מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

קורס פוטושופ – קצת פרטים...

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי- פרוייקטים >> קורס פוטושופ – קצת פרטים...

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

פוטושופ

פוטושופ – מלכת האמנות

מה משותף לתיקון ניאגרה, החלפת פלאגים באוטו, הבנת הרגשות של בן/בת הזוג שלך ופוטושופ? את כולם אנחנו חושבים שאנחנו יודעים לעשות, אבל בפועל, אין לנו מושג.

אז קבלו במחיאות כפיים סוערות את תוכנת המחשב שהופכת כל תמונה לשעשוע, כל רופס לשרירן אולטימטיבי, כל תמונה לחוויה של ממש. פוטושופ.

פוטושופ – מה שלא ידעתם

פוטושופ נמצאת איתנו כבר למעלה מ-20 שנה, אך לרבים מאיתנו נדמה שהיא הגיעה רק אתמול. לשלושה מבינכם שלא יודעים, מדובר בתוכנת עריכה גראפית, מבית ABODE, המשמשת לתיקוני תמונות, חידודים ושינויים.

גדולתה של הפוטושופ נעוצה בעובדה כי לכולם היכולת להתמודד איתה, ברמה כזאת או אחרת, ועל כן היא משמשת גם כשעשוע לילדים בני 9, וגם למעצבים גרפיים מחברות עולמיות לעיצוב. מיליוני ציירים, אמנים, צלמים ומעצבים משתמשים בתוכנה זאת בכל רחבי העולם מדי יום.

קורס פוטושופ – כי אין האדם לבדו

אם זאת, טעות יהיה לחשוב שלימוד התוכנה ברמה סבירה, הוא עניין פשוט הניתן לעשות בכמה שעות ביתיות מול התוכנה. בדרך זאת ניתן, אולי, להגיע לרמה בסיסית ביותר, שגם כן, תישכח במהרה אם לא תיושם מדי פעם. לא מדובר בתוכנה אינטואיטיבית, כמו WORD למשל, שבה ניתן לקיים ניסוי וטעייה, מה גם שבפוטושופ הרבה יותר פונקציות וכלים שימושיים מאשר בשאר התכונות המוכרות.

רמה טובה של פוטושופ ניתן לרכוש באחד מעשרות הקורסים המוצעים בישראל. קורס פוטושופ הינו כיפי וקליל, ומאפשר לימוד לכל אחד. עם סיום קורס פוטושופ תוכלו להשתמש בידע שרכשתם למטרות אישיות וכן למטרות מקצועיות.

קורס פוטושופ – קצת פרטים...

כיום, כשהגרסה ה-12 של התוכנה יצאה לשוק לפני מספר חודשים, כבר נלמדת גרסה זו במרבית מוסדות הלימוד. מנטור, ג'ון ברייס, חשיפה הן רק שלושה מוסדות לימוד לקורס פוטושופ, שנלמד בממוצע פעמיים בשבוע לטווח של שלושה עד שישה חודשים. עלות קורס שכזה נעה בין 1,500 ל-4,000 שקלים.

לשימוש מקצועי, לשימוש ביתי או לכל מטרה אחרת – לימוד פוטושופ הינו מומלץ ביותר. חוויה פרודוקטיבית, אם תרצו.

אז בררו על מוסד הלימוד הקרוב למקום מגוריכם, והצטרפו למיליונים שנהנים מפוטושופ מדי יום.


 

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811