מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

תרגילים פוטושופ

דף הבית >> קורס גרפיקה ממוחשבת >> קורס פוטושופ PHOTOSHOP אונליין >> PHOTOSHOP מדריכים לפוטושופ CC הסברים למתחילים ולמתקדמים שימוש חינם >> מדריכים לעיצוב תמונות חינם בפוטושופ >> תרגילים פוטושופ

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

 

תרגילים בפוטושופ  אנחנו ניצבים בפני עידן מתקדם ויש בידינו את האפשרות לעשות כמעט הכל אונליין. לכל המאוהבים בתוכנת הפוטושופ, יש חידושים רבים בתחום עליהם אתם חייבים לדעת במידה ועדיין לא גיליתם ואחד מהם הוא תרגילים בפוטושופ.

כאשר לומדים דבר חדש תמיד ישנו מצב שבו אנו לא מוצאים תשובה לבעיה, כמובן שבכל הנוגע לתוכנה זו אנו יכולים לגשת לאינטרנט ולחפש את כל הפתרונות שיש לרשת להציע לנו ויש בשפע אך כאשר אנו צריכים תרגולים, נמצא אותם עם תרגילים בפוטושופ.

כל ההתחלות קשות

זה ידוע שכאשר לומדים דברים חדשים אנו ניצבים במצב בו אנו כל הזמן צריכים לחזק את הידע שלנו ולעיתים זה אומר לשבת שעות על חומר הלימוד ולתחזק את הזיכרון, זיכרו שבאינטרנט ישנם הרבה מקורות בהם ניתן להיעזר.

תרגילים בפוטושופ מופיעים באתרים מסויימים אך זה פשוט למצוא אותם. מנוע החיפוש מכיל בתוכו אפשרויות רבות אך עדיף להתמקד בדף הראשון בלבד ושם למקסם תוצאות. לרוב צריך תרגולים לחיזוק הידע וזה המדובר לכל חומר לימוד.

לגשת ישירות למקור הבעיה

נתקלתם בבעיה להתמודד איתה? סך הכל את התשובה ניתן למצוא עם תרגילים בפוטושופ שהרי יש מצב שבאחד התרגילים הללו מסתתרת התשובה בה אתם חפצים. כך שמלבד מציאת הפתרון תוכלו גם תוכלו לעבוד על תרגולו.

במידה ולא נמצאה תשובה דרך התרגילים אזי הכנסו לאחת מההדרכות הרבות שמסתובבות ברשת וחפשו אחר כיוונים נוספים של פתרון. אחת הדרכים המומלצות הינה להכנס לפורומים השונים של התחום ולהעלות את השאלה שלכם שם.

עוד פיסה לפאזל בפוטושופ

תרגילים בפוטושופ מוצגים כחלק די חשוב מתהליך הלמידה. כל עזרה אותה ניתן להשיג מתקבלת בברכה. פרקטיקה היא דבר שבלעדיו לא ניתן לעבוד וצריך לטעות ולנסות כל הזמן כדי להצליח, הרי זוהי הדרך הכי טובה להגיע להבנה שלמה של הדברים.

אנו נוטים ללמוד מטעויות. על כן הפרקטיקה היא בעצם הלמידה מהנסיון גם אם הוא כושל. הרי בתרגולים אנו מקבלים קודם את הבעיה ובסוף את התשובה וייתכן כי נכשל. כך הרי לומדים הכי טוב לא?

 

תרגילים בפוטושופ


 


 

תוכלו לקרוא עוד ולהרחיב בנושאים באתר

כיצד לומדים מהבית לימודים אונליין אחד על אחד עם מורים פרטיים

מה לומדים בלימודי גרפיקה ממוחשבת

ריכוז מאמרים חשוב על לימודי עיצוב גרפי - מה לומדים בקורס לימודי עיצוב גרפי

מה לומדים במסלול לימודים קורס פוטושופ

מה לומדים בלימודי קורס עיצוב אתרים


 

מקבץ תרגילים בתוכנת פוטושופ ועבודה עם מדריכים איכותיים מתאימים למתחילים בתוכנת פוטושופ ולמתקדמים , כניסה לעמוד תרגילים בפוטושופ

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811