מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

עיצוב תמונה בפוטושופ

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> מדריכים לעיצוב תמונות חינם בפוטושופ >> עיצוב תמונה בפוטושופ

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

עיצוב תמונה בפוטושופ    

כאשר אנו פותחים מגזין או רואים פרסומת בשלט חוצות לרוב נראה אנשים פוטוגניים והתמונה תהיה ללא רבב, כאשר אנו רואים תמונות של שחקנים ודוגמניות אין בכלל על מה לדבר מרוב שהם נראים מושלמים, אך פה בדיוק הדגש וכאן בדיוק נכנס התחום של עיצוב תמונה בפוטושופ.

איזה נפלא שניתן לערוך תמונה ולעצבה כך שהאדם בה יוצא פשוט מדהים. כל הכתמים למיניהם שהיו שם ליד העין קודם או ליד הסנטר, אינם עוד, פסי ההרזיה והצלוליטיס של ההריון אינם קיימים יותר. עיצוב תמונה בפוטושופ מצליח להגשים לנו חלום ולהעלים מה שהמציאות אינה יכולה.

אל תעצרו ולכו על זה

אם אתם אוהבים לצלם תמונות אבל רוצים את האפשרות לשחק עם התמונה מעט וליצור ממנה את התמונה שלכם בה"א הידיעה, זו שתשימו באינטרנט או באתרים אחרים שיפרסמו אתכם, אז עיצוב תמונה בפוטושופ בהחלט ייתן לכם את המענה הנדרש.

המקצוענים הללו שעושים את הלא ייאומן בעיניכם נעזרים בתוכנה הזו כדי ליצור את האשליה הזו בדיוק ולגרום לה להראות הכי טוב שאפשר והכי אמיתית. לא חייבים לעסוק בתחום בכדי להנות מזה, גם אתם יכולים וכל שצריך זה רק להוריד את התוכנה של פוטושופ ולהתחיל.

מה יש בעיצוב הזה בכלל

עיצוב תמונה בפוטושופ מעניק לנו את הקסם של היצירה לפי ראות עינינו וכמובן גם שיפור עצום בתמונה שיצאה לנו לא הכי שבעולם, הנה מספר דוגמאות לפלא העיצוב ומה שהוא עושה:

  1. ניתן לעצב תמונות לאתרים

  2. לעצב אלבומים שהם דיגיטליים

  3. לעבד תמונות אשר צילמנו

רצוי להכנס לאינטרנט כדי לקבל תמונה מלאה על כל אפשרויות העיצוב ועל התפתחויות נוספות בכיוון במידה וישנן. בתור התחלה אולי תתקלו בקצת קושי אבל הכל זה עניין של תרגול וברגע שתתחילו להתעסק עם זה יותר כך גם תשלטו בזה יותר.

ההמלצה החמה של השנה ללמוד לעצב תמונות

אין ספק שאין דבר יותר כיפי מלהסתכל על תמונה שלך ולהרגיש טוב לגביה. עיצוב תמונה בפוטושופ זוהי בהחלט הדרך להגיע להרגשה זו מבלי להצטרך טיפול כלשהו.
 

עיצוב תמונה בפוטושופ

 

תוכלו לקרוא עוד ולהרחיב בנושאים באתר

כיצד לומדים מהבית לימודים אונליין אחד על אחד עם מורים פרטיים

מה לומדים בלימודי גרפיקה ממוחשבת

ריכוז מאמרים חשוב על לימודי עיצוב גרפי - מה לומדים בקורס לימודי עיצוב גרפי

מה לומדים במסלול לימודים קורס פוטושופ

מה לומדים בלימודי קורס עיצוב אתרים


 

כניסה לעמוד עיצוב תמונה בפוטושופ

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811