מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

עיצובים לתמונות בפוטושופ

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> מדריכים לעיצוב תמונות חינם בפוטושופ >> עיצובים לתמונות בפוטושופ

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

עיצובים לתמונות בפוטושופ    

יש כל כך הרבה דרכים לעצב תמונות וכה הרבה תוכנות דרכן ניתן לערוך אותן. אך יש תוכנה אחת איתה עובדים רוב המקצועיים כשזה מגיע לעיצוב, ותוכנת פוטושופ בהחלט מחזיקה בתואר של הפופולרית ביותר בכל הקשור בה כמו גם בנוגע לתחום עיצובים לתמונות בפוטושופ.

כמה פעמים עמדתם דום להעריך תמונה מסויימת שראיתם בעיתון או מגזין או אפילו על שלט פרסום גדול. איש לא נולד מושלם וגם אנשים אלו שכבשו את עיניכם לא, הם פשוט עברו בידיו של מעצב גרפי מקצועי שעבד עם עיצובים לתמונות בפוטושופ ועשה הלא ייאמן

הרצון להיות פוטוגני  בתמונות

קורה שרבים מאיתנו ניצבים מול תמונה שלנו ומביטים בה עם גבה מורמת. הדבר הראשון שעובר לנו בראש הוא איך יצאתי כך? והתשובה לא רחוקה מלבוא שכן אנו יודעים כבר למה ואנו פשוט לא רוצים להודות בכך שהמציאות הרבה יותר מחמיאה לנו מתמונות.

אך זה לא נגמר כאן, ישנם כאלו אשר פשוט לא אוהבים להצטלם משום שהם לא הכי מרוצים מאיך שהם נראים וזה כבר עניין של חוסר בטחון. גם פה נכנס הנושא של עיצובים לתמונות בפוטושופ אשר פותר את כל הבעיות משום שהתמונה עוברת עריכה ולבסוף יוצאת באופן בו רציתם.

מי באתר שלי

ניתן לראות הרבה אתרים בהם מככבים להם אנשים רגילים אך פוטוגניים עד מאוד. למעשה ועד כמה שזה אולי נשמע מופרך, על ידי התוכנה ושימוש בחלק האחראי על עיצובים לתמונות בפוטושופ אנו יכולים להראות פוטוגניים אפילו כמוהם.

כל שינוי אשר חלמתם עליו ניתן להיעשות דרך עיצובים לתמונות בפוטושופ. מתחשק לכם לראות את עצמכם עם שיער אחר או אולי צבע עיניים שונה? אין בעיה, מספר הגדרות אשר גם לא בעיתי ללמוד שכן הם מוצגים בהדרכות באינטרנט והנה יש לכם מראה אחר לגמרי.

התשובה הפשוטה לתמונות המוסתרות

אל תסתירו תמונות שאינכם אוהבים, אין סיבה. הכנסו לאחד מאתרי האינטרנט הרבים והורידו את האפליקציה כך תסדרו אותם לשביעות רצונכם. אין צורך להסתבך, התמקדו ברעיון ותנו לפוטושופ לעשות את שלו.


 

עיצובים לתמונות בפוטושופ        


 

תוכלו לקרוא עוד ולהרחיב בנושאים באתר

כיצד לומדים מהבית לימודים אונליין אחד על אחד עם מורים פרטיים

מה לומדים בלימודי גרפיקה ממוחשבת

ריכוז מאמרים חשוב על לימודי עיצוב גרפי - מה לומדים בקורס לימודי עיצוב גרפי

מה לומדים במסלול לימודים קורס פוטושופ

מה לומדים בלימודי קורס עיצוב אתרים

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811