מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

lynda.com מאות מדריכים לפוטושופ

דף הבית >> עוד באתר מכללת סולו >> מדריכים וסרטונים לתוכנות גרפיות >> lynda.com מאות מדריכים לפוטושופ

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

lynda.com

מזה האתר הזה וכיצד תוכלו ללמוד דרכו? כיום כשרשת האינטרנט נמצאת בכל בית תוכלו ללמוד דרך האתר באנגלית את כל התוכנות הגרפיות הפופולריות בשוק, כמובן כדי להבין מה קורה באתר lynda.com תצטרכו לשלוט בשפה האנגלית בצורה מקצועית, יהיה קשה לכם להבין אם האנגלית שלכם בשפה לא גבוהה, האתר אכן בנוי מאוסף של מדריכים החל מרמה של מתחילים ועד לרמה של מתקדמים, כל האתר אכן בנוי בסגנון של photoshop tutorials צעד אחר צעד, עם משימות ותרגילים, הלימודים נעשים בשיטת הדרכות וידאו ותוכלו תמיד להריץ אחורה או קדימה כדי לראות את האפקט שבעצם מלמדים, לאלה שקשה בשפה האנגלית ללמוד תוכלו ללמוד דרך הדרכה בעברית על ידי מדריכים לפוטושופ בשפה העברית.

 

 

lynda.com עלות חודשית

אתר lynda.com מחייב אתכם להרשם ולהכניס כרטיס אשראי, החיוב באתר אכן יהיה על בסיס חודשי בדולרים אותו יתרגמו חברות האשראי לשקלים. תוכלו לצפות באין ספור סרטונים וללמוד דרכם את כל סודות התוכנות הגרפיות בשוק, אין ספק שזה אכן דרך טובה ללמוד את התוכנות לשימוש האישי, אחת הבעיות שיכולות לצוץ שלא תקבלו טיפים כיצד לעצב וכיצד לשלב בין כל הפקודות המוצעות לכם שם, ראש יצירתי אכן יוכל לדעת ששילוב בין כל הפקודות אכן הוא הסוד המנצח בביצועיים של עיצובים גרפיים. תוכלו להוריד כאן את ספר פוטושופ החדש ולצפות באין ספור מדריכים בשפה העברית ולתרגל צעד אחר צעד מא ועד ת את יכולות תוכנות הגרפיקה והעיצוב.


 

lynda.com האם אוכל לקבל תעודה?

האתר lynda.com אינו מספק תעודה מקצועית בסיום הידע שתצברו וכיום בעולם ההשכלה חשוב שאכן תקבלו תעודה המעידה על הידע שצברתם בתחום, תוכלו תמיד ללמוד הדרכה פרטית במקצועות לדוגמא כמו קורס פוטושופ אונליין דרך רשת האינטרנט עם מורה צמוד המתחבר אליכם ישירות למחשב ומשוחח איתכם דרך מיקרופון ואוזניות, בסיום כל שיעור תקבלו תרגילים ושיעורי בית כדי להטמיע את החומר הנלמד. בסולו הקורסים והלימודים מתבססים על ידע רחב בתחומי העיצוב והטמעת תהליכי עיצוב כל תלמיד בקצב האישי שלו. בסיום כל מסגרת לימודים שתבחרו אכן תקבלו תעודה מעידה על כל הידע הרחב שבחרתם ללמוד בצירוף של תיק עבודות אותו תבצעו במהלך הלימודים. במיוחד בשבילכם אוסף קישורים מה תלמדו במסגרת לימודי עיצוב גרפי רב תחומיים לימודי תעודה של מעצבים גרפיים.

LINDA.COM

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811