהם וממשפחותיהם. קורס כללי של פוטושופ יכול לאפשר לכל אחד להפוך תמונות רגילות כלפי חוץ (אם כי לא לאדם עצמו, בעיקר אם מדובר בקרוביו) לתמונות איכותיות ויפיפיות.


פוטושופ זוהי תכונה הכרחית גם לכל אדם הרוצה לעסוק בצילום, מקצועי או חובבני כאחד. כיום, פוטושופ זהו חלק בלתי נפרד מעבודת הצילום. פעמים רבות, פוטושופ הוא הגורם שהופך את התמונה למוצלחת, או עוזר להדגיש את היופי והייחודיות שבה. לכן פוטושופ זה חלק מההשכלה הבסיסית של כל אדם הרוצה להיות צלם.


לימודי פוטושופ כלולים לרוב בכל לימודי עיצוב למיניהם, אך ניתן ללמוד את דרכי הפעולה הבסיסיות בתוכנה דרך קורסים פשוטים. אם כן, לימודים בתחום הפוטושופ יכולים להועיל ולהקנות ידע חיוני רב גם לאנשים העוסקים באופן מקצועי בכל תחומי העיצוב, וגם לאנשים חובבי אסתטיקה המחפשים ביטוי עצמי דרך התחומים החזותיים למיניהם.


 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811