מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

תמונות פוטושופ

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> מדריכים לעיצוב תמונות חינם בפוטושופ >> תמונות פוטושופ

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

תמונות פוטושופ

 

ייחודן של תמונות פוטושופ    

פעם היה משפט עוקצני שאמר כי "מה שלא עושה הטבע עושה הצבע", והכוונה הייתה שמי שאינה נראית טוב נעזרת באיפור ובאמצעים שונים ולא טבעיים בכדי להיראות טוב יותר. יש כאלו שמשליכים את הנקודה הזו על תמונות פוטושופ שהופכות דוגמניות שנחשבות ל"מלאות" מעט לרזות מאוד ביחס לכפי שהן נראות במציאות.

 

הדבר יכול לקומם לא מעט אנשים שמרגישים לפתע מעט מרומים. אך אם יש מי שרוצה לעסוק רק בשימוש השלילי שעושים אנשי מקצוע שונים בתוכנת הגרפיקה החשובה והטובה ביותר בעולם, שיבושם לו. מצד שני ניתן להדגיש עבור כל מקטרגי התוכנה עד כמה היא מסייעת בהפקות איכותיות עבור גופים איכותיים רבים.

 

איך להגיע לתוצאות ברמה הגבוהה ביותר בתמונות פוטושופ

 

עבודה עם תוכנת פוטושופ היא כזו הדורשת מיומנות וידע רב, ולכן לא כל מי שהוריד את התוכנה לפני מספר ימים הופך להיות בעל מקצוע המציג מומחיות מדהימה. בכדי ליצור תמונות פוטושופ ברמה גבוהה יש צורך ללמוד את התוכנה לעומק ולהתמצא בכל פונקציה ופונקציה שלה אחרת התוצאות תהיינה חובבניות ולא יותר.

 

כשאנו מביטים בתמונות מסוימות שנוצרו או עובדו על ידי תוכנת הגרפיקה המדהימה הזו אנו יכולים לראות את איכותו ואת מקצועיותו של האדם שעבד עם התוכנה. תמונות פוטושופ איכותיות נחשבות לכאלו שרמת הדיוק שלהן גבוהה מאוד ושהן אכן מציגות מראה מיוחד ויצירתי לכל מי שמביט בהן מכל זווית ובכל זמן.

 

העולם כבר לא יהיה אותו הדבר תמונות לפוטושופ

 

המהפכה שיצרה תוכנת פוטושופ בעולם הוויזואלי שינתה לגמרי את העולם ונראה כי שום דבר כבר לא יהיה כפי שהיה בעבר. תמונות פוטושופ הן דבר שאותו אנו פוגשים כמעט בכל אתר אינטרנט כך שאנו נחשפים אליהן בצורה רחבה. הדבר מביא לכך שאנשי מקצוע רבים עוסקים בתחום הגרפיקה הממוחשבת.

 

כך ניתן לראות כי לא מדובר במקצוע זניח או בכזה המייצג רק מי שנחשב ל"פריק" של גרפיקה למשל. היצירתיות הדיגיטלית שבאה לידי ביטוי על ידי עבודה עם תוכנת פוטושופ המפורסמת היא כזו שיכולה ליצור אינספור יצירות מבריקות, רעננות, מקוריות, וכאלו שישרתו מטרות שונות בכל מקום בעולם.

 

 

תוכלו לקרוא עוד ולהרחיב בנושאים באתר

כיצד לומדים מהבית לימודים אונליין אחד על אחד עם מורים פרטיים לעיצוב גרפי לימודי תעודה

מה לומדים בלימודי גרפיקה ממוחשבת

ריכוז מאמרים חשוב על לימודי עיצוב גרפי - מה לומדים בקורס לימודי עיצוב גרפי

מה לומדים במסלול לימודים קורס פוטושופ

מה לומדים בלימודי קורס בניית אתרים

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811