מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

מדריך יצירת אות תלת מימדית

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> מדריך יצירת אות תלת מימדית

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 
מדריך לימודי בתוכנת פוטושופ PHOTOSHOP  ליצירת  אפקטים תלת מימדיים על טקסטים


 פוטושופ לימוד

רבים עושים שימוש בתוכנת פוטושופ לצרכים שונים , ביתיים מקצועיים או תעשייתיים . בתוכנה כמו פוטושופ לימוד הוא מהנה לא פחות מהשימוש . על מנת ללמוד בצורה מקיפה כיצד לעבוד עם התוכנה , קיימים מספר צעדים חשובים בלימוד. למעשה , כל הצעדים נגזרים מהצעד הראשון, פוטושופ לימוד :

פוטושופ לימוד – צעד ראשון –ראשית חשוב לברר לאיזה צורך אנחנו רוצים את תוכנת פוטושופ. האם אנו מתכננים להיות מעצבים גרפיים או שמא אנו רוצים ליצור אלבומי תמונות מהנים לכל המשפחה עם עיבודי תמונה מיוחדים ותו לא. רמת הלימוד נגזרת מסוג השימוש.

צעד שני – הדרך ללמידה – צעד זה , כמו הבאים נגזר מהצעד הראשון ( פוטושופ לימוד ). האם אנו רוצים ללמוד מספר? שיעורים אונליין? מדריך פרטי בבית, סטודיו ללימוד התוכנה? לתוכנה כמו פוטושופ לימוד איכותי הוא מקפצה להצלחה. האיכות נגזרת משכלול כל הגורמים שנפרט בהמשך, שיובילו למקצוענות אמיתית! אם בחרת ללמוד מספר, עצור כאן! מודים לך על הקריאה, אבל אנחנו מכוונים ללימוד אמיתי ויסודי!

צעד שלישי – בחירת מקום הלימודים הוא משמעותי ועיקרי. לא כל מוסד הוא אכן מתאים. בתוכנה כמו פוטושופ - עיצוב גרפי לימוד מרוכז מדי הוא קשה ולימוד בהפסקות גורם לתלמיד לשכוח חומר. לכן חשוב לבחור מוסד וותיק, עם תוכנית לימודים מובנית והגיונית אך מותאמת ללו"ז של כל תלמיד.

קיימות מוסדות לימוד רבים לתוכנות רבות אך כשעוסקים בתוכנה כמו פוטושופ לימוד צריך להיעשות עם מרצים מנוסים היודעים להכווין כל תלמיד לפי צרכו וקצב ההתקדמות. חשובה לא פחות היא ההיכרות של המרצים עם התחום ועם התעשייה, כך שהתלמיד יכול להיות בטוח כי הוא לומד מהטובים ביותר. בנוסף, בשלב מסוים כל אחד בוחר את כיוון ההתמחות שלו בהתאם לטעם האישי. בתוכנות כדוגמת פוטושופ לימוד הוא מוכוון ייעוד, דהיינו כל אחד יתמקד ברמה אחרת בתוכנה ועם דגשים שונים בהתאם – דגש על פוטושופ לצלמים, או דגש למעצבים וכו'.

לימוד תוכנות גרפיות הינו תהליך לימוד מהנה ופורה אשר צריך להעשות עם שיעורי בית ותרגילים מכוונים לחידוד שיעורים קודמים ולהתקדמות בשיעורים עתידיים . כל המבינים למיניהם הסכימו על דבר אחד. עם תוכנה גרפית כמו פוטושופ - עיצוב גרפי לימוד צריך להיעשות בצורה יסודית , איכותית ועם המרצים הטובים ביותר.לימודי פוטושופ אונליין הוא הפתרון האידיאלי ללימוד התוכנה עם מסלולים מותאמים .

תלת מימד פוטושופ לימוד מדריך


 

 

 
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811