מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

משכורות בענף הבניית אתרים ועיצוב הגרפי

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי-קריירה >> משכורות בענף הבניית אתרים ועיצוב הגרפי


דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

עיצוב גרפי. תלמד איך להצליח!

תביטו לרגע סביבכם ותגלו עולם שלם של עיצוב, זה מתחיל מאריזת המוצרים בסופר מרקט, ממשיך בעיצוב העיתון שאתם אוחזים ביד או באתר האינטרנט בו אתם גולשים כרגע ומגיע עד לכל פריט ופריט המרכיב את הריהוט בביתכם.

עיצוב גרפי הינו תחום נרחב המשרת מספר תעשיות שונות במשק העולמי, לרבות, תעשיית הפרסום והשיווק, תעשיית האינטרנט, תעשיית הצילום, עיצוב הפנים, האדריכלות ועוד. תחום לימודי עיצוב גרפי הינו תחום לימודים פופולארי ומבוקש בעיקר בשל הדרישה הכמותית לכוח אדם מקצועי ומיומן בתחום זה.

מקצוע המעצב הגרפי

מעצב גרפי הינו תחום מקצועי אותו תוכלו לרכוש באמצעות לימודי עיצוב גרפי. במסגרת מסלולי לימוד תוכלו לקבל את ההכשרה המקצועית הרצויה בתחום העיצוב ולרכוש לעצמכם מקצוע יצירתי, מעניין, דינמי ומשתלם. כבוגרי לימודי עיצוב תוכלו להשתלב במספר תעשיות מובילות כשכירים, או לחילופי, תוכלו לפתח לעצמכם עסק עצמאי בתחום העיצוב.

לימודי עיצוב גרפי

מסלול לימודי עיצוב הינו קורס הכשרה מקצוע שנועד להקנות לכם את כל הידע המקצועי הנדרש לצרכי תעסוקה בענפי עיצוב שונים. במהלך לימודי עיצוב אתם רוכשים מיומנויות עבודה על גבי תוכנות גרפיות מובילות בענף, לרבות, פוטושופ, אילוסטרייטור, אינזידיין, פלאש, דירמוובר ועוד. כמו כן, אתם רוכשים ידע מקצועי בתחום עקרונות העיצוב ולומדים בין היתר: טיפוגרפיה, קומפוזיציה, התאמת צבעים, חשיבה קונספטואלית, תהליכי יצירת מותג ועוד.

לימודי עיצוב גרפי נמשכים בממוצע חצי שנה עד תשעה חודשים ומאפשרים לכם בזמן קצר (יחסית) לרכוש לעצמכם מקצוע איכותי שיוביל אתכם להצלחה!

משכורות בענף העיצוב הגרפי

מעצב חסר ניסיון מתחיל עם משכורת ממוצעת של 5,000 ₪ ועם רכישת הניסיון הוא יכול להגיע למשכורות הנעות בין ה-7,000 ₪ ל-15,000 ₪ בחודש. משרדי פרסום, בתי דפוס, מערכות עיתונים, חברות אינטרנט לבניית אתרים וחברות מיתוג הן רק חלק קטן מעשרות חברות המעסיקות מעצבים גרפיים באופן שוטף. אם גם אתם רוצים להיות חלק מתעשיות שמשפיעות על מיליוני אנשים מסביב לעולם, ואם גם אתם רוצים לראות את פרי יצירתכם מופיעים על מגוון אריזות, שלטים, עמודי עיתון, עמודי אינטרנט ועוד, זה הזמן להירשם לתחום לימודי עיצוב גרפי ולפתח את דרככם אל ההצלחה!

 

 

 

 

 

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811