מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

קורס בתוכנות עיצוב גרפי בתל אביב המלצות

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי - מאמרים >> קורס בתוכנות עיצוב גרפי בתל אביב המלצות

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

קורס בתוכנות עיצוב גרפי בתל- אביבבתחום עיצוב ישנן מספר תוכנות עיצוב שונות. ניתן ללמוד את תוכנות גרפיקה ממוחשבת או תוכנות  לעיצוב גרפי במגוון צורות ומקומות בארץ גם בתל-אביב . ניתן ללמוד בלימודי תעודה או במהלך תואר לעיצוב במכללות לעיצוב . הלימודים נעשים או בקורסי עיצוב בסטודיו לעיצוב, או בלימודי און- ליין מכל נקודה בישראל גם בתל- אביב .תוכנות עיצוב העיקריות כוללות בין היתר את :פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדזיין.

 

גרפיקה ממוחשבת פוטושופ

תוכנת פוטושופ היינה תוכנה שבעיקרה היא תוכנה לעיצוב ותיקון תמונות. תוכנה זו, שניתן ללמוד אותה בלימודי און ליין גם בתל- אביב , מביאה עימה יכולות מדהימות לעיצוב ותיקון בעיקר דרך כלי המברשת. ניתן ללטש תמונות, לצבוע חלקים מתמונות, לחתוך חלקים מתמנות ולהוסיף אלמנטים שונים בתוך תמונה. חשוב להוסיף ולומר כי עיצוב שערי מגזינים ותמונות אופנה מקבלים ליטושים רבים ותוספות נוספות דרך תוכנת  אדובי פוטושופ. תוכנת פוטושופ היא תוכנה עיקרית בעיצוב אלבומי תמונות ועיצובים נוספים.
 

גרפיקה ממוחשבת אילוסטרייטור

אילוסטרייטור היא תוכנה שבה מעצבים. כלומר לתוכנה זו מגיעים מוצרים מוגמרים ועימם מעצבים דף לעיתון, פרוספקט לפרסום או לוח שנה חדש למכירה. תוכנת אילוסטרייטור כמו תוכנת פוטושופ, ניתן ללמוד בכל מקום גם בתל- אביב. או בלימודים בסטודיו לעיצוב או בלימודי און ליין. באילוסטרייטור ניתן לעצב לוגו לחברה, נין לעצב מברשות חדשות לשימוש, ניתן לעצב רקעים חדשים. בתוכנה זו ניתן גם לעצב בתלת מימד שניתן יהיה להשתמש בעיצובים אלו גם שאתרי אינטרנט.
 

גרפיקה ממוחשבת אינדיזיין

תוכנת אינדיזיין לאלו שמכירים ידוע כי יש בה את רוב היכולות שישי לתוכנת אילוסטרייטור אך היא פחות נחמדה לציבור. כלומר תוכנה זו לרוב תשמש כתוכנת סידור וארגון. לתוכנה זו יגיעו עמודים מלאים ואלמנטים מסודרים ורבים של עיצוב שנעשה בתוכנת פוטושופ ותוכנת אילוסטרייטור ושם בתוכנת אינדזין יהיה ניתן ואפשרי לסדר את האלמנטים ולייצר עמודים מסודרים ומאורגנים של חוברת או עיתון או אפילו לוח שנה. זו תוכנה שבעיקרה היא עובדת על הארגון, היגיון והסדר המופיע בכל עיתון ועיתון.

תוכנות עיצוב גרפי ממוחשבות הינן תוכנות מדהימות כל אחת ביכולות שלה ובחד כולן נותנות תוצאות מדהימות התופסות את העין בכל מקום בארץ גם בתל- אביב עיר האור הצבע והבילוי אין סופי. 
רוצה ללמוד עיצוב או תוכנות לעיצוב גרפי און ליין צפה בשיעורים און ליין בלימודי גרפיקה 

עיצוב גרפי לימודים תוכנות גרפיות ממוחשבות

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811