מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

שיפוץ תמונות באמצעות פוטושופ

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> כל הסודות של עיצוב גרפי >> שיפוץ תמונות באמצעות פוטושופ


דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

 

שיפוץ תמונות באמצעות פוטושופ

 

צילמתם תמונה ואתם מעוניינים לשפץ או לתקן את חלקה או רובה? אתם עומדים בפני עבודה גרפית הדורשת עיבוד תמונות רבות ? רוצים להוסיף לתמונה קיימת אלמנטים שונים שאינם מופיעים בתמונה המקורית? תוכנת פוטושופ מאפשרת לכם לבצע כמעט כל חלום וכל רעיון על גבי תמונה קיימת.

 

אחד השימושים הנפוצים של תוכנות פוטושופ היא התייחסות נקודתית לצורכי עיבוד תמונות מכל סוג ולכל מטרה. שימוש מקצועי בתוכנה יאפשר לכם מגוון רחב של פעולות עריכה,תיקון או שיפוץ על גבי התמונה המקורית ויעניק לכם תוצאה מושלמת שלא תאפשר יכולת זיהוי שרוב התמונה היא תוצר של פוטושופ ולא של הצילום המקורי.

 

נפלאות הפוטושופ עומדות לרשותכם

 

באמצעות תוכנת פוטושופ תוכלו בין היתר לבצע את הפעולות הבאות:

צמצום שומנים לאנשים המצולמים בתמונה, העלמת קמטים, תיקוני קמטים,עור פנים,הסרת כתמי עור,עיצוב שיער,החלקת שיער ועוד. בחלק מן המקרים משמשים המברשות השונות בתוכנת פוטושופ ככלי אסתטי לכל דבר ועניין ומאפשרים לכם להעניק פרשנות חדשה ומעניינת יותר לתמונות פנים וגוף.

 

כמו כן, תוכלו להוסיף אלמנטים שונים שאינם קיימים בתמונה המקורית, לדוגמא: תוכלו לקחת תמונת חתן וכלה ולמקם אותם על גבי גרפיקה ממוחשבת ורקעים רומנטיים מסביב לעולם, תוכלו גם למחוק רקעים או חלקים שונים מהתמונה ולהוסיף חלקים שונים מתונות שונות ועוד.

 

כל תמונה הדורשת שיפוץ או ניתנת ליישום פשוט וקל באמצעות תוכנת פוטושופ ומאפשרת לכם בין היתר: להעלים עיניים אדומות לאנשים בתמונה, לאפר באופן חופשי פנים ופרצופים,לטשטש אלמנטים שונים ודומיננטיים מהתמונה המקורית,להוסיף טקסטורות,עיטורים וטקסטים שונים על גבי התמונה ועוד.

 

תוכנת פוטושופ

 

 

תוכנת פוטושופ מעמידה לרשותכם אפשרות לביצוע כמעט כל חלום או רצון כזה או אחר שלכם על גבי התמונה המקורית. שימוש מקצועי בכלי הפוטושופ העומדים לרשותכם יעניקו לכם תוצאות מדהימות באיכותן ומרשימות בביצוען.

 

שימוש בתוכנת פוטושופ

 

השימוש בתוכנת פוטושופ מעניקה לכם גמישות רבה בעריכת תמונות שונות ומגוונות במקביל. המל ממשחקי האור והצל, דרך הדבקת תמונות אחת על השנייה, ועד לגזירת פנים של אדם אחד והדבקתם על גוף של אדם אחר בצורה המושלמת ביותר לביצוע, הכול כמובן תלוי ברמת המקצועיות שלכם ובהיכרות האישית שלכם עם מרכיבי התוכנה השונים.בתוכנה, תלוי בהיקף הקורס ובתכנים

תוכלו לצפות בסרטונים והדרכות על ידי מדריכים לפוטושופ במיוחד בשבילכם

 

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811