מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

איך ללמוד אונליין מהבית? - היתרונות

דף הבית >> אודות SOLO: >> איך ללמוד אונליין מהבית? - היתרונות

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :
סרטון שמסביר איך מורה מחובר לתלמיד


 
שיטת הלימודים היא און ליין בהוראה פרטית עם מורה שמחובר אליך למחשב בו זמנית בצורה אישית אחד על אחד במתכונת של שיעורים פרטיים תוך שיתוף בין מחשבים, הלימודים יהיו בצורה פרטנית בהתאם ללוחות הזמנים שנקבעים איתכם מראש בלימודי עיצוב לדוגמה בתוכנות הפוטושופ, אינדיזיין -אילוסטרייטור או בניית אתרים, שילוב בין שלושת התוכנות המדהימות לעיצוב ולמידת טכניקות עבודה בצורה פרטית מהירות תביא אותך ליעדים  ויציאת הכשרון העיצובי שלך.
צורת הלימודים תהייה בפגישות באינטרנט אחד על אחד עם מורה פרטי (תוכלו לקרוא בקישור הבא על השיטה בהרחבה ואיך זה מתבצע בפועל עם סרטון הדגמה מפורט על שיטת הלימודים אונליין און ליין מרחוק) נוכל ליישם איתך את ההתמקדות בעבודה יצירתית ולהוצאת היצירתיות מהסטודנט בלימודי עיצוב גרפי ובניית אתרי אינטרנט.
הקורסים והלימודים און ליין בעיצוב גרפי ואתרי אינטרנט בנויים סביב פרוייקטים יצירתיים מעשיים כדי שנוכל לפתח לך את כישורי האומנות והיצירתיות שתוכנית לימודים זו מציעה לבניית תיק עבודות מרשים ובאיכות גבוהה ביותר בשוק העבודה לקבלה לעבודה או לצרכים פרטיים.

בSOLO הקולג' המורים הם מרצים לעיצוב גרפי במכללות אקדמיות בישראל. אמנים ומעצבי אתרי אינטרנט שיכולים להעביר לך בסבלנות וברוגע את כל הידע וביקורת בונה להצלחת הפרוייקטים שלך שהם בעצם הפנים שלנו לבניית קריירה מקצועית ומטופחת למעצבי אתרי אינטרנט .
אנחנו רואים בך את הצלחתך כהצלחתנו האישית ותיק העבודות שלך בעיצוב גרפי ובניית אתרי אינטרנט הם הפנים שלנו. יש חובת ההגשה והמטלות במהלך הקורס בליווי אישי של המורה הם תנאי לקבלת תעודת מעצב גרפי - גרפיקאי.
הלימודים הם גמישים בכל שעות היום מתקיימים לימודים בעיצוב אתרי אינטרנט ועיצוב גרפי לפי תיאום מראש עם הסטודנט להגשת לו"ז שבועי משבוע לשבוע בהצלחה!
 
 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811