מכללת סולו לימודי תעודה אונליין אחד על אחד עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת לימוד פרטי קורס אישי עם מורים פרטיים 03-6202111 דרך האינטרנט 

סולו עיצוב גרפימכללת סולו לימודי עיצוב גרפי, גרפיקה,

photo editor - photoshop tutorials עיצוב גרפי מדריכים

דף הבית >> לימודי תעודה עיצוב גרפי >> עיצוב גרפי- פרוייקטים >> photo editor - photoshop tutorials עיצוב גרפי מדריכים

דוגמאות משיעורי לימוד עיצוב גרפי - בניית אתרים - גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד עם מורים פרטיים!

סרטון מדהים!! הטיפ השבועי בגרפיקה ועיצוב מחכה לכם בעמוד ממליצים עלינו כנסו...

שתפו את כולם :
הוסף למועדפיםשלח בטוויטרשתף בפייסבוק
צור קשר והזמן שיעור הדגמה חינם:

שם : טלפון : מייל :

photo editor עיצוב גרפי אלבומים / גלויות / כרטיסי ברכה.

 בלימודי עיצוב גרפי תלמדו שלוש תוכנות העוסקות בגרפיקה ממוחשבת כאשר כל תוכנה תורמת את חלקה הרבה בעבודתכם כמעצבים גרפיים, התוכנות הנלמדות הן ועיקר שימושן:
פוטושופ Photoshop - מתמקדת בכל הקשור בעיבוד ועריכה של תמונות למטרות שונות. אילוסטרייטור Illustrator - איור של אלמנטים שונים (כרטיסי ברכה, באנרים לאתרים ועוד).
אינדיזין InDesign - תוכנה שעיקר עבודה הוא בכל הקשור לעבודה עם טקסטים רבי מלל. (לרוב משתמשים בתוכנה זו להפקת עיתונים, ספרים וכו').
את התוכנות תלמדו וודאי בשפה האנגלית היות ופקודות רבות הנלמדות לצורך עבודה קלה ונכונה בתוכנות נעשות בשפה האנגלית בלבד אך הלימודים יתנהלו בשפה העברית.
בעזרת תוכנות אלו תוכלו לעצב דברים רבים לשימושכם האישי או עבור אחרים, בין הדברים אותם תוכלו לעצב הם: כרטיסי ברכה, גלויות, אלבומים שונים, ספרים שבהם יהיה שילוב של תמונות ומלל, כל אלמנט שתעצבו בעבודתכם יעוצב לפי בחירתכם האישית והמקורית.

photo editor - photoshop tutorials עיצוב גרפי מדריכים.

עיצוב גרפי זהו מקצוע מבוקש מאוד הנלמד במוסדות לימוד רבים בארץ והן בחו"ל ואפשרויות העבודה במקצוע זה רבות ומגוונות.
יש מספר דרכים ללמידת תוכנות גרפיות:
למידה עם קבוצת סטודנטים ומרצה אחד, למידה דרך שיעורים פרטיים דרך האינטרנט כשבשיעור יש מרצה אחד וסטודנט אחד ומכך שתשומת ליבו של המרצה היא רק אליכם והשיעורים מתנהלים לפי התקדמותכם האישית בחומר הנלמד, למידה עצמאית בעזרת מדריכי לימוד ממקורות שונים: ישנם ספרים רבים המלמדים כיצד להשתמש בתוכנות גרפיות, ספרים אלו נתן למצוא בחנויות ספרים, ברכישת הספר שיהווה מדריך עבורכם חשוב לשים לב לרמת הלמידה הנלמדת בספר: מתחילים, מתקדמים. דרך ללמידה עצמאית היא בעזרת אתרי אינטרנט שונים בהם משתמשים בתוכנות גרפיות כותבים מאמרים ומדריכים הסובבים את השימוש בתוכנות אלו, יש אתרים בהם תוכלו למצוא קטעי וידאו המראים בצורה ויזואלית כיצד לתפעל את התוכנה וליצור כל מני אלמנטים זאת יכול להיות מלווה בטקסט או בהסבר קולי של מי שהכין את קטע הווידאו בו אתם צופים.
באתרים של מוסדות לימוד רבים תוכלו לראות עבודות של סטודנטים שנעשו בעזרת תוכנות גרפיות וכך לגבש רעיונות לעיצובם שלכם, להתרשם מעבודות של מעצבים אחרים ועוד.
 

 

 
קישורים מהירים ומומלצים לגלישה מהירה באתר של מכללת סולו עיצוב גרפי
מסלולי לימודי תעודה בתחום גרפיקה ועיצוב:
© כל הזכויות שמורות למכללת סולו עיצוב גרפי 03-6202111 גרוזנברג 26 ת"א 65811