מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

מה לומדים בקורס אנימציה – הכנת באנרים בפלאש?

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> כל הסודות של עיצוב גרפי >> מה לומדים בקורס אנימציה – הכנת באנרים בפלאש?


דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

מה לומדים בקורס פלאש?

קורס פלאש הפך בשנים האחרונות לאחד מקורסי הלימוד הפופולאריים והמבוקשים ביותר בתחום העיצוב לסביבת האינטרנט והסלולר. הדרישה המקצועית הגבוהה של שוק העבודה למעצבים מיומנים ומוכשרים בתחומי העיצוב לאינטרנט והסלולר הובילה לפתיחתם של קורסים מקצועיים רבים ללימוד תוכנת הפלאש.

כיום, כמעט כל קורס פלאש מקצועי ואיכותי מעניק לבוגריו את הידע המקצועי הנדרש לביצוע עבודות מורכבות ומרשימות במיוחד באמצעות יישומי התוכנה. כמו כן, מרבית קורסי הפלאש המקצועיים מעניקים לבוגריהם תעודת הכשרה המאפשרת להם להשתלב באחד ממקומות התעסוקה הרבים הקיימים בתחום עיצוב זה.

 

מה לומדים בקורס אנימציה – הכנת באנרים בפלאש?

קורס פלאש הינו קורס מדורג המאפשר לסטודנט יכולת הכרות מעמיקה עם כלל מרכיבי התוכנה, שפת התכונה, יישומיה וכפתוריה הרבים. השלב הראשוני של כל קורס פלאש מתחיל עם הכרות בסיסית עם תוכנת האנימציה "פלאש" והכרות עם האיור הבסיסיים והמתקדמים של התוכנה.

בשלב השני של קורס פלאש רוכשים הסטודנטים יכולות מקצועיות ליצירת אובייקטים גרפיים בתנועה וכן משכללים את יכולות העבודה שלהם עם הכפתורים המתקדמים של התוכנה. כמו כן, הסטודנטים נחשפים אל "ציר הזמן" המהווה חלק מרכזי ביצירת אנימציה ותנועה מונפשת לאלמנטים גרפיים שונים.

במהלך קורס פלאש רוכשים הסטודנטים ידע מקצועי נרחב בכלל פונקציות השימוש בתוכנת הפלאש, לרבות, עיצוב ובניית אתרים בטכנולוגיה זו, ייצור ועיצוב באנרים אינטראקטיביים, שילוב קטעי וידאו, תמונות וקטעי אודיו כחלק מיצירת סרטוני פלאש מורכבים וכמובן יצירת אפקטים חזותיים מרהיבים.

קורס פלאש ברמה המתקדמת מאפשר יצירת ממשקים, תכנים דינמיים לאתרי אינטרנט, פיתוח אפליקציות לסביבת הסלולר, עיצוב משחקי מחשב, הקמת גלריות פלאש, ועוד מגוון יכולות מופלאות שמציעה התוכנה.

 

קורסים מקצועיים לבניית אתרי אינטרנט מעוצבים

קורסים מקצועיים (כאלו המעניקים גם תעודת הכשרה מקצועית בסופם), נמשכים מספר חודשים בממוצע של חצי שנה עד שנה. עם סיום לימודי הפלאש, תוכלו להשתלב בתעשייה משגשגת המשרתת גם את צרכי העיצוב לבניית אתרים, גם את סביבת העיצוב לאפליקציות סלולר, גם את תעשיית הפרסום באינטרנט וגם את צרכי העיצוב לפיתוח משחקי מחשב ותוכנות שונות.

כיום, מעצבי הפלאש הינם מצרך מבוקש בקרב חברות אינטרנט רבות. במידה ואתם מעוניינים לשלב עיסוק טכנולוגי לצד עיסוק יצירתי, לימודי פלאש הם ללא ספק הבמה המרכזית להתחיל בה את הקריירה.

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811