מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

קורס לימודי HTML בתוכנת בניית אתרים

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> כל הסודות של עיצוב גרפי >> קורס לימודי HTML בתוכנת בניית אתרים

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

Html

ה-HTML היא שפת תגיות המשמשת לצרכי בנייה ויצירת עמודי אינטרנט . בכל אתר אינטרנט בו תבקרו, אם תבצעו לחיצה על העכבר בקליק ימני, ומשם תגיעו לאופציה VIEW SOURCE, תוכלו להיחשף לקודים שונים (שלחסרי הידע מביניכם יראו כמו שפת ג'יבריש), כתוביות אלו מהוות את שפת התגיות HTML המהווה את הבסיס לכל אתר אינטרנט מכל סוג.

Html או בשמו המלא hyper text market language הינו תקן ברשת האינטרנט ומותאם לכל סוגי הדפדפנים הקיימים. כיום, רוב השימושים לצורך בניית אתרים מתקיימים באמצעות HTML גירסה 4.01 , אך בגרסת ה-HTML5 החדשה והמשופרת כבר נעשים שימושים לא מעטים בתחום בניית אתרים.

 

קורס לימודי HTML בתוכנת עיצוב ובניית אתרים DREAMWEAVER

קורס HTML הינו קורס מקצועי המקנה לתלמידים ידע מקיף על מבנה שפת התגיות, השימוש בה ודרכי יצירת עמודי האינטרנט באמצעותה. הקורס מיועד בעיקר לאנשים המעוניינים ללמוד בנייה ועיצוב אתרים. קורס HTML הוא למעשה הבסיס הראשוני והכרחי שתדרשו ללמוד במסגרת קורסים שונים לבנייה ועיצוב אתרים.

 

שפת התגיות הבינלאומית

Html הוא למעשה השפה הבינלאומית של רשת האינטרנט, ברוב המקרים קוד html מופיע כקבצי טקסט הנמצאים בשרת האחסון ומוצגים לגולשי האינטרנט בהתאמה מלאה לסוג הדפדפן בו הם עושים שימוש. תגיות ה-html כוללים תווים שונים כדוגמת: > <, תגים אלו מסמלים פתיחה או סגירה של התג, ובאמצעות סימונים אלו יודע הדפדפן כיצד להציג את התוכן הנמצא בדף האינטרנט לעיני הגולשים.

התגיות כוללות פונקציות כגון : תגיות מבנה –תיאור כותרת, סוגי קידוד וכדומה, תגיות תצוגה המשמשות לצרכי הצגת הכיתוב (סוג פונט, גודל, צבע וכדומה), תגיות קישור המאפשרות ניווט בין דפי האתר השונים, תגיות לשיבוץ אובייקטים כגון תמונות ופקודות מערכות ועוד.

 

ללמוד תכנות HTML

קורס HTML מקצועי מכשיר את תלמידיו לשליטה מלאה בכל תגיות השפה כאמצעי לבניית אתרי אינטרנט. ברוב מסלולי הלימוד בתחום בניית אתרים ועיצוב אתרים, קורס HTML מהווה חלק אינטגראלי מנושאי הקורס וברוב המקרים מהווה את הנושא הראשוני הנלמד.

קורס HTML מיועד לכל אחד ואחת מכם הרוצים לעסוק או ללמוד את תחום בניית אתרי אינטרנט ועיצוב אתרים ודרישות הקבלה לקורסים הן ידיעת השפה האנגלית ברמה הבסיסית והכרות עם סביבת המחשב.

 

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811